הבוחר שלי

אני לא מפלגה ואני לא רצה לשום מקום, (המקסימום שלי זה הליכה טובה לאורך החוף), אבל… יש לי מצע ואני מציעה אותו על מנת להיבחר בבחירות אישיות וישירות, כל יום מחדש על ידי אותו בוחר אחד ויחיד.

בקלפי שלי שהוא בעצם הלב שלי, מישהו יחיד ומיוחד, (לא כמו ההוא שטעיתי לחשוב שהיה שם), ישים את השם שלי ויבחר בי כל יום מחדש. לא רק כשאני עושה משאל פעם בכמה זמן, אלא אחד שכל יום יסתכל במראה ויחייך מעצם הידיעה שבחר נכון.  הבוחר שלי לא יתהה מדי פעם אם הוא נמצא במקום הנכון, כי הלב שלו יוביל אותו כל בוקר לפתוח איתי את הבוקר גם כשנשהה במקומות שונים באותו בוקר וכך לסיים את הלילות שלו.

הבוחר שלי, כל כך יתגעגע אליי שהוא ינצל זמן פנוי של שנינו כדי לדבר איתי ולהיפגש איתי, כי שנינו מבינים כמה הזמן שקיבלנו בברכה מהיקום, יכול להיות זמני וקצר ולא נרצה לפספס רגע אחד מיוחד כמו כל הרגעים שלנו יחד.

הבוחר שלי יבחר בי כל יום מחדש, כי אני בוחרת בו בדיוק מאותן סיבות שמחברות אותנו אחד לשניה. החיבור הזה יתבטא גם כאשר נחייך בכל פעם שמילה מסוימת תעלה בשיח חולין ורק לשנינו יש סוד לגביה.

הבוחר שלי יכיר את כל השיגעונות שלי ואני את שלו ועדיין למרות קיומם, הוא יבחר להישאר לצידי ויידע איך להרגיע או לספק אותן וכך אני אבין ואכיל את שלו.

הבוחר שלי יידע בתוך תוכו שגם אם יש שם בחוץ, מצע יותר אטרקטיבי, הוא לא יתעניין בכך, כי הוא יודע שהוא מקבל את כל מה שהוא צריך איתי – רגשית, פיסית ושכלית. נזין אחד את השני כך שלא יישאר לנו רעב וצורך באף אחד אחר.

הבוחר שלי יצפה בסרט רומנטי ויגיד לעצמו שיש לו סיפור אהבה משלו וכך יקרה כשיראה זוג הולך יד ביד לאורך חוף הים. לא יהיה לו מחסור במשאב הכי חזק ביקום – אהבה.

אז בוחר יקר, אלו ימי בחירות גם לממשלה, אבל גם אצלי יש בחירות ורק אחד יכול לנצח. אין פשרות, אין הסכמים סודיים או הבטחות שווא, משא ומתן ומשחק כסאות  – יש בוחר אחד אמיץ שבטוח בעצמו ויש רק אחת כמוני שתעניק .

מה שבטוח, בוחר יקר שלי, אם תיבחר גם על ידי, אני מבטיחה לדאוג לכך שתוצאות הממשלה, יהיו אשר יהיו, בדיוק כמו שאר הדברים המטרידים אותנו כרגע בעולם הקשוח הזה, פחות יעניינו או יטרידו אותך.

 

hadarcg012-net-il

אין חוקים לאהבה, הבלוג של: הדר גבעתי

כתיבה פרצה אצלי יום אחד כתשוקה והחליטה להישאר בנפשי לעולם.כותבת בלי הפסקה ובעיקר בלילות, בשקט. משתדלת להפתיע, לא מחפשת לרצות את הקוראים עם הברור והמוכר. לשיגעון שלי אין מרפא.

סיפורים נוספים של הדר גבעתי

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

ליצירת קשר

ליצירת קשר