בעין הסערה / אילת סווטיצקי

57b6002662634.jpg

נובלה זו מציגה את האירועים מנקודת מבטו של בן. פה זכיתי להצצה לצד שלו בסיפור. איך הוא הרגיש, מה חשב ומה ואיך תכנן מהלכים. ועוד קיבלתי טעימה מהצד של דני במיוחד בסצנת ארוחת הערב והגילוי על בן וטליה בצורה הכי לא נעימה שאפשר, על תחושותיו כשטליה נעלמה ואיך התמודד עם המשבר בחברותו עם בן.

נובלה זו סגרה לי כמה פינות שהייתי רוצה להתעמק בהן. מצד שני, היו חסרים לי הרבה דברים:

  1. הצד של ג’ון בסיפור. אומנם הוא הוזכר בסצנה קצרצרה שתאמה את היותו דמות לא דומיננטית בסיפור על אף חשיבותו. הייתי רוצה לדעת יותר על תחושותיו ורגשותיו מלבד היותו תומך ללא עוררין, הוא בעצם העוגן ומקור השפיות ברומן הזה.
  2. הייתי רוצה לקבל את “תמליל” השיחה שהתנהלה בין בן לנירה, אמה של טליה, בכדי להבין מה באמת מוביל אישה כמוה לסטות מדרכיה בהן נאחזה במשך חיים שלמים. היה חסר לי הצד שלה מבחינת תחושות ומחשבות בכל הקשור לסיטואציות אליהן נקלעה טליה. עוד תמליל שהיה חסר לי זה של השיחה בין בן לנעמי אם כי ברמה פחותה מזו של השיחה עם נירה. כמו כן הייתי רוצה לזכות להצצה לבעיותה עם מיילס שגרמו לה לזרוק את כל תסכוליה על טליה.
  3. הרגע בו בן גילה על הריונה של טליה ומה עבר עליו כשראה את ההיסוס שלה באם להפסיק את ההיריון או לא. כל השדים שלו מהעבר מסיפורו עם ג’ני, לדעתי זה היה באמת מוסיף והמון לחיזוק טענות דני בדבר היות בן אחד שהדברים חייבים ללכת בדיוק כפי שהוא רוצה.
  4. הייתי רוצה לדעת מה בדיוק עבר במוחו של בן ובליבו ברגע שמצא וקרא את המחברת שטרפה את הקלפים. זו הייתה נקודת המשבר הכי קריטית מבחינתי כי ממנה והלאה בעצם חל המאבק האמיתי וההתמודדות האמיתית של כולם.
  5. הייתי רוצה טעימה ממה שעבר לבן בראש לקראת ואחרי הלידה. כל התסכולים והפחדים שלו מדפוסי ההתנהגות של טליה וחששותיו לבתו.

אולי נקודות אלו יעלו מתישהו בתור עוד נובלה ואולי לא.

למרות מה שהיה חסר לי, אהבתי את ההצצה לצד של בן ונהניתי לראות כיצד הוא נלחם על אהבתו.

ממליצה מאוד!

הוצאת אהבות

לרכישה:

http://indiebook.co.il/product-category/%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%9D/%D7%90%D7%99%D7%9C%D7%AA-%D7%A1%D7%95%D7%95%D7%98%D7%99%D7%A6%D7%A7%D7%99/

 

 

איה

הסקירות של איה, הבלוג של: איה איברהים

בבלוג זה אעלה את סקירותיי לספרים אותם קוראת, ואולי עם הזמן, אפילו אעלה דברים שאני כותבת.Welcome to Aya's Book Reviews!This is where I'll be sharing my book reviews with you guys and hopefully, one day I'll be uploading pieces I've written as well.

סיפורים נוספים של איה איברהים

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שתפו במייל

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

ליצירת קשר

ליצירת קשר