גל חום / סקסי בלוז

5739d85b6d699.jpg

מתי יבוא טכנאי המזגנים? רטנתי לעבר יוגב כשיצאתי מהמקלחת השלישית היום. אולי הרביעית.

דווקא בשיא החום החליט המזגן לשבוק חיים ושום מאוורר לא מספיק לצנן את החום הזה.
“תביאי איתך את הגלידה” קרא אליי יוגב כשהלכתי למטבח לשתות וסביבי כרוכה מגבת.
התעצלתי לחלק אותה לקעריות יפות ולקשט בסירופ אז הבאתי את כול הקופסה עם שתי כפיות לחדר.
יוגב היה שכוב על המיטה, החדר חשוך כדי שיהיה קצת נעים יותר, או שרק ירגיש ככה לפחות ושני מאווררים מנסים להתמודד עם גל החום הארור הזה.
“למה לא מצאת מישהו שיבוא היום?” שוב רטנתי והתיישבתי על המיטה מספיגה את המים משערי.
“יש עומס מתוקה, לא רק לנו הלך המזגן. זה תמיד ככה בזמנים האלה” יוגב ענה לי בנחת שאיכשהו רק הרגיז אותי יותר.
הבטתי בו, חצי יושב חצי שוכב על המיטה, צופה בנחת באיזה סרט, לגופו רק מכנסיים קצרים, לא מזיע ונראה כאילו גל החום הזה פוסח עליו. אולי זה החום אולי סתם מצב רוח כזה שברגע אחד לקחתי את קופסת הגלידה והנחתי אותה על בטנו. את הצעקה לבטח שמעו השכנים מסביב או שאולי לא. אצלם בטח יש מזגן והחלונות שלהם סגורים. יוגב קפץ באחת, זרק את קופסת הגלידה על המיטה. “מה יש לך?” שאל בכעס.
“חם לי” עניתי לו והתיישבתי על המיטה, נשענת על הכרית, ממש מול המאוורר.
“גם לי חם. כדאי שתרגעי ומהר” המילים שלו והמבט שלו בי היו קשים וברורים.
הנחתי את קופסת הגלידה על רגליי ופתחתי אותה. היא עדיין היתה קשה כמו שיוגב אוהב בעוד שאני אוהבת את הגלידה שלי רכה ונמסה מעט.
“קח, היא עדיין קשה, אני אחכה שתימס קצת” אמרתי ליוגב ובלי משים ואולי עם, הנחתי את הקופסה הקפואה על שוקיו והקפיצה שלו באותו רגע הבהירה לי היכן בדיוק הנחתי את קופסת הגלידה. פרצתי בצחוק בלתי נשלט בעוד יוגב, רציני מתמיד הניח אותה בצד ומשך אותי למצב שכיבה.
“את ממש חצופה ותוססת היום אה?” שאל ופתח לי את המגבת שעטפה את גופי.
“החום הזה לא עושה לך טוב” אמר ואחז פטמה אחת בין שיניו והחל לנשוך בעדינות אך בכאב.
“לאא” המשכתי לצחוק וניסיתי להתפתל ולהתיישב בחזרה.
יוגב קיבע אותי למיטה. את ידיי אחז ביד אחת גדולה וחזקה שלו מעל ראשי. הוא נשכב עליי מלוא גובהו וגופו ואת פניו קירב אל פניי כך שיכולתי להריח את ריח מי הגילוח שלו שתמיד הדליקו אותי.
הרגשתי בין רגליי את הנוקשות שלו. “אני מתלבט אם לחמם או לקרר אותך” אמר לי בלחש ונשך קלות את שפתי התחתונה. ניסיתי למצוא את שפתיו לנשיקה אבל הוא רק נשך וינק את שפתי, מניע את גופו כך שארגיש היטב את מה שקורה לו.
יוגב התרומם ונסוג מעליי אך לא שחרר את ידיי. הוא לקח את המגבת הקטנה בה היה עטוף שערי וקשר את ידיי זו לזו.
“תשאירי אותן למעלה” אמר בשקט והביט אל תוך עיניי מבהיר לי עד כמה הוא רציני.
לקחתי נשימה ארוכה ומשהו בי נסוג ונכנע. המבטים האלה שלו, המגע הלא מתפשר, הדרישה במילותיו העבירו זרמים חמים בגופי.
לאט לאט העביר יוגב את ידו על גופי. שכבתי על הגב, מתחתיי המגבת איתה יצאתי מהמקלחת והרגשתי שיוגב לא רק מלטף אותי אלא סוקר, חוכך בדעתו, מביט בגופי כאילו חושב ומתכנן.
הוא הושיט יד מעליי ולקח את קופסת הגלידה וכפית והתיישב לידי והתחיל לאכול אותה, מלקק את הכפית בלשונו ומביט בי. הוא היה מגרה בטירוף. “תן לי קצת” לחשתי לו ולא הייתי בטוחה התכוונתי לגלידה.
יוגב ערם גלידה על הכפית וקירב אותה אל פי. לאט, העביר אותה על שפתיי ובלשוני הצלחתי לטעום טיפה. התאמצתי כדי להגיע אליה אבל יוגב הרחיק אותה ממני, ליקק ממנה בעצמו ולגמרי בהפתעה הניח את הכפית עם הגלידה הקרה והקשה עדיין על פטמתי הימנית. נרעדתי, זזתי ממקומי. “ששש… מה קרה, לא נעים?” החיוך שלו היה משועשע ומסוכן.
“זה קר” ניסיתי לזוז בעודו מקבע אותי שוב למקומי. יוגב ערם עוד גלידה על הכפית והניח אותה ישירות על פטמתי השמאלית, מעביר את הכפית הקרה בעיגולים וגורם לשתי הפטמות להתקשות.
הוא לקח פטמה אל פיו וינק אותה רכות, לשונו מטיילת בעיגולים. עצמתי את עיניי ונתתי לגלי העונג להציף אותי.
הבטתי בו כששוב ערם גלידה על הכפית. “תעצמי עיניים מותק שלי” זו היתה אמירה לא בקשה ועשיתי כדבריו.
הרגשתי גוש קפוא על פטמה אחת, ואז על השניה. ידיי הקשורות מעלה מותחות את גופי כך שכל מגע הורגש והרטיט אותי.
ברכות ובחושניות אינסופית הוא ליקק וניקה את פטמותיי בלשונו החמה כשלפתע הרגשתי מכת קור על בטני. עוד ועוד גלידה נערמה שם כך חשתי. גופי התפתל מקור ותשוקה. יוגב הניח עליי גלידה וליקק הניח וליקק את בטני כולה ואת מותניי עליהן נזלה הגלידה ואז ירד אל שוקיי ועשה שם את אותו דבר. השינויים היו קיצוניים. לרגע מגע קר ומקפיא גורם לעורי להצטמרר ולרגע שפתיים ולשון חמה גורמת לגופי גלי עונג.
שכבתי שם, נתונה כולי בידיו, פיו ולשונו.
לאט לאט יוגב פישק את רגליי והעביר אצבע בעדינות על איברי. נאנחתי פקחתי עיניי והרמתי מעט את ראשי כדי להביט בו והורדתי את ידיי הקשורות, מחפשת אותו, מחפשת לגעת בו, להרגיש אותו.
“ידיים למעלה ועיניים עצומות!” הציווי לא איחר להגיע קולו הקשה ומגעו העדין הכניעו אותי וחזרתי לתנוחתי הקודמת.
“את כ”כ חמה” שמעתי אותו לוחש אליי ואל איברי בעודו מנשק אותו באיטיות. הרגשתי את רטיבותי משתלבת עם שפתיו המנשקות ואנחות שקטות אך ברורות יצאו ממני.
יוגב המשיך לנשק את איברי נשיקות קטנות וחמימות עד ששוב, ברגע אחד הרגשתי את מכת הקור ששכחתי ממנה. כפית עמוסה גלידה הונחה על איברי החם והרטוב ומיד היא גלשה מטה אל שפתיי, ישבני ועד למיטה. בעודי מנסה לספוג את גל הקור יוגב הניח עוד גלידה עליי, נותן לה ליפול לבד על שפתי איברי משאירה שובלים קרים ומגרים והוציאו ממני גניחות הנאה.
“את כל כך בוערת מותק שהגלידה מיד נמסה עלייך” אמר ושמעתי בקולו השקט את הלהט שבו, את ההנאה ממעשיו. “הנה תטעמי, בדיוק כמו שאת אוהבת” ואצבעו מלאת הגלידה החליקה על שפתיי ונכנסה אל פי. מצצתי את אצבעו כמוצאת שלל, ליקקתי את הגלידה ואת טעמי שלי.
כשאיברי היה מלא בגלידה נוטפת יוגב פישק בחוזקה את רגליי לשני הצדדים וטמן את פניו בין רגליי.
לשונו פישקה את שפתיי הדביקות והקרירות והוא ליקק את איברי מעלה ומטה, אוסף בלשונו את הגלידה ואת רטיבותי ועולה אל הדגדגן עוטף גם אותו בגלידה ובחום לשונו, מעביר בגופי גלים של חום ורטט.
יוגב ליקק ועינג אותי בשפתיו ולשונו, ידיו מושטות מעלה מעסות ולשות את שדיי ואנחות העונג שלו נבלעו בתוך איברי, משחררות אויר נשימה חם שרק קירב אותי יותר אל השיא.
קולות הליקוק והיניקה של יוגב והאנחות שלי מילאו את החדר. בכל פעם שהתקרבתי אל השיא שלי, בכל פעם שהרגשתי את הדגדגן מגיע כמעט לפורקן יוגב התרחק וליקק את פנים ירכיי . הרגשתי דביקה, לוהטת ולא מחום היום, הרגשתי אהובה וחושנית, הרגשתי את יוגב מתמסר כולו לעונג שלי וכשכל התחושות יחד התערבבו בתוכי, כשריח הגלידה והחרמנות נישאים באויר יוגב לחץ בלשונו על הדגדגן פעם ועוד פעם. אגרפתי בחוזקה את ידיי הקשורות עד שאורגזמה חזקה אחזה בי, מרעידה את כל גופי, משחררת אותי ממועקת החום ומצב הרוח וממלאת אותי בעונג וסיפוק.
כשפקחתי את עיניי יוגב ישב לידי, מביט בי בחיוך של חתול שזה הרגע ליקק גלידה.
הבטתי בו בחזרה בחיוך של סיפוק. “נשארה עוד גלידה?” שאלתי והסטתי מבטי אל איברו שבהחלט לא נראה מסופק…
כתיבה וצילום: Sexy Blues
בודואר

הבלוג של: בודואר Boudoir

קחו לכם הצצה לתוך חדרי הבודואר האישיים שלנו....בודואר (מצרפתית) הוא חדר ההסבה הפרטי של האישה, או חדר השינה שלה.במלחמת העולם הראשונה נהגו נשים צרפתיות לשלוח לבעליהן בחזית תמונות בלבוש מינימלי שצילמו בחדרים האלה, וכך נולד סגנון הצילום האירוטי הרך המכונה בודואר.הבודואר של אמור הוא בלוג אוסף לפוסטים האירוטיים של כל כותבי אמור, וגם של אורחים, בין אם מעוניינים להיחשף בשמם, ובין אם הם מעוניינים להישאר אנונימיים.*קרדיט תמונת פרופיל - סמרל*קרדיט תמונת קאוור - Hajotthu

סיפורים נוספים של בודואר Boudoir

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר