מגיע לי

59cb77a6d5fa3.jpg

“מגיע לי לחוות עונג וריגוש אחרי כל כך הרבה שנים של שגרה” רלי חשבה לעצמה בזמן שמרחה את רגליה הארוכות בשמן גוף, מתכוננת לערב בנות במועדון. חגיגת יום הולדת הארבעים של נועה היתה התירוץ המושלם שלהן לצאת למועדון מהסוג שלא העזו עד כה לצאת אליו.

לבעלים כמובן לא אמרו דבר כדי לא לעורר בעיות לאף אחת ולפגוע ביציאה הזו. ארבע חברות הילדות האלו, ידעו הכל אחת על השניה. על הבגידות, המעידות והפלרטוטים שלהם עם גברים אחרים וגם של הגברים שלהן במהלך השנים. רלי היתה היחידה שלא העזה לפעול כמוהן. היא לא חשבה שזה עושה אותה יותר מוסרית מהן, אלא רק יותר פחדנית, אבל הלילה החליטה לשנות הכל. הגיע הזמן, חשבה לעצמה בזמן שמרחה שפתון אדום חזק.

בשמלת מיני שחורה, צמודה וקצת חשופה היא צעדה לצידן של שלוש חברותיה לתוך המועדון האפלולי, שמוסיקה חושנית מילאה את האויר בו יחד עם ריח הבשמים והסיגריות.

העיניים של רלי מיד ריצדו לכל עבר, מביטה על הנשים הסקסיות והגברים שתרו בעיניהם כל העת אחר טרף חדש וטרי שנכנס למועדון. היא הרגישה סקסית היום, לא פחות מחברותיה או כל אחת אחרת והבטחון הזה הקרין עד לצדו השני של המועדון, שם ישב יריב שכבר הכיר היטב  את כל הלקוחות הקבועות של המועדון ובמוחו כבר חיפש לעצמו ריגוש חדש.

הוא אמנם צעיר מרלי בעשור ומצבו שונה בהיותו רווק, אבל הרזומה שלו בסקס גורם לזה של אלי להחוויר לעומתו. זה לקח לו בדיוק חמש שניות לחשב מה תהיה הדרך המהירה ביותר להסיר מהסקסית הבשלה הזו את השמלה השחורה שלה.

צעדיו לקראתה היו מדודים ושקולים והוא לא הסיר את מבטו לרגע מפניה, גם כאשר שותפות למיטה לשעבר שלו ניסו להסיט את תשומת לבו אליהן לאורך המסלול הארוך עד אליה.

“את פעם ראשונה כאן” הוא נעמד קרוב אליה ליד הבר ולחש לה באוזן. צמרמורת קלה עברה בגופה עם לחישת המילים והקירבה של גופו אליה. חברותיה חייכו אחת לשניה ומצאו תירוץ להיעלם לשירותים, משאירות אותה לצד הזר, הנאה והצעיר.

“מה גורם לך לחשוב כך?” היא שאלה בפלרטוט מהוסס. החמימות בין רגליה מתעוררת עם כל רגע שהיא חשה את חום גופו הקרוב אליה.

“הייתי זוכר אותך בוודאות” הוא השתמש במשפט כל כך קלישאתי, אבל גם מדוייק מבחינתו.

“כן ממש” הוא שמעה כבר במהלך ארבעים שנות חייה על הגברים-שחקנים האלה, שהם יגידו הכל כדי להיכנס בין רגליהן של נשים.

“האמת שאת כל הקבועות שרציתי, כבר זיינתי, כמה פעמים, אז אני לא סתם אומר לך” הוא אמר ומבט רעב שלו סקר את כל גופה, החל מנעלי העקב הכסופות , ירכיה החשופות, צווארה החשוף וכתף אחת שרצועת השמלה שלה נפלה עליה באופן ספונטני.

“אני ממש רוצה אותך, זה מספיק כנות בשבילך?” אצבע אחת שלו חלפה לאורך הכתף החשופה ועיניה של רלי עקבו אחר תנועתה בדריכות והתרגשות גואה. רטיבות מוכרת החלה להצטבר בתחתוני החוטיני מתחרה שחורה, שטרחה לעטות על עצמה היום. אצבעותיה עיקצצו למגע של עורו השזוף שמוכיח שהשמש נישקה לא מכבר.

 לגעת בו או לא, היא תהתה בינה לבין עצמה, אבל לפני שהספיקה לענות לעצמה על התהייה הזו, היא מצאה את עצמה מעבירה את כף ידה הרכה על ירכו המוצקה של הגבר הזה שהצליח בשניות לנער מעליה אבק תשוקה שהספיק להיקבר מתחת לשנים של מעטה השגרה . לבה הלם בקצב מטורף והיא נאלצה לבלוע כמה פעמים את הרוק שלה באופן מודע ולשלוט בנשימות שלה לידו. הוא אפילו לא היה מודע לכך, אבל הוא הצליח להטריף את גופה ואת מחשבותיה ולגרום לה לצאת מהקונכייה שלה.

ידו השניה החלה לגלוש אל בין ירכיה הרכות והיא הרגישה כיצד, באופן משונה אך טבעי, היא מתחילה להפריד אותן אחת מהשניה, סוללת לו את הדרך לעבר החלק הרגיש ביותר בגופה ברגעים אלה.

מבטה מדי פעם סקר את הסביבה ומשראתה שהאפלוליות של המועדון מסווה היטב את פעולותיהם, היא העזה להעביר את ידה לעבר מפשעתו. ידה מיד הבחינה בזקפה הגדולה שמתחה את בד המכנסיים שלו והעובדה שהבינה שהיא הגורם המשפיע על כך, עוררה אותה אפילו יותר.

“שניגש למשרד שלי?” הוא לחש לאוזנה ונשיקה רכב ולחה נחתה על הצוואר שלה והפתיעה אותה.

“המשרד שלך קרוב למועדון?” היא שאלה בין נשימה לנשימה, כמעט לא מאמינה שהיא באמת הולכת עם זה עד הסוף.

“הוא בתוך המועדון” הוא ענה לה מהר וידיו חזרו למתחם הציבורי. ידו נשלחה לעבר כף ידה ומשכה אותה לעבר אזור מרוחק בתוך המועדון המיועד לעובדים בלבד.

“אתה עובד כאן?” היא שאלה בסקרנות והבחינה כי הוא שולף מחזיק מפתחות ובין כולם מפתח למשרד אליו הגיעו לאחר כמה שניות של הליכה במסדרון צר שדלת מסתורית הובילה אותם אליה.

“אפשר להגיד” הוא גיחך בעיקר לעצמו בזמן שפתח את הדלת והניח לה להיכנס ראשונה לתוך החדר המפואר, שלא השאיר ספק כי יריב הוא ככל הנראה בעל תפקיד בכיר במועדון.

היא סקרה בעיניה את החדר כאשר חשה את זרועותיו נכרכות סביב מותניה. “את אוהבת את מה שאת רואה?” הוא שאל בלחש מאחורי גבה וקרוב לאוזנה.

“חדר מאד מהודר יש לך כאן, מה בדיוק התפקיד שלך במועדון?” היא שאלה בזמן שידיו התחילו ללטף בעדינות את קווי מתאר גופה.

“המועדון הזה שייך לי ולחבר טוב” הוא הסיט את שיערה הגלי הצידה מעבר לכתף השמאלית, והחל להרעיף נשיקות קטנות לאורך עורפה ומשם ירד לכתפה והחל לעסות את השדיים שלה. היא הרגישה את זקפתו נצמדת לישבנה ומתחככת בה כל פעם קרוב יותר ויותר.

אנחות קטנות נפלטו מפיה עם כל דחיפה של אגנו לעבר גופה והיא הרגישה שהיא חייבת להרגיש עוד ממנו. היא ניסתה להסתובב אליו, אבל נתקלה בהתנגדות של גופו ובעיקר ידיו.

“לא לא לא יקירתי, בחדר הזה רק אני מחליט איך הזיון הזה יתנהל” הוא אמר בקול סמכותי אך רגוע. לרגע היא נבהלה, שבויה בידיו של גבר זר שלפתע נעשה שתלטן מדי. שמלתה הוסרה במהירות מגופה ומיד אחריהם הוסרו גם הלבנים הסקסיים ואיתן נעלי העקב.

“אוקיי” היא אמרה בלית ברירה בשקט והרגישה את גופה נדחף לעבר שולחן העץ המשרדי שלו. בהינף היד הוא פינה את השולחן מכל הניירות שהיו עליו. הניירות התעופפות לכל עבר ועד שאחרון הניירות נחתו על רצפת הפרקט, ישבנה החשוף ורגליה הפשוקות  הונחו על שולחן העץ המאסיבי.

ידו הימנית אחזה בצווארה בכוח סביר ולא אלים מדי וגופה נדחף לאחור והושכב על השולחן. היא היתה פרושה עבורו כמו מפה שמחכה שיונחו עליה מכל טוב.  ממקומה היא הצליחה להבחין כי הוא החל להסיר את בגדיו מגופו ומכיס מכנסיו נשלף לו קונדום צבעוני.

“אני אזיין אותך חזק בפעם הראשונה, כדי לסמן אותך ואחר כך אני אדאג גם לך, אל תדאגי סקסית שלי” הוא אמר כשהבחין בעיניה הסקרניות.

דבריו הצליחו לגרום לחלקים פנימיים בגופה להתעורר ולרצות הרבה מהגבר הזה. היא לא חששה מאף “איום” שהוא הטיח לעברה, גם כשרמז לה שיש לו כוונה לכבוש כל נקב אפשרי בגופה.

היא ניסתה בעבר מין אנאלי עם בעלה, אבל נראה שבשלב כלשהו זה עניין אותו פחות ופחות והתנוחות המסורתיות שלטו בחדר המיטות שלהם, לצערה הרב.

החדירה המהירה והחזקה שלו לתוכה הממה אותה גם בשל גודלו ועוביו השונים כל כך ממה שהתרגלה אליהם כל השנים וגם מההתרגשות של סקס שכמוהו לא הכירה. התשוקה והחושניות שליוו את תנועותיו והקולות שהפיקו גרונו הזכירו לה קטעים מסרטים כחולים בהם צפתה לעיתים בלילה מאוחר לבדה, מנסה ללבות בגופה את התחושות החסרות לה כל כך.

היא אפשרה לגופה להיות מובל על ידו ומהר מאד אנחות של עונג הופקו גם מגרונה שלה. בתחילה הן היו של ההלימות שהפתיעו אותה ואחרי כמה שניות הן היו של עונג טהור מההשלמה שהנה סוף סוף היא מקבלת את מה שמגיע לה.

כמובטח ולאחר שהוא השלים את השיא שלו בלעדיה הוא ירד לעבר ירכיה וליקק את דרכו לעבר הדגדגן שלה. כל כף יד שלו אחזה בירך אחרת שלה, מפשקות אותה ומייצבות אותה לקראת עבודת הלשון שלו עליה. הוא מצץ והקפיץ בלשונו את המקום שעמד להתפוצץ בתוכה גם כך. מדי פעם לשונו גלשה לעבר הפתח הרטוב שלה והוא דחק את לשונו לשם, מזיין אותה פעם בלשונו ופעם באצבעותיו שהורטבו בעזרת נוזליה.

תוך פחות מדקה, גבה התרומם וראשה נדחף לאחור עם השלמת השיא שלה. היא מעולם לא הרגישה כל כך מסופקת ונרגשת מאורגזמה חזקה, אבל ההתלהבות של הגבר הזר הזה שאפילו את שמו לא זכתה עדיין להכיר, עשה את העבודה היטב.

הוא לא נתן לה זמן מנוחה ומשך אותה במותניה אליו והפך אותה עם גבה אליו, מניח את שתי כפות ידיה על השולחן שנותר באזור הזה, חם מגופה שנח עליו עד לאותו רגע ממש.

קונדום חדש הונח על זקפה חדשה במקום הקודם שנזרק לפח ליד. “עכשיו אני אעשה את זה קודם לאט ואז מהר. מישהו זיין אותך בחור של התחת היפה הזה שלך בעבר?” הוא שאל בזמן שבדק  בליטוף באצבעו על הפתח הלח וכמעט בתולי שלה.

“כן, אבל מזמן” ענתה במבוכה בזמן שניסתה לייצב את רגליה שעדיין היו מושפעות מהרעידות של גופה.

“מעולה” הוא ענה ומיד קירב את זקפתו לשם והחל במסעו האיטי לתוכה. היא חשה בצריבה הראשונה, אך בחרה להחניק את הכאב ועצמה את עיניה, ממתינה בסבלנות להנאה שתגיע ברגעים הבאים.

“אני תיכף נכנס כולי ואחרי זה אני אהיה פחות רחום, לצערך או לא, את זה נגלה בקרוב” הוא אמר לה, אבל היא בקושי הצליחה לשמוע את המילים שלו. היא התרכזה כל כך בלהכיל אות כולו בתוכה ולהישאר יציבה על הקרקע עליה עמדה.

ברגע אחד האיטיות הפכה לדחיפות מהירות יותר שמשום מה הקלו עליה לקבל אותו לתוכה אחרי הרגעים הראשונים. ידיו אחזו במותניה בכל העת והיא הבחינה לפתע כיצד ידיה הלבינו מהמאמץ של תפיסת השולחן חזק כאילו פחדה ליפול ללא האחיזה החזקה הזו.

הגחינות שלו עוררה אותה מחדש כאילו לא חוותה דבר ממה שקרה כאן דקות מעטות לפני כן. יד אחת שלו נשלחה לתפוס חזק בשד השמאלי שלה והיד השניה שלו נשלחה קדימה בין רגליה, מעורר את הדגדגן מחדש.

הפעם הוא חיכה לאורגזמה שלה וכמה היא שמחה שבמועדון בחוץ היה רועש מספיק כדי לבלוע את צעקותיהם. כמה שניות נוספות עברו עד שהוא יצא מתוכה והרים אותה לעמידה, מושך אותה לכורסא מפנקת לא רחוק משולחנו.

“אני מקווה שנהנית” הוא אמר בחיוך בזמן שהחל להתלבש בנינוחות. היא הביטה בגבר היפה הזה שהצליח להגשים לה בדקות הארוכות שלהם יחד מגוון של פנטזיות.

“מאד” היא ענתה לו בזמן שהרים מהרצפה את בגדיה והגיש לידיה. הוא התכופף אליה ונשק לה בפיה ארוכות, משלים עם לשונו שטעם נוזליה, עדיין ניכר בהם.

“תודה לך ואני מצפה לראות אותך שוב בקרוב לעוד ביקור נעים, היה לי מאד כיף איתך ואני יריב אגב” הוא אמר בחיוך ושלח את ידיו אליה כדי לסייע להתרומם.

“אני גם מאד נהניתי, אבל אל תבנה על חזרתי לכאן, רלי אגב” היא אמרה בחיוך נבוך בזמן שסיימה להתלבש.

“רלי, כולן אומרות את זה וחוזרות לכאן בסוף” הוא קרץ ואמר עם חיוך ממזרי.

“אם אתה אומר” היא אמרה לו, מנסה לשמור על ארשת פנים שלא מסגירה דבר, אבל בליבה כבר רקמה תוכניות כיצד מדי פעם תגיח לביקור תזכורת, פשוט כי מגיע לה….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כותבת בכחול

הבלוג של: כותבת בכחול

כותבת בכחול כותבת את הפנטזיות ואת המציאות של תשוקות חייה מהרגע שפקחה את עיניה מחדש.

סיפורים נוספים של כותבת בכחול

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר