לאושפיזין שבליבי

כמו אושפיזין טובים, כולכם הגעתם אליי עם דברי מתיקה והבטחות, סללתם את דרככם היישר לתוך מעטפת ליבי.

אלה מכם שצלחו את השלב הראשון, הגדלתם את הסיכוי שלכם, ברגע שחשפתם בפניי את לבכם והצעתם לי חלק ממנו.

אלה מכם, שהגיעו רק כדי לבדוק מה יש לי שם בתוך הלב הגדול והרגיש הזה שלי, לחטט בו קצת, לקחת לעצמכם חתיכה ממנו ולעזוב – ההפסד כולו שלכם.

לאושפיזין הקבועים שבליבי, שהם הקישוטים של חיי ואלה שהפכו להיות ברבות הימים, חלק מחיי היום יום שלי, עליכם אני מודה בכל יום.  הצלחתם להוכיח לי שאין גבולות ברורים, אבל בהחלט קיים אינסוף אחד גדול לגודלו של ליבי. הראיתם לי שהוא יכול להכיל בתוכו את כולכם ובעיקר יש לו תמיד מקום לעוד.

כן, יש לי מקום לאושפיזין נוספים בתוך סוכת ליבי והכניסה הראשית לשם חופשית, אבל יש לכם דרך ארוכה שיש לעבור אותה כדי לזכות במפתח הנכסף שישאיר אתכם שם לעד. הדרך רצופה בסכנות שיותירו את לבי שבור וכואב, אבל אני מוכנה לצעוד בדרך הזו שם לצידכם, עד לרגע שבו נשב יחדיו, ננוח מהמסע, נתענג על הזיכרונות ובעיקר נאהב לעד.

 

חג סוכות שמח. בחרו נכון את האושפיזין שאתם מזמינים ללבכם, אבל תמיד השאירו אותו פתוח ותעניקו להם הזדמנות להוכיח שהם שווים להישאר שם לעד.

 

 

  

 

 

hadarcg012-net-il

אין חוקים לאהבה, הבלוג של: הדר גבעתי

כתיבה פרצה אצלי יום אחד כתשוקה והחליטה להישאר בנפשי לעולם.כותבת בלי הפסקה ובעיקר בלילות, בשקט. משתדלת להפתיע, לא מחפשת לרצות את הקוראים עם הברור והמוכר. לשיגעון שלי אין מרפא.

סיפורים נוספים של הדר גבעתי

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

ליצירת קשר

ליצירת קשר