מבוכת הגבר-גבר מול היכולת הנשית-שית

563c9fbe8b976.jpg

“אז את שומעת, האתר הזה שבניתי לו היום? – לא מצליחה לקדם אותו בגוגל. משהו דפוק בדיסקריפשיון נראה לי. שמתי את כל הקי וורדס, הקפדתי על הדנסיטי וכלום – לא מגיב לי. מה את אומרת?”

אני עובר במטבח המשרדי ונעמד אל מול שתי מעצבות האינטרנט שלנו. הן שקועות בשולחן אל מול צלחת האוכל הסיני שהזמינו ושקועות עוד יותר בשיחה אינטרנטית מלאת מושגים מקצועיים שרובכם, קוראי הנאמנים/ות לא ממש/ת מבינים/ות – או שכן.

 איך שההיא עונה לה בעוד בליל מונחים מקצועיים שאחסוך ממכם ובעודי מנסה להתערב בשיחה ולתרום מנסיוני שהרי, הבאתי את האתר שלי לעמוד הראשון בגוגל, השניה נועצת בי מבט של אל-תפריע-לנו-גבר-גבר-אנחנו-יודעות-מה-אנחנו-עושות-כאן-לבד-לבד….

 אני מתקפל לפינתי בשולחן ושותק. זמנית. מקשיב לשיחתן.

 לא יודעת מה שמת לו בקוד אבל אני הבאתי היום שני לקוחות שלי לעמוד הראשון בגוגל אז ככה שיש מצב שאת צריכה לבדוק את כל הסקריפט ולנקות תגים עודפים – אחותי! עזבי אותך מגוגל – מאיפה קנית את הצעיף הזה – זה מאממממם!”

 פלורנטין ליד הבית, 20 שקל – לא מדהים?

אני בשוק, תקני לי גם”

ברור אחותי, כאילו

 רק נשים…מסוגלות לעשות מעבר כזה חד בשיחה…אני אומר לכם, זו יכולת פנומנלית. אני עדיין בקוד האינטרנטי של העמוד של אותו לקוח ובעיית קידומו בגוגל והן כבר מקדמות את קניית הצעיף.

 זה בערך מה שרציתי לספר לכם היום, שתדעו. לא ברור לי אם יכולת ההתמקדות הגברית היא יתרון לנוכח יכולת ההתפזרות המרחבית הנשית שהרי הן לכאורה נהנות מכל העולמות ויותר עולמות מאתנו הגברים. מה שבטוח – בכביש הן עדיין מתעקשות להתבלבל בדרכים ולהגיע מכיוונים לא צפויים לתנועה. למה בעצם לסוע מתל אביב לאשדוד ישר דרומה כשאפשר דרך חיפה? שיזדיין הג’י פיי אס. אפילו את הנקודה של הג’י לא הצליח למצוא עד היום.

הוזה דעות

הוזה דעות, הבלוג של: סמרל Samarel

אמן אירוטיקה וכותב הומור וסאטירה הזויים, בעיקר על יחסים שבינו לבינה, לבינו, לבינם ואפילו לחפצים. קיימתי מספר ראיונות עם ברז כיבוי, מדרכה וכספומט ואני כותב על הדילמות המלוות אותנו ביומיום, תוך חשיפה למחשופים דינמיים נשיים.לפעמים בא לי להכנס, דווקא לראש של אישה ולכתוב מתוכה.לא מתיימר להקרא סופר, אני כותב על מה שאני רואה ומוסיף למילים צבעים וצורות מהמאגר של האמנות האירוטית שלי אותה אני יוצר יום יום, כל יום.לגבי האמנות שלי, יש לי רק דבר אחד לומר אבל באנגלית:Samarel art is like music to your eyes.

סיפורים נוספים של סמרל Samarel

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

ליצירת קשר

ליצירת קשר