אקורד הסיום / סקסי בלוז

57f0b1d780d20.jpg
חזרתי מחדר הכושר בשעת ערב מאוחרת יחסית. האויר כבר נעים יותר, הזיעה לא ניגרת ולשמיים היה צבע יפה במיוחד. כבר בכניסה לבניין שמעתי את הצלילים המוכרים. כל יום כמעט באותה שעה. מנגינה עדינה ספק נוגה ספק משמחת. הידע שלי במוזיקה לא גדול אבל אהבתי את מה ששמעתי. לא יכול להסביר מה קרה לי במעלית אולם לחצתי על הקומה שמתחתיי ממנה בוקעים הצלילים העדינים האלה. עמדתי מחוץ לדלת והתענגתי ובהחלטה נוספת של רגע נקשתי קלות על הדלת. הצלילים פסקו.
היא פתחה לי את הדלת בשמלה קייצית ועדינה. היה משהו לא ברור במבטה אולם היא לא נראתה מופתעת ובדל חיוך עמד על קצה שפתיה. היא סובבה את גבה אליי ונכנסה פנימה ותוך רגעים הצלילים העדינים מילאו שוב את החדר בדיוק במקום בו פסקו.
נכנסתי בשקט סוגר את הדלת מאחוריי ומתקרב אל הפסנתר. היא ישבה שם, שקועה כולה בנגינה,גופה נע קלות לפי הקצב.
נעמדתי מאחוריה והנחתי ידיי על כתפיה. היא לא זזה,לא שינתה את תנוחת נגינתה ולא הרימה ראשה. הבטתי באצבעות ידיה העדינות שכאילו נבראו כדי לגעת בקלידים ונדמה היה שהן מרחפות ולא נוגעות.
שמלתה הקצרה היתה מורמת על ירכיה, עורה היה חלק,לבן, עדין כל כך וריח וניל נדף ממנה.
ידעתי שאני צריך להסתובב ולצאת במקום זה התחלתי ללטף את צווארה,את כתפיה,את גבה העליון. קירבתי שפתיי ונשמתי עמוק את הוניל העדין שעל צווארה. ראיתי את הצמרמורת שעוברת על עורה. גופי לא נשאר אדיש והרגשתי את הזקפה שלי מאיימת לפרוץ ממכנסיי.
הכתפיות העדינות של שמלתה נפלו הצידה על זרועותיה ובעומדי כך מאחוריה נגלו מול עיניי גבעות שדיה המלאים. המנגינה שניגנה היתה בתאום מושלם עם נגיעותיי בה. עדינה אך סוערת,איטית אך מצפה. שלחתי ידיי קדימה אל תוך שמלתה וחפנתי את שדיה. כל שד מילא את ידי ברכות,מלאות וחמימות. משהו השתנה בנגינתה או שהיה נדמה לי. היא היתה מהירה יותר וקצת פחות מדויקת. מצאתי את פטמותיה שהיו מגורות וקשות וכשהיא הורידה מעט את ראשה מטה ליקקתי בלשון חמה את צווארה. רגעים ארוכים גופה היה בידיי והמנגינה היתה בידיה. לא הבטנו זה בזו ונשימותינו המהירות נבלעו בצלילי המוסיקה.
לחצתי על כתפיה כמסמן לה לעמוד והיא נענתה ונעמדה. אצבעותיה עדיין פורטות בלהט. הרמתי מעט את שמלתה וידיי שכאילו כבר הכירו את מגע גופה לא הופתעו מרכות ירכיה ומישבנה.
התכופפתי על ברכיי מסיר ממנה את תחתוניה. לא נעלם מאוזניי שנגינתה הפכה מהירה וקיצבית יותר, גופה נע בתנועות עדינות כמעט בלתי מורגשות ובכל זאת מזמינות.
ליטפתי את ירכיה ושוקיה ובלשוני ליקקתי את פנים ירכיה גופי מודע עד כאב לריח נשיותה. המשכתי וליקקתי את ישבניה ואת החריץ המופלא שביניהם. היא פישקה מעט את רגליה בעמידתה ותנועות אצבעותיה על הפסנתר היו מקוטעות. המנגינה כבר לא היתה אחידה וכשהעברתי את אצבעי בין רגליה נוגע לא נוגע במבוא רטיבותה פסקה המנגינה ונשימות מהירות מלוות באנחות קטנות נשמעו בחדר.
התרוממתי ונצמדתי אליה מאחור. גופה הרגיש בזקפתי, ידיה היו עדיין על הקלידים. כופפתי אותה מעט והמשכתי בטיול עדין עם אצבעי על פתחה הרטוב. בידי השנייה הסרתי את בגדיי התחתונים. העפתי מבט מהיר אל עבר הדלת אבל רטיבותה החזירה את מבטי אליה. 
אנחותיה היו רמות יותר מלווים בצלילים שהפיקו אצבעותיה הנשענות על הקלידים. אגנה נע במעגלים ביחד עם אצבעי על דגדגנה התפוח והחם. הוצאתי את ידי הרטובה ונצמדתי אל גבה. הרגשתי את נשימתה נעצרת. בעדינות אין קץ חדרתי לתוכה וגניחתה היתה יפה יותר מכל צליל שהשמיעה על הפסנתר.
גופה נענה לי ברכותו ובתשוקתו. הייתי עמוק בתוכה,מניע לאט את אגני בדיוק כפי שנעו אצבעותיה על הפסנתר כשנכנסתי. העברתי את ידי לקדמת גופה כדי להמשיך ולפרוט על הדגדגן המצפה שלה וליקקתי את צווארה. עמדנו שם מתעלסים בתשוקה,לא מביטים,לא מדברים רק אנחות וגניחות הפרו את השקט. גופה החל לנוע מהר יותר ורעידות אחזו בירכיה ובירכיי כשהרגשתי את שנינו מתקרבים לשיא. דחקתי עצמי עמוק יותר לתוכה, איברי נבלע בים רטיבותה ואצבעי לוחצת יותר על דגדגנה “תני לי את אקורד הסיום” לחשתי אל אוזנה וגניחה ארוכה נפלטה מפיה,ראשה נשמט קדימה וידיה הלמו בחוזקה על הקלידים עד שצליל חזק ליווה את גניחות האורגזמה של שנינו.
**
צלילים עדינים נשמעו באוזניי וכל ניסיון להתעלם מהם לא הצליח. פקחתי את עיניי. כבר התחיל להחשיך וצבע יפה צבע את השמים שהציצו אליי מהחלון. הבטתי סביב וגיליתי כי נרדמתי על הספה.
מיהרתי לקום ולהתארגן יצאתי מביתי ולחצתי במעלית על הקומה שמתחתיי…
כתיבה וצילום:Sexy Blues
בודואר

הבלוג של: בודואר Boudoir

קחו לכם הצצה לתוך חדרי הבודואר האישיים שלנו....בודואר (מצרפתית) הוא חדר ההסבה הפרטי של האישה, או חדר השינה שלה.במלחמת העולם הראשונה נהגו נשים צרפתיות לשלוח לבעליהן בחזית תמונות בלבוש מינימלי שצילמו בחדרים האלה, וכך נולד סגנון הצילום האירוטי הרך המכונה בודואר.הבודואר של אמור הוא בלוג אוסף לפוסטים האירוטיים של כל כותבי אמור, וגם של אורחים, בין אם מעוניינים להיחשף בשמם, ובין אם הם מעוניינים להישאר אנונימיים.*קרדיט תמונת פרופיל - סמרל*קרדיט תמונת קאוור - Hajotthu

סיפורים נוספים של בודואר Boudoir

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר