חשיפה – חלק 3 / אור הלילה

56f4c5f38eab4.jpg

עם פתיחת הדלת חדרו קולות צחוק ומוזיקה לחדר מנשף פורים שהתקיים באולם הסמוך. “הם כבר סיימו את המשימה” חשבה לעצמה ורעד חלף בגופה כששמעה את קולה של מלכת הלבבות, רעד של עונג ופחד יחדיו. הדחף הראשוני היה לסובב את הראש ולהביט אך זכר הכאב עדיין הלם בישבנה ואיברו של אדונה פעם באיברה. גלים של אורגזמה מתקרבת החלו לעטוף את גופה בעוד ידה כותבת וכותבת כאילו בכתיבה תלויה הנאתה וגמירתה.

שיערה נמשך בגסות לאחור “שלא תעלי על דעתך לגמור” נהם אדונה אל תוך אוזנה וחדירתו היתה עמוקה מתמיד. “את עדיין לא ראויה לעונג הזה” ובמילים אלו נדחק אליה וזרמו מילא אותה, ידיה מנסות לשמור על קצב כתיבה, מוחה מנסה לשמור על צלילות.
רגעים שקטים שנדמו כנצח עטפו את החדר. הוא היה על ארבע למרגלותיו של אדונה, היא היתה רכונה מעל השולחן כותבת וכותבת ומלכת הלבבות נדמה כי הביטה בכולם כמנצחת על התזמורת.
חבטה נשמעה בחדר ואחריה קול כאב. 
“גם אתה בחרת בדרך הקשה” אמר לו האדון באדום וחבט בישבנו במחבט עץ. 
“כמה מגיע לו?” שאל האדון באדום את מלכת הלבבות לא לפני שחבט שוב בישבנו.
החיוך שלה היה מרושע. “את מה שמגיע לו אני אתן לו” זרקה לאדון באדום מבלי להביט בו כלל. צעדי עקבים גבוהים ודקים נשמעו בחדר האפלולי כשמלכת הלבבות התקרבה אליהם. 
בעודה ממשיכה לכתוב היא חשה בידיים מפרידות את ירכיה. “פישוק רחב” נהמה אליה מלכת הלבבות והפרידה בגסות בין ירכיה. היא ניסתה לשמור על יציבות עמידתה הפשוקה, ניסתה לעצור את הדופק המשתולל בה.
“בוא, אתה נראה צמא” מלכת הלבבות אחזה בקולר שעל צווארו ובהליכתו על ארבע העמידה אותו בדיוק בין רגליה הפשוקות הטתה את ראשו מעלה כך שפניו היו בדיוק מעל איברה שעדיין נטף מרטיבותה ומזרע אדונה.
“נקה אותה, תרווה צמאונך במיציה” הורתה לו מסמנת בראשה לאדון באדום. ההתמהמהות הקלה שלו מדרישת מלכתו זיכתה אותו בחבטה נוספת על ישבנו האדום ושפתיו החלו טועמות את מיציה תחילה החל ללקק את ירכיה אוסף כל טיפת רטיבות אל פיו מרווה את צמאונו או שמא את תשוקתו אליה ואז נגעה לשונו באיברה. הוא היה אדום, לוהט, מגורה ורטוב. גופה נע קלות בקצב כתיבתה או שאולי לא היה זה קצב הכתיבה אלא קצב הנאתה.
הדף בו כתבה נמלא מילים של להט ותשוקה, היא תיארה כיצד המן נותן את אסתר לכל המרבה במחיר, תיארה את גופם לוהט לטעום מגופה של אסתר. היא כתבה בלהט ובמרץ מקווה לסיים את המשימה ואולי אף להנות מהנשף. מבלי משים היא פישקה עוד את ירכיה נותנת ללשונו החמה להגיע אל דגדגנה הפועם, המבקש, הזקוק. ערפול חושיו כבר עזב אותו, הצמא לא הטריד אותו עוד גם לא גופו הכואב. איברו היה זקור ומגורה, לשונו לא ידעה שובע בתוך איברה. הוא הרגיש אותה נרעדת, הרגיש כיצד אגנה נע בעדינות בקצב לשונו. הוא ידע שהיא על הקצה, ידע שיכול להביאה אל ההנאה המטורפת הזו, ידע שאסור לו, ידע שאסור לה…
משיכת קולר חזקה ניתקה אותו באחת מאיברה החם. מלכת הלבבות משכה אותו על ארבע לצידו השני של השולחן, העמידה אותו על רגליו מול מסך המחשב והמקלדת ונעמדה לצידו.
“עכשיו, תתחיל לכתוב” לחשה אל תוך אוזנו וציפורני ידיה שורטות את גבו, עוברות אל איברו מלטפות לרגע ואוחזות באחיזה חזקה וקשה ברגע אחר. “אתה תכתוב כאילו הכתיבה היא אויר נשימתך” אמרה ומתחה מעט את הקולר.

לשבריר שניה מבטה ומבטו הצטלבו מעל הדף והמקלדת. היא ראתה זאת במבטו והחזירה לו מבט תומך.
“את המשימה הזו אני לא מבצע!” קולו היה חד וברור, הוא הזדקף וכף ידו הלמה על המקלדת. ההפתעה גרמה למלכת הלבבות לשחרר מעט את הקולר והוא ניצל זאת ולקח את השוט שהיה מונח לידו. 
“את המשימה הזו מלכתי” הוא דיבר אליה והעביר את השוט על לחייה. “את המשימה הזו את תבצעי”.

שרירי גופו הבהיקו מזיעה, מבטה של מלכת הלבבות היה זועם וקשה אך היה במבטה עוד משהו. היה בו להט.

הוא סובב אותה אל מסך המחשב והניח ידיה על המקלדת.

“אני אעזור לך לבצע את המשימה בתשוקה” הוא ליקק את תנוך אוזנה והחל לפתוח את רוכסן שמלתה…

את הפרק הראשון במסכת פורים שלנו – חשיפה –
תמצאו בבלוג של גבי פאר

את הפרק השני במסכת פורים שלנו -חשיפה –

תמצאו בבלוג של נעה גביש 

את הפרק הנ”ל כתבה אור הלילה

 

 

בודואר

הבלוג של: בודואר Boudoir

קחו לכם הצצה לתוך חדרי הבודואר האישיים שלנו....בודואר (מצרפתית) הוא חדר ההסבה הפרטי של האישה, או חדר השינה שלה.במלחמת העולם הראשונה נהגו נשים צרפתיות לשלוח לבעליהן בחזית תמונות בלבוש מינימלי שצילמו בחדרים האלה, וכך נולד סגנון הצילום האירוטי הרך המכונה בודואר.הבודואר של אמור הוא בלוג אוסף לפוסטים האירוטיים של כל כותבי אמור, וגם של אורחים, בין אם מעוניינים להיחשף בשמם, ובין אם הם מעוניינים להישאר אנונימיים.*קרדיט תמונת פרופיל - סמרל*קרדיט תמונת קאוור - Hajotthu

סיפורים נוספים של בודואר Boudoir

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר