הבייביסיטר

“תומר, נו תאסוף את המשחקים שלך ואני אשכיב אותך לישון, כבר מאוחר ואבא שלך יכעס עליי אם אתן לך להישאר שוב עד מאוחר” אני אומרת לתומר, בן החמש המהמם, עליו אני שומרת מאז שהיה בן חצי שנה והמשכתי גם אחרי שהוריו התגרשו לפני שנה.

כסטודנטית זה התאים לי, עכשיו במקום לשמור עליו רק בבית אחד בו הוא נמצא, אני שומרת עליו בשני בתים שונים ולא רחוקים מהדירה שלי, אחד של אביו ואחד של אמו.

היום זה התור של נתי, אביו של תומר והוא כהרגלו יוצא בשישי בערב לנסות את מזלו בעולם הדייטים. ייאמר לזכותו שהוא אבא טוב ויוצא סמוך לשנת השינה של תומר ולא בכל פעם שהוא אצלו. הוא לעולם לא מביא לכאן נשים בימים שתומר אצלו ואני מעריכה אותו על כך. מעולם לא שאלתי את אתי מה הביא לגירושים שלהם, אבל משהו בהרגשה שלי אמר לי שזה משהו שהיה קיים שם מזמן.

מה שכן, נתי הוא אחד הגברים הכי סקסיים שראיתי והזמן רק מצליח להטיב עמו. בגיל שלושים ושש הוא נראה יותר טוב מכל אחד מהגברים שיצאתי איתם עד היום. הגוף שלו מחוטב ושרירי בזכות הזמן הרב שהוא מבלה בחדר הכושר, בעיקר מאז הגירושין. יוצא לי להיתקל בו לא פעם בחדר הכושר השכונתי ולא רק העיניים שלי נמשכות לגוף שלו שמשתלבות עם עיניים כהות ושיער כהה. הזקן שהתחיל לגדל לפני חצי שנה רק משווה לו מראה עוד יותר סקסי ואני מודה שיותר ויותר קשה להישיר אליו מבט מבלי להסמיק.

“לילה טוב מתוק” אני מנשקת את מצחו של החמוד ויורדת למטה במדרגות, מביטה לעבר ערמת הספרים שאני צריכה לעבוד עליהם כדי להגיש בזמן את העבודה בסטטיסטיקה, אחד המקצועות הפחות אהודים עליי.

שעה אחרי, בעודי שקועה בתרגיל בלתי אפשרי לפיתרון מבחינתי, אני שומעת את קרקוש המפתחות של הדלת הראשית, מרימה את מבטי ומולי מופיע נתי שנראה מאושר כמו מי שכבר שתה כמה וכמה כוסות אלכוהול. אני מחייכת למראהו ושמחה לראות אותו במצבו. זו לא פעם ראשונה שאני עדה לכך ונחמד לראותו נינוח כך. אני מתרוממת ומבינה שזה הסימן שלי ללכת. אני לא מחכה לתשלום שמגיע גם כך רק פעם אחת בחודש לפי הסיכום בינינו ומסייע לי לא לבזבז אותו מפעם לפעם.

אני מחייכת אליו והוא מחייך אליי בחזרה. “שוב מסתבכת עם סטטיסטיקה?” הוא מחווה בידו על הדפדפת המשובצת והספרים שבידי ובדרכם לתיק שלי.

“כן, סיוט מתמשך. בא לי כבר לגמור… עם זה” אני אומרת לו והחיוך שלו משום מה נמתח והגבה שלו מורמת. כן, הוא במצב רוח שובבי במיוחד אם המילה “לגמור” יוצאת מפי ומצליחה לגרום לו לחשוב על זיונים. בטייץ שחור צמוד, חולצת טריקו ישנה וגולגול לא חשבתי לרגע שאני יכולה למשוך אפילו את הזבובים ליד הפח, אבל ככל הנראה נתי חושב אחרת.

המבט שלו משתנה ברגע למשהו שלמדתי להכיר אצל גברים ובן רגע אני מוצאת את עצמי בין זרועותיו ושפתיו מנוחות בין האוזן לכתף שלי בנקודה שאני הכי אוהבת להרגיש בה שפתיים של גבר. אין לי מושג איך הוא איתר את הנקודה הרגישה שלי, זו שלרוב הגברים לוקח כמה פגישות כדי לגלות אותה.

אני נאנחת ברגע שהלשון שלו מלקקת סביב הנקודה והספרים שלי, שלא הספיקו להיכנס לתיק שלי, נופלים על הרצפה. יד אחת שלי אוחזת בעורפו ומובילה אותו לנקודות נוספות בעוד ידי השניה נשלחת כמו מעצמה ללטף את  החלק הפתוח בחולצת הכפתורים שלו. הדבר שהכי בא לי לעשות כרגע זה לקרוע את החולצה ממנו, אבל אני מתארת לעצמי שהיא יקרה ואולי לא כדאי. בזמן שאני מתאפקת מקריעת חולצתו, יד אחת שלו נשלחת מתחת לחולצתי ומושכת  לי את החזיה, מלטפת את הפטמה הזקורה שלי, בעוד ידו השנייה נשלחת לבין רגליי ועוברת על הדגדגן שלי מבחוץ, מפעילה לחץ שמצליח להכניס אותי לסחרור חושים מטורף.

שנים של פנטזיות מתנקזות לרגע הזה ואני מדמיינת אותו חולם עליי באותה מידה. משיכה כמו זו שמתפרצת בינינו נבנית אחרי זמן ארוך של איפוק שאני יודעת שמצדי נשמרה היטב בתוככי.

השפתיים שלו עוברות לשפתיי והוא מעמיק את הנשיקה ומחדיר לפי את הלשון החמה ומהולת האלכוהול. הטעם שלו משכר אותי כאילו שתיתי יחד איתו את כל האלכוהול שנספג בו. ידיו אוחזות בכוח בראשי והוא משחרר את הגומייה משיערי ומפזר את שיערי כך שיגלוש מעבר לכתפיי. גם ידיי נשלחות לראשו, מושכות מלטפות ונאחזות בשיערו כמו בגלגל הצלה.

כל נורות האזהרה שלי נדלקות כשאני נזכרת בכמה עובדות חשובות, כמו העובדה שנתי מבוגר ממני בשלוש עשרה שנים, הוא האבא של הילד שאני משגיחה עליו וישן שם למעלה בשלווה ויותר מכך, אם כל הדבר הזה ייגמר רע אני מן הסתם אאבד חלק ממקור פרנסתי.

אני מנסה בכוחות מיוחדים לתלוש את עצמי מהגוף החם והסקסי הזה שמסרב לעזוב אות שפתיי, את השדיים שלי שנהנים ממגע ידיו ומחום גופו, אבל אני מצליחה בכוחות מיוחדים לתפוס את המרחק הנדרש לכך.

מתנשפת אני עומדת מולו ומלקקת את שפתיי הנפוחות, שעיניו לא יורדות מהן לשניה, אני מבינה אותו, גם לי קשה עד כאב מכך שהן כבר לא צמודות לשלו.

המבט על פניו מוכיח לי שהוא לא מבין את הסיבה שבגללה התרחקתי ממנו ואני רוצה לומר כמה זה לא נכון ולהצביע על כל הטעויות שנעשות כאן ומפרות את הנוחות של חיי, אבל דווקא בגלל הנוחות הזו ששקעתי אליה בחיי, אני רוצה את כל הסערה המתוקה הזו.

“פאק איט” אני מסננת ביני לבין עצמי, מתקרבת אליו במהרה, מתנגשת חזרה בכל הכוח בגופו הקשה וממשיכה מאותה נקודה שבה הפסקנו. הפעם אני משחררת את עצמי לחלוטין ויד אחת שלי כבר נשלחת למפשעתו המלאה וקשה בזכות זקפתו המאיימת לפרוץ מתוך מכנסי הג’ינס שלו.

אני מנסה ביד אחת לפתוח את הכפתור הראשון, אבל זה לוקח לי יותר מדי זמן ואני מצרפת את ידי השנייה. תוך שניות הוא נותר עירום בחלקו התחתון כשלמרגלותיו מכנסיו ותחתוני הבוקסר שבמיומנות הסרתי ממנו. אני לא מנתקת את שפתיי משלו וידיי מתחילות לעסות את איברו הזקור והקשה. אני רוצה להרגיש אותו בתוך פי ואני מפתיעה אותו כשאני נופלת על ברכיי ובלי שום הכנה מראש לעצמי או לו, פי עוטף את כולו ובעוד ידיו אוחזות בשיערי ומדריכות אותי לקצב הנדרש, שתי ידיי אוחזות בכוח בישבנו. אני שומעת אותו גונח, מעודד אותי בקולות שבוקעים מתוכו להמשיך עד שיגיע לשיא שלו. בין רגליי הצורך הכואב להרגיש את כל זה בין רגליי ובתוכי, הולך ומתגבר.

דקות בודדות עוברות עד שזרם חם וחמצמץ שוטף את פי וגרוני יחד עם גניחת העונג שלו לחלל החדר. אני מתרוממת ורואה בעיניו את ההנאה שאני יצרתי עבורו. אני מתרוממת על רגליי והוא מנשק אותי שוב ומחזיר לי את הטעם הקודם של פיו. אני פוקחת הפעם את עיניי ומגלה את שתי עיניו פקוחות באותה מידה.

הוא מנתק בהפתעה את פיו מפי ומפתיע אותי בדבריו “אם היית יודעת כמה זמן אני חולם על הרגע הזה, היית צוחקת או כועסת עליי? אני חייב לומר שאת הצלחת להתעלות על כל פנטזיה איתך שבזכותה גמרתי בכל פעם במקלחת.”

דבריו מצליחים להעיר בי חלקים נוספים שדחקתי את קיומם וכחסרת סבלנות שאני, אני רוצה למשוך אותו לספה שעד לפני כמה דקות ישבתי ולמדתי עליה. הכל נעלם מעיניי כרגע ואני רק רוצה להרגיש אותי בתוכי. הוא מבין אותי וחולץ את נעליו, נפטר מהמכנסיים והתחתונים. הוא מוציא מתוך כיס מכנסיו קונדום שיכול היה לשמש אותו לכל אחת אחרת הלילה ולמזלי ישמש אותו עבורי בלבד, לפחות הלילה.

לפני שהוא מלביש את הקונדום על עצמו הוא דוחף אותי לספה ומתחיל במהירות להסיר ממני את בגדיי. ערומה על הספה שלו הוא מפשק את רגליי והוא מסתער על כל חלקה רגישה, מלקק, מצליף בלשונו ומחדיר אותה לתוכי. אני מתכווצת בכל גופי מעונג, תופסת את ראשו ומכוונת אותו כך שאוכל להשיג את שיאי שמרגיש כאילו חיכה לרגע הזה שנים. הוא לא מוותר ומחזיק חזק באגן שלי מכל צד, מרתק אותי לספה הארוכה כך שלא אפריע לו בתזוזותיי, אבל אני רוצה אותו בתוכי עכשיו, אפילו יותר מהרצון שלי לגמור תחת לשונו.

“אני חייבת אותך בתוכי עכשיו” אני אומרת בקול שבור ומושכת אותו מעליי והפעם אני לא מוותרת על התענוג שבקריעת חולצתו. עד שאחרוני הכפתורים לא מתפזרים על השטיח מסביבנו ומתחת לספה, אני לא נרגעת. נהנית להעביר את עיניי על גופו המושלם.

אני מקבלת אותו לתוכי בבת אחת ולא מחכה שקירותיי הפנימיים יתרגלו לגודלו, אני מרימה את רגליי ואוחזת בעקביי בישבנו, מקרבת אותו לתוכי עמוק יותר ויותר. כל גופי מכוון לענג אותו ולקבל ממנו את העונג העילאי והסופי. זרועותיו מיושרים משני צידי ראשי ואני רואה את המאמץ בפניו ובעיניו שנעצמות מדי פעם, כמו לוקחות אויר יחד עם נשימתו המאומצת. כל גופו מגוייס למאמץ שלנו ואני מבחינתי מרוכזת כולי, רק כדי לעוף יחד איתו לרקיע של האורגזמות שמחכה לנו מעבר לפינה.

אנחנו מתנשפים וגונחים כל אחד בקולו שלו ויחד יוצרים הרמוניה של קולות שמיטב הסרטים הכחולים לא יצליחו לחקות. אני זועקת את שמו לתוך פיו שנוחת על פי ברגע השיא שלי והוא גונח את שלי לתוך פי. הוא מתרסק על גופי ללא רחמים, אבל בגלל שאני מרחפת על ענני העונג אני לא מרגישה שום כובד מעליי או מסביבי.

אנחנו נשארים כך עוד כמה דקות נוספות, עד שנתי מתרומם ממני ומסייע לי להתרומם על רגליי. אנחנו מתלבשים בשקט, מגניבים מבטים וחיוכים ושעה מאוחר יותר, אחרי קפה וכריכים שאני מכינה לנו, אנחנו נפרדים בנשיקה שכואבת פרידה עם הבטחה ללילות נוספים כאלו. אני מחייכת לעצמי כל הדרך לדירתי, מבינה שלא רק שלא  הפסדתי את עבודתי, אני מרוויחה בזכותה מעכשיו הרבה יותר.

 

https://youtu.be/xwjwCFZpdns

 

כותבת בכחול

הבלוג של: כותבת בכחול

כותבת בכחול כותבת את הפנטזיות ואת המציאות של תשוקות חייה מהרגע שפקחה את עיניה מחדש.

סיפורים נוספים של כותבת בכחול

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר