מובלת

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שתפו במייל

מובלת
והיא חיכתה לטעם, ממתינה לרגע.
הכמיהה לתחושה המוכרת בעבעה עצמה בתוכה והיא נשאבה לטקס הקבוע של מקלחת חמה מדוקדקת, ליטוף שדיים עם סבון חלבי, מייצרת ביניהם שביל חלב ומדמיינת שביל חלב אחר , גברי, שמצא עצמו לא פעם מפלס דרכו ביניהם, מייצג פורקן יצרים.
היא סיבנה את מרכז תשוקתה ולא פסחה על המעבר הרגיש יותר, הנסתר, זה שמעורר אתגר מרגש לפני וכשהוא נפרץ הוא סוחט מהגוף תחושות עונג מפתיעות. היא סיימה כשהיא מפנקת את עצמה במילים טובות, מנחמות, מרימות. היא טובה, היא יפה, היא ראויה. היא שוטפת מעצמה את עול החיים, את הדרישות בעבודה, את הגרוש הלא מתפשר, את הפסיכולוגית של הילד. היא שוטפת הערות על עליה במשקל, על איפור מוגזם, על החלטות לא נכונות. היא רוצה לכמה שעות להישאב בתוך עולם של תשוקה, של תאוות, של שיעבוד ליצרים. היא רוצה שהראש יתרוקן ממחשבות פרקטיות וניהוליות של חיים. היא מייחלת שיתמלא בצמר גפן מתוק של עונג. היא עייפה מלהוביל ועכשיו היא רוצה להיות מובלת.
דפיקה חרישית בדלת קטעה את זרם התודעה המתפרץ. היא סגרה את ברז המים, שלפה מגבת נקיה, עטפה עצמה כשהיא מוותרת על קרם ריחני על ייבוש השיער. היא צעדה כשהיא משאירה שובל של טיפות על הרצפה.
הוא נכנס, העיף מבט קצר על גופה האדום ממים חמים ומקרצוף כמעט אובססיבי של העור הרך ובתנועה אחת פתח את קשר המגבת המרושל, חושף את הגוף השלם, לא מושלם אבל שלם.
היא לא דיברה, האישה שרוב שעות היום משפריצה ורבליות כשהיא מתווכחת עם החיים, נאבקת בקיום. האישה הזו החרישה מרצון. היא ביקשה דממה.
הוא העביר יד מלטפת על שתי הפטמות וצבט אותן בכאב מענג, הנשיקות על שפתיה היו עמוקות וקשות, סוחפות ומערפלות.
הוא סובב אותה לכיוון חדר השינה, מגיע למיטה והיא כמו נוצה רפויה שוקעת שם, מחכה להנחיות. הוא נשכב עליה עם הבגדים וקשירת הידיים המיוחלת הגיעה. עכשיו היא לא שולטת בכלום וזה בדיוק מה שרצתה. “תפתחי את הרגליים” שמעה וצייתה. כשהיא עוצמת עיניים הרגישה את הלשון שלו מלקקת מתוכנה את מי תשוקתה, מוצצת עד הטיפה האחרונה, מלקקת מפלרטטת.
הוא החזיק לה את שתי הפטמות ומשך אותן כשהפה שלו עובד בתוכה ולא מרפה. היא התחילה לזוז כשגלים של עונג מציפים אותה, כמעט מלחיצים. היא ניסתה כמו תמיד לעצור לפני הפיצוץ, שוב מפחדת לאבד שליטה. הוא לא ויתר לה וקיבע את ראשו חזק והמשיך עד שכמעט צעקה. אז ברגע אחד הוא פתח את כפתורי המכנס, הפשיל מעט ושלף איבר מוכן כשהוא חודר אליה ללא רחמים ונשאר עם בגדיו. היא לא הייתה צריכה הרבה כדי לשמוע את קולה המשוחרר גונח בתודה. תפילת הודיה לאלוהי האורגזמה. כשהוא גמר היא כבר הייתה אסופה שוב.
“שחרר אותי” אמרה כשהיא חושבת על האבסורד שבו דווקא כשהיא קשורה החופש זורם בה הרבה יותר.
קרדיט תמונה ל ave calvar

silvi

כותבת על חיים, הבלוג של: סילביה ברזני

אישה, אמא, כותבת ועדיין חושבת על גיבורת ילדותי, אן שרלי שהעניקה לי את הרעיון להפוך פנטזיות לסיפורים. הגשמתי חלום והוצאתי ספר ביכורים "הסיפור שלי עליך" והבלוג יהיה לי בית ופורקן לכאבים, יצרים ושאר חלומות. דימיון, קצת מציאות והרבה חיים. אפשר למצוא את הספר שלי "הסיפור שלי עליך" באתר אינדיבוק, עברית וביבוקס. ואפשר לרכוש עותק מודפס דרכי 💜

סיפורים נוספים של סילביה ברזני

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שתפו במייל

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשם/י לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר