כל השקרים היפים / פיטר סוונסון

All The Beautiful Lies / Peter Swanson, 2018

ז’אנר: מתח
334 עמודים | הוצאה: דני ספרים הוצאה לאור | תרגום: דן כ”ץ | עריכת תרגום: חגי ברקת | שנת הוצאה בארץ 2019

הארי נאלץ לוותר על טקס סיום לימודיו בקולג’ כי ביל, אביו נפטר. על פניו, נראה כי הוא החליק מצוק, נחבל בראשו וכך מצא את מותו. המום ושבור לב, הארי חוזר לבית ילדותו במיין כדי להשתתף בטקס ההלוויה ולתמוך באליס, אמו החורגת.

ההשערות סביב סיבת מותו של ביל מסתעפות וכל זה מוסיף למועקתו של הארי. הוא רק איבד את בן משפחתו היחיד ולהתחיל לחשוד באנשים פשוט יותר מדי עבורו. תוסיפו לזה שהוא מזהה אישה זרה המשתתפת בהלוויה שלימים יגלה ששמה גרייס מקגאוון. הוא חושב שזה מוזר שאישה שלא הכירה את אביו ועוד אחת מחוץ לעיירה, תגיע במיוחד להלוויה.

כיצד מצא ביל את מותו באמת?
מי היא גרייס מקגאוון באמת?
מי יוכל לשפוך אור על האמת?

הסיפור מובא בגוף שלישי והוא נע בין עברה של אליס לבין ההווה מנקודת מבטו של הארי. הפרקים של אליס סיקרנו אותי בהרבה מאלו של הארי כי הם חשפו טפח אחר טפח מסודותיה, אישיותה וכל מה שעיצב אותה לאישה שהיא בהווה המשותף עם הארי. ככל שהעלילה מתקדמת, מתגלים עוד סודות מהעבר וכשגופה נוספת מתגלה, האירועים עולים הילוך.

חייבת לציין שקו העלילה היה די צפוי עבורי ולא נרשמו רגעים עוצרי נשימה ומותחים במיוחד ויחד עם זאת, נהניתי מקריאתו כי קראתי בעקבות ספר מאוד עמוס רגשית. הוא סיפק לי אתנחתא ושאב אותי חזרה לסוגה האהובה עליי. אז אם חשקה נפשכם בספר מתח בהילוך נמוך ולא מטלטל מדי, זה הספר בשבילכם.

מוזמנים לעקוב אחר סקירותיי:
Aya’s Reviews – הסקירות של איה

איה

הסקירות של איה, הבלוג של: איה איברהים

בבלוג זה אעלה את סקירותיי לספרים אותם קוראת, ואולי עם הזמן, אפילו אעלה דברים שאני כותבת.Welcome to Aya's Book Reviews!This is where I'll be sharing my book reviews with you guys and hopefully, one day I'll be uploading pieces I've written as well.

סיפורים נוספים של איה איברהים

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

ליצירת קשר

ליצירת קשר