לא שופטת אבל…

5e5023c63a84f.jpg

בתורה אלוהים שם שופטים על בני ישראל, אחרי זה באו השופטים והשופטות שרמת האמינות של חלקם מוטלת בספק והיום דורשים מאתנו כל הזמן לא לשפוט אחרים. ובאמת שאני לא אדם שיפוטי ואין לי ענין או רצון לשפוט או שישפטו אותי, אבל יש דברים שבא לי לפחות לשים אותם על השולחן ולפתוח אותם ככה מול כולם, בדוגרי.

אני לא שופטת אבל, אי אפשר כל הזמן להגיד שיהיה בסדר ולא לטפל בבעיות ואז להתפלא כשזה מתדרדר או מחמיר. צרות לא נעלמות, הן רק מחכות בפינה לרגע הכי לא נוח לפרוץ לחיינו.

אני לא שופטת אבל, אתם לא יכולים לבכות על המינוס בבנק ואז להזמין חופשה זוגית בכרתים, רק כדי לשדר עסקים כרגיל.

אני לא שופטת אבל, במדינה שבה לא מצליחים לבחור הנהגה, איך נצפה מהנוער שלנו לבטוח ברשויות המדינה על כל זרועותיה ולהתגייס לשורותיה?

אני לא שופטת אבל, אם כבר התגרשת ונכנסת לזוגיות, אז למה לבגוד? פספסת את הרעיון המרכזי של ענין הפנוי.

אני לא שופטת אבל, אם אתם לא מוצאים זוגיות המון זמן, זה פחות קשור לאחרים וקצת יותר בכם. תבדקו מה חוסם אתכם ותפסיקו להאשים אחרים.

אני לא שופטת אבל, אם אתה מתחיל איתה ועם עוד כמה במקביל אל תתפלא שהיא נעלמת לך. נשים רוצות להרגיש מיוחדות ולא אחת מאלף.

אני לא שופטת אבל, אנשים צריכים לשאת בתוצאות, לחיות בשלום עם הבחירות שלהם ולא להאשים את היקום או אחרים במצבם.

אני לא שופטת אבל, אם רק תתלוננו על המחירים ותמשיכו לקנות זה לא יירד מעצמו. מרד צרכנים זה משהו שעוד לא הגיע לישראל, כי אנחנו יודעים להיות סולידריים רק ברגעי אימה וצרה.

אני לא שופטת אבל, אם אתם לא מרוצים מהמשקל שלכם, קומו מהספה ותזיזו את התחת ועל הדרך תסגרו את הפה. אגב גם ללמוד לאהוב את עצמך כמו שאתה זו אופציה להימנע מדיאטה ולחיות עם זה בשלום.

אני לא שופטת אבל, להיות גאה לא מחייב פעם שנה להתערטל, להתאפר בהגזמה ולעלות על במות נוסעות ברחבי העיר ולהגיד אני גאה. רוצים להרגיש חלק אינטגרלי מהחברה, תיטמעו בה ואל תבליטו את עצמכם בכוונה ואז תיפגעו כשזה מפריע בעין לאחרים.

אני לא שופטת אבל, אם הנשים עדיין מצפות שגברים יעזרו להן בימנו בדברים פיסיים/טכניים, רק כי הן מתעצלות ללמוד לעשות אותם לבד, שלא יתפלאו שלא רואים בהן שוות ומסוגלות גם בתחומים אחרים.

אני לא שופטת, אבל אם בחרתם לגור במקום שבעייתי לאבטח ולשמור עליו, כי זה זול או אידאולוגי מבחינתכם, אז אל תכעסו שכל שאר המדינה כועסת עליכם שאתם גוזרים נתח מהקופה המשותפת שלנו בשבילכם.

אני לא שופטת אבל, אבל אם אנשים מתעצלים או חוששים לחפש זוגיות בעולם האמיתי ופונים לטינדר ודומיו, שם בהינף אצבע מתגלה עולם ומלואו, שלא יצפו למצוא שם יותר ממה שהרוב שם מחפשים באמת ולא זה לרוב לא זוגיות.

אני לא שופטת אבל, אם אתם גרים בתל אביב ובאים לדרום רק כשאדום בשדות הכלניות, אין מצב שתבינו מה זה לגור שם ולשנוא את הצבע אדום.

אני לא שופטת אבל, אם הדת ממציאה כל חמש דקות איסורים חדשים שכל קשר בינם לבין התורה שלמדתי ביסודי הוא מקרי בלבד, אל תתפלאו שכל השאר סולדים מהדת ומרגישים שהיא נכפית ועוד מבקשים עליה מחיר יקר מקופת המדינה.

אני לא שופטת אבל, אם תקנו מוצרים זולים סיניים, עם או בלי קורונה, אל תתפלאו שזה יתפרק תוך דקה וחצי.

אני לא שופטת אבל, אם רוב התוכניות בטלוויזיה הן ריאליטי, אז מה הפלא שכולנו חיים בסרט ולא בקטע טוב? הכוכבים שלנו הם אנשים רגילים בלי שום כשרון מיוחד מלבד לעבור מסך ולעורר בעיות. שכחנו מה זה להעריץ את המיוחדים שבינינו, שבאמת תורמים לחברה ועל זה גדלים הילדים שלנו.

אני לא שופטת אבל, תפסיקו להתלונן כל הזמן כמה חסר לכם ותביטו על מה שכן יש לכם, במיוחד אם זה בריאות, ילדים, בית, עבודה ואהבה בלב.

אני לא שופטת, כי לא שיחדתי אף אחד בשביל זה, לא שכבתי בשביל לקבל מינוי של אחת כזו או השתייכתי לקליקה מסוימת.  

אני סתם אחת שקצת נמאס לה לשמוע את כולם מתלוננים על כולם והכל, אבל לא מעיזים להגיד כלום כי היום זה לא נהוג לשפוט אחרים, אז אני לא שופטת, אבל כן אומרת את דעתי, אז תתמודדו.

 

 

 

 

 

 

hadarcg012-net-il

אין חוקים לאהבה, הבלוג של: הדר גבעתי

כתיבה פרצה אצלי יום אחד כתשוקה והחליטה להישאר בנפשי לעולם.כותבת בלי הפסקה ובעיקר בלילות, בשקט. משתדלת להפתיע, לא מחפשת לרצות את הקוראים עם הברור והמוכר. לשיגעון שלי אין מרפא.

סיפורים נוספים של הדר גבעתי

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

ליצירת קשר

ליצירת קשר