דשנה / כל המוסיף גורע

5cf589961d8ff.JPG

דשנה. הוא קרא לה דשנה, ובפעם הראשונה בחייה הרגישה טוב עם הבטן הרכה והתחת הגדול והשדיים שתמיד קשה למצוא חזייה שתכיל אותם. דשנה. לא שמנה. כי שמנה זה פרה, ודשנה זה אדמה אחרי הגשם שאפשר לחרוש בה ולזרוע, והיא נותנת חיים, לא רק תופסת מקום מיותר.

היא חיכתה לו נרגשת, עולה על גדותיה מציפייה. זה היה כל מה שתמיד חשבה שלעולם לא יתגשם עבורה, וכשהגיע, שפתיו היו רכות על עורה, לשונו עבה ומחוספסת בדיוק בכל המקומות הנכונים, ופיו חם ורטוב ורעב לפטמותיה שמעולם לא היו כה רגישות למגע. היא כבר הייתה מרחק נגיעה מלהשתגע כשאצבעותיו ליטפו וגיששו עד שמצאו את שפעתה והגעישו אותה לכדי נהר שוטף. היא כבר הייתה צעד שלם אחרי השיגעון כשלשונו דגמה וטעמה והפכה אותה לגוש רוטט של אושר גופני מזוקק. היא כבר שכחה איפה עבר קו הגבול בין שפיות לשגעון. ליבה דהר כמו עדר סוסים ועורה הרגיש כמו אלף פרפרים כשצפה באוקיינוס תחושותיה ופרשה לפניו את גופה הנימוח, מזמינה את בשרו החם, הנוקשה לפלס את דרכו בין קפליה.

דשנה, הוא קרא לה, דשנה. ועכשיו, כששכב לצידה, רפוי ומרוקן, הייתה לגמרי מדושנת.

קרדיט לתמונה : סמרל 

בודואר

הבלוג של: בודואר Boudoir

קחו לכם הצצה לתוך חדרי הבודואר האישיים שלנו....בודואר (מצרפתית) הוא חדר ההסבה הפרטי של האישה, או חדר השינה שלה.במלחמת העולם הראשונה נהגו נשים צרפתיות לשלוח לבעליהן בחזית תמונות בלבוש מינימלי שצילמו בחדרים האלה, וכך נולד סגנון הצילום האירוטי הרך המכונה בודואר.הבודואר של אמור הוא בלוג אוסף לפוסטים האירוטיים של כל כותבי אמור, וגם של אורחים, בין אם מעוניינים להיחשף בשמם, ובין אם הם מעוניינים להישאר אנונימיים.*קרדיט תמונת פרופיל - סמרל*קרדיט תמונת קאוור - Hajotthu

סיפורים נוספים של בודואר Boudoir

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר