ליל ט”ו באב / סקסי בלוז

57b6870449886.jpg

“אם תספיק לחזור לט”ו באב זה מה שיחכה לך” כתבה נטע לשי בהודעה וצירפה תמונה שלה לבושה בכתונת סאטן אדומה מעוטרת בלבבות.

“מה יש מתחת?” שי החזיר תשובה עם סמיילי תוהה

“כשתבוא תדע” ענתה נטע עם סמייל קורץ
“פאק בייב! מקדים את הטיסה” התשובה לא איחרה לבוא
“חרמן!” ענתה לו עם סמיילי מחייך
***
אחרי יום ארוך ומתיש ומתוך אכזבה שלא קיבלה שום הודעה או שיחה נוספת משי נטע נרדמה. היא ישנה שינה כ”כ עמוקה עד שהיתה בטוחה שהיא חולמת על רעשים של מים,צעדים ומישהו שמלטף אותה. היא התעוררה בבהלה כשמגע של כף יד מוכרת ליטף את ירכה.

שי?” היא שאלה מנומנמת “חזרת?” עיניה נפקחו להביט בו.

הוא שכב לצידה, ראשו שעון על ידו האחת. שיערו היה רטוב מהמקלחת, גופו הדיף ריח הסבון המוכר והאהוב עליה כל כך.
נטע הסתובבה לעברו, טומנת פניה בחזהו וידיה מחבקות אותו. “התגעגעתי” לחשה אל תוכו, מנשקת נשיקות קטנות את גופו הלח, מלטפת את גבו.
“גם אני, מאוד” ענה לה והרים ראשה כדי לקחת את שפתיה אליו, לנשק אותה בלהט וגעגוע, לטעום את לשונה החמה. דקות ארוכות הם התענגו על נשיקתם הארוכה, על ידיהם המגששות, המתגעגעות, החוקרות.
בהתאמה מושלמת הם הורידו ידיהם מטה. היא מצאה בידה את איברו הזקור והחלה ללטפו מעלה ומטה ברכות כאילו מתחילה להכירו מחדש בעוד ידו ליטפה את ירכיה מרימה מעלה את הכותונת העדינה שלה מצפה לדעת מה מחכה לו שם. להפתעתו או שלא, גילה שאין דבר מתחת לכתונת וידיו חשו ברכות ישבנה.
“אז אין כלום מתחת” חייך וליקק את תנוך אוזנה
“נכון” היא גרגרה בהנאה בעודה מענגת אותו וחשה כיצד הוא מלטף את השביל שבין שני ישבניה.

אחרי דקות ארוכות של התענגות עצר אותה שי והתרומם על ברכיו. 
“אוי נו למה” התלוננה נטע וחיפשה שוב את איברו. אולם שי אחז בשורש כף ידה, נישק אותה ברכות וכאילו משום מקום הוציא צמיד זהב דק ועדין עליו תלוי תליון עם שני לבבות מחוברים וענד לנטע את הצמיד על פרק ידה הימני.

“אהוב שלי “נטע הביטה בצמיד שבהק מאורות הלילה שחדרו מבעד לתריסים וקולה כמו מבטה היה מלא בהפתעה ואושר.

שי התכופף מעל נטע והחל ללקק את צווארה, יורד מטה אוחז בין שיניו פטמה אחת מבעד לבד העדין של הכתונת האדומה שלה. הוא מצץ את הפטמה יחד עם הבד עד שצליל קריעה נשמע בחדר.
“מה עשית” נטע הרימה את קולה ואת ראשה להביט בשי. אבל הוא רק חשף שיניים צחורות בחיוך גדול
והתרומם על ברכיו להביט בגופה הערום של נטע מולו, מודע היטב למבוכה הקלה שבפניה.

“הלילה אוהב אותך כשרק הצמיד לגופך, ט”ו פעמים אענג ואטריף אותך. לאט ומהר, סוער ומסעיר” ענה לה שי. בקולו היתה תשוקה, עיניו בהקו בעודו מביט בגופה החשוף כך מולו.
בטרם הספיקה נטע להגיב החל שי להניע את איברו הקשה, הלוהט שהיה בדיוק מול איברה ובין רגליה. הוא חיכך בה את איברו, מוצא את פתח נרתיקה הנוטף, נדחק מעט פנימה ויוצא קשוב לאנחותיה של נטע, לתנועות אגנה, לשדיה העולים והיורדים.

נטע היתה שקועה בעונג החושני שחשה, באיברו הפועם של שי שמתחכך בה, נוגע לא נוגע. היא הרגישה סקסית מתמיד, מושכת ולוהטת ובהחלטה של רגע החלה ללטף את שדיה.

“כןן בייב כן” קולו של שי היה צרוד ונמוך וחושני כל כך מה שדירבן את נטע להמשיך. היא ליקקה את האצבע ובחושניות אינסופית ליטפה את פטמותיה בעיגולים. הן הזדקרו ובלטו וכמעט גרמו לשי לאבד שליטה. בבת אחת הוא הרים את רגליה על כתפיו וטמן פניו באיברה הרטוב. אצבעותיו פשקו את השפתיים העדינות והחמות, לשונו טעמה וחקרה, אוספת רסיסי רטיבות כמו צמא המתהלך במדבר. עם קצה לשונו הרטובה נגע בעדינות כמעט בלתי מורגשת בדגדגן נגיעות קטנות, ליקוקים קטנים שהוציאו מנטע אנחות רמות. הוא הרים עיניו להביט בה, מעסה את שדיה, נאנחת ומלקקת את שפתיה ושי משך את הזמן, ממשיך ללהט עם קצה לשונו על דגדגנה, מעלה אותה גבוה גבוה במעלה התשוקה עד שרעד בלתי נשלט אחז בגופה, עד ששמו יצא ממנה בצעקה, עד שגמירה חזקה שלא חשה זה זמן רב הרעידה את כולה.

שי לא חיכה הרבה ומיד אחרי שגמרה התרומם שוב על ברכיו. “תמשיכי ללטף עצמך” היה ציווי בקולו. את רגליה השאיר על כתפיו ובעדינות החל חודר אליה. לאט,כדי שתרגיש כל רגע מהחדירה, כל סנטימטר מאיברו הננעץ בתוכה. כשהיה כולו בתוכה נעצר והביט בה. האישה שאהב ערומה מולו, סביבה כתונת אדומה קרועה וידה, עליו צמיד הלבבות מלטף את פטמתה.

הוא החל להניע את אגנו באיטיות מטריפה, מנשק ומלקק את שוקיה שעל כתפיו, ידיו מלטפות את אחורי ירכיה. נטע ליקקה את שפתיה בחושניות והביטה ישר בעיניו של שי כשהרימה מעט את ידה ורק התליון שעל הצמיד היה זה שעבר על פטמתה. “את מטריפה אותי!” קולו עלה והוא החל לצאת ולהיכנס ממנה מהר יותר, רטיבותה וחמימות איברה עוטפים ומלהיטים אותו.

היתה זו התעלסות ארוכה, לעיתים איטית לעיתים מהירה. גוף לוהט אחד התמסר לגוף בוער שני. אצבעות ידו השמאלית ואצבעות ידה הימנית עטוית הצמיד השתלבו אלה באלה בחוזקה כשהם גמרו יחד, גונחים את תשוקתם, נאנחים את הנאתם, וממלמלים את אהבתם.

“ט”ו באב שמח לנו אהוב”, מלמלה נטע דקות ארוכות אחרי שהסדירו את נשימתם ושכבו חבוקים.

“הוא בהחלט יהיה שמח בייב” ענה שי וליטף קלות את פטמתה. הבטחתי לך ט”ו פעמים. נשארו עוד י”ד…”

 

כתיבה וצילום: Sexy Blues
בודואר

הבלוג של: בודואר Boudoir

קחו לכם הצצה לתוך חדרי הבודואר האישיים שלנו....בודואר (מצרפתית) הוא חדר ההסבה הפרטי של האישה, או חדר השינה שלה.במלחמת העולם הראשונה נהגו נשים צרפתיות לשלוח לבעליהן בחזית תמונות בלבוש מינימלי שצילמו בחדרים האלה, וכך נולד סגנון הצילום האירוטי הרך המכונה בודואר.הבודואר של אמור הוא בלוג אוסף לפוסטים האירוטיים של כל כותבי אמור, וגם של אורחים, בין אם מעוניינים להיחשף בשמם, ובין אם הם מעוניינים להישאר אנונימיים.*קרדיט תמונת פרופיל - סמרל*קרדיט תמונת קאוור - Hajotthu

סיפורים נוספים של בודואר Boudoir

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר