חבלים ועקבים / סקסי בלוז – חלק א’

“את רוצה לנסות?” שאלתי כשראיתי שהיא מגניבה מבטים אל עבר החבלים שהיו על השולחן בפינת האוכל.
“כן” היא ענתה בביטחון שהפתיע אותי.
“את בטוחה?” שאלתי שוב. היא ידעה שאני חובב סקס קינקי ואני ידעתי שזה מושך אותה.
היא הביטה שוב בחבלים ואז הפנתה מבטה אליי. “לגמרי בטוחה” ענתה לי ובמבטה היתה ציפייה רבה.
“מצוין. תתפשטי לגמרי”  אמרתי לה נשענתי על הספה הדלקתי סיגריה והבטתי בה.
היא נעמדה מולי, הביטה שוב בחבלים והחלה להוריד את חצאיתה. התלתלים הארוכים והמלאים שלה זזו וקיפצו עם כל תנועה שלה ולרגעים הסתירו את פניה ממני. לאט לאט פתחה את כפתורי חולצתה והורידה גם אותה. היא לא הביטה בי אך ידעה והרגישה היטב את מבטיי החוקרים אותה.
כשנשארה בחזיה ותחתונים נראתה קצת מהססת. שוב הביטה בחבלים ואז הביטה בי. בלי מילים סימנתי לה בעיניי להוריד הכל. החזיה והתחתונים ירדו והכל יחד יצר שלולית בגדים על הרצפה סביבה. היא עמדה עירומה ויפה והחלה לחלוץ נעליה.
“לא!” הרמתי את קולי. תישארי עם נעלי העקב שלך.
למשמע קולי החד היא נרתעה מיד אך נשארה בנעליה. בידיה שיחקה עם אחת הטבעות שעל אצבעה ניכר בה שהיא במבוכה.
קמתי ממקומי והסתובבתי סביבה בוחן כל ס”מ בגופה החל בתלתליה, כתפיה, שדיה, בטנה, ישבנה, וירכיה.
הצמדתי אותה אליי בבת אחת נושק עמוקות לשפתיה. ידיי ליטפו את גבה ואת ישבנה. היא הרגישה את הבליטה במכנסיי וידיה נכנסו מתחת לחולצתי מלטפות את חזי ואת גבי.
ליטפתי באצבע את חריץ ישבנה. “כשאקשור אותך תהיי נתונה לגמרי לי ולמעשיי זה ברור לך?” לחשתי בקול מחוספס לתוך אוזנה
“לגמרי שלך” ענתה בקול צרוד וחלש.
ניתקתי ממנה באחת וניגשתי להביא כיסא וחבל. “שבי. ידיים מאחורי המשענת.” היא עשתה כדבריי ואני נעמדתי מאחוריה וקשרתי את ידיה זו לזו חזק מספיק שלא תשתחרר וחלש מספיק שלא יכאב לה.

לקחתי שני חבלים נוספים נעמדתי מולה דחפתי רגלי בין רגליי והיא הבינה היטב את כוונתי ופישקה רגליה. התכופפתי וקשרתי קרסול אחד לרגל הכיסא ואז את הקרסול השני. נשארתי כך על ברכיי מול גופה, מול רגליה הפשוקות לרווחה והרמתי ראשי להביט בה. היא סיבבה את ראשה לצד נותנת לתלתליה להסתיר את פניה הנבוכות. “הנה, עכשיו שאת נתונה למעשיי את רוצה את זה סוער ומהיר או אטי מענה ומהנה?” שאלתי ונשפתי אויר על איברה החשוף, הוורוד שסימני רטיבות ניכרו בו.

“איך שאתה תרצה” תשובתה היתה מדויקת כאילו ידעה את שכבר תכננתי עבורה מראש.

התמקמתי על ברכיי בין רגליה ובלשוני התחלתי מסע רטוב על בטנה, מלקק את טבורה, עולה מעלה אל שדיה המתוחים. לא נגעתי בה בידיי היתה זו רק לשוני שטעמה וחקרה את גופה, שהעבירה בה צמרמורת שנראתה בברור על עורה. עינגתי פטמה אחר פטמה בליקוקים מעגליים ומגרים ובנשיכות מכאיבות מעט שהוציאו ממנה קולות חלושים של כאב.

השקט שהיא היתה שרויה בו הדהים אותי. כולה היתה שקועה בתוך החוויה הלא ידועה הזו, בתוך אי הוודאות של מה שעומד לקרות ומה היא עומדת להרגיש ואני מצידי נדרשתי לאיפוק רב מול המראות האלה, מול הצורך שבי והלהט שבגופי שאיים להתפרץ בכל רגע.

ירדתי עם לשוני אל ירכיה מלקק כל אחת מהן ומשאיר שבילי רטיבות עד השוק ומטה עד שלשוני ועיניי פגשו בנעלי העקב השחורות שלה. עליתי ונישקתי נשיקות קטנות את פנים ירכיה, את השבילים בצידי איברה ליקקתי,  מריח את ריח החרמנות שלה, מקשיב לאנחותיה ונהנה מחוסר יכולתה לזוז, מנסיונה להניע את אגנה ולקרב יותר את איברה אל פי.

בעזרת אצבעותיי פישקתי בעדינות רבה את שפתי איברה. רטיבותה כבר גברה וגלשה מטה, דגדגנה הוורוד הציץ אליי מבין קפלי העור כמו דובדבן בשל. בקצה לשוני בלבד נגעתי בו והגניחה שלה היתה ניגוד גמור לשקט שהיתה בו עד עתה. המשכתי ללקק אותו בעדינות, נוגע לא נוגע, מרטיב וטועם וגופה קיבל חיים משלו כשרעידות אחזו בו חזקות יותר עם כל ליקוק שלי. הרגשתי את שרירי רגליה נמתחים, היא ניסתה להתנגד לחבלים שקשרו אותה ומנעו ממנה לזוז. “אתה מטריף אותי” היא צעקה ונתנה דרור לקולה ובתום דקות ארוכות של ליקוק עדין וחושני ולחיצות על דגדגנה עד שכמעט הרגשתי את האורגזמה שלה מגיעה אספתי בלשוני מהרטיבות שלה והתרוממתי. היא כמעט הוציאה קול מחאה כשנישקתי אותה בלהט, מעביר אליה את טעם תשוקתה ורטיבותה, משתיק את גניחותיה ורק גופה המשיך עוד לרעוד.

עמדתי כך מעליה מביט ביופי הנפלא הזה של אישה לכאורה חסרת אונים אך יחד עם זאת מלאה בעוצמה. אגלי זיעה בצבצו על מצחה ועל שפתה העליונה, נשימתה היתה מהירה ומבטה היה מתחנן, מבקש, מלא להט.

אחזתי בסנטרה כדי שתביט בי. “מוטב שאשחרר אותך. כעת את כבר יודעת מהי תחושת החבלים וחוסר האונים” אמרתי לה מנסה לשמור על קול יציב שלא יסגיר את הלהט והתשוקה בה הייתי שרוי…

 

כתיבה וצילום:Sexy Blues

בודואר

הבלוג של: בודואר Boudoir

קחו לכם הצצה לתוך חדרי הבודואר האישיים שלנו....בודואר (מצרפתית) הוא חדר ההסבה הפרטי של האישה, או חדר השינה שלה.במלחמת העולם הראשונה נהגו נשים צרפתיות לשלוח לבעליהן בחזית תמונות בלבוש מינימלי שצילמו בחדרים האלה, וכך נולד סגנון הצילום האירוטי הרך המכונה בודואר.הבודואר של אמור הוא בלוג אוסף לפוסטים האירוטיים של כל כותבי אמור, וגם של אורחים, בין אם מעוניינים להיחשף בשמם, ובין אם הם מעוניינים להישאר אנונימיים.*קרדיט תמונת פרופיל - סמרל*קרדיט תמונת קאוור - Hajotthu

סיפורים נוספים של בודואר Boudoir

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר