ברידג’רטון – הדוכס ואני / ג’וליה קווין

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שתפו במייל

Bridgerton: The Duke and I / Julia Quinn, 2000

ז’אנר: רומנטי היסטורי
384 עמודים | הוצאה: הוצאת ספרים אהבות | תרגום: דינה עזריאל | עורכות ראשיות: גלי אבני וורד רווה-שמואל | עורכת: ורד רווה-שמואל | עריכה לשונית: שפרה רווה | שנת הוצאה בארץ 2020

רומנים היסטוריים תופסים את המקום השני בליבי אחרי מותחנים ואם משלבים את אנגליה בסיפור, זה דיל מנצח עבורי. אוהבת את התקופתיות, את תיאורי הלבוש, הבתים והאירועים החברתיים ואוהבת לקרוא את השפה הגבוהה של אז (אין מה לעשות, בוגרת תואר בספרות אנגלית).

דפני ברידג’רטון כבר בגיל בו היא צריכה להיות נשואה ואמא לילדים אך מה לעשות? גברים רואים בה אישה יפה ומעניינת, אך כזו שמתאימה להיות ידידה בלבד (מוכר?).ויולט, אמה של דפני, לא אמרה נואש וגוררת את בתה לכל אירוע חברתי בתקווה שתמצא חתן.

באחת המסיבות, דפני פוגשת בגבר יפה תאור, מסקרן, מסתורי וכזה שמעורר הרבה לחשושים ועניין סביבו. מדובר בלא אחר מאשר הדוכס סיימון באסט. המפגש הראשוני בין השניים משעשע מאוד ובה בעת, מעורר בסיימון סקרנות והערכה כלפי דפני ודפני? מסתקרנת לגביו ונמשכת אליו בעל כורחה.

השניים נמצאים במקום בעייתי. דפני רוצה להתחתן אך אינה מעוררת עניין בגברים ואין מספיק הצעות ראויות וסיימון, בורח מנישואין כמו מאש אך נשות החברה הגבוהה בלונדון טעות עליו כעוף דורס על טרף במטרה למצוא שידוך לבנותיהן. התוצאה: עסקה. הם מעמידים פנים שהם מאוהבים ובכך הגברים יתחילו להפגין יותר עניין ונשות החברה, ירדו לסיימון מהגב. פשוט ולעניין, לא? אז זהו, שלא בדיוק.

אנתוני, אחיה הבכור של דפני וחברו הטוב של סיימון, אינו מרוצה מהעניין והבעיה היותר חמורה היא שדפני, מבלי לתכנן, הולכת ומתאהבת בסיימון. וסיימון? הוא בשלו. האומנם?

מה תהיינה השלכות העסקה בין סיימון לדפני?
האם דפני תוכל לשים את רגשותיה כלפי סיימון בצד ולהתמקד במציאת חתן?

הסיפור מובא בגוף שלישי שמאוד הולם הן רומנים היסטוריים והן את החברה הגבוהה בלונדון, במיוחד באותה תקופה (המאה ה-19). הפרקים לא קצרים אך כל אחד מהם נפתח בקטע רכילותי פרי עטה של גברת מסתורית שיודעת יותר מדי על כולם בחברה הגבוהה.

הכתיבה קולחת ומרתקת המשלבת לא מעט הומור ושנינות (מתה על הומור בריטי ועל שנינות) ומצאתי את עצמי מגחכת, מחייכת ואפילו צוחקת בכמה מקרים ובמצד שני, מצאתי את עצמי עם לב שנחמץ ויוצא אל הדמויות.

הסופרת רקמה עלילה נפלאה ובנתה דמויות לתפארת. האחים לבית ברידג’רטון פשוט הורסים! אם המשפחה, ויולט, אף היא דמות מעניינת. מיותר לציין שהתאהבתי בדמותה המהפנטת, החזקה, הנדיבה והשנונה של דפני. על סיימון מילה לא אגיד ואשאיר לכם לגלות אודותיו בעצמכם אך אגיד שאהבתי את דמותו ומאוד.

רומן היסטורי רומנטי הכתוב בצורה נפלאה שאוהבי כל הסוגות ייהנו ממנו. מומלץ בחום!

מוזמנים לעקוב אחר סקירותיי:
Aya’s Reviews – הסקירות של איה

איה

הסקירות של איה, הבלוג של: איה איברהים

בבלוג זה אעלה את סקירותיי לספרים אותם קוראת, ואולי עם הזמן, אפילו אעלה דברים שאני כותבת.Welcome to Aya's Book Reviews!This is where I'll be sharing my book reviews with you guys and hopefully, one day I'll be uploading pieces I've written as well.

סיפורים נוספים של איה איברהים

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשם/י לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

ליצירת קשר

ליצירת קשר