מורתי, תשוקתי

56f510d5038b5.jpg

אני אוהב אותן עם ניסיון חיים. אם אפשר שניסיון החיים הזה יגבור על ניסיון חיי בכמות של עשרים או אפילו שלושים שנים, מה טוב. אני אוהב אותן מודעות לעצמן ולעונג שכל נקודה בגופן הלא מושלם עד כדי שלמות יכול להפיק. אני אוהב אותן יודעות מה הן רוצות, מה הן אוהבות וגורמות לי להגיע לכל נקודה בגופן בעוצמה הנכונה, עם דיוק של מילימטר היכן הלשון שלי תגמע את ניסיון חייהן שמפוזר בנדיבות ומתיקות על עורן.

אני אוהב איך שפנטזיות שנשזרו בראשי הכחול מלא המרץ לאט לאט קורמות עור וגידים אל המציאות.

ליאת לימדה אותי בתיכון. היא לא באמת הייתה הסיבה שלא למדתי, אבל בהחלט יכלה להיות אחת מהן. הייתי אז בן 17, נוטף חרמנות לכל עבר, והיא הייתה בת 40, שיערה האדמוני ארוך ונוחת על כתפיים רכות, מעל גוף מלא עם שדיים כבירים. היא לא הייתה מהמורות שכל התלמידים היו בוהים בהן, אבל כשדיברה איתי לא יכולתי שלא לרצות להתקרב אליה ולאמוד את חמימות האוויר שיוצא מבין שפתיה.

כמובן שלא עשיתי דבר. עד אתמול.

שש שנים עברו ובהן נצח. ליאת היא מזמן לא המורה שלי, ובצבא, כשסיימתי קורס קצינים, הוספתי אותה כחברה בפייסבוק, וכך נחשפתי לחייה המאושרים עם בעלה והילדים. לאט לאט נחשפתי גם להתמעטות התמונות המשותפות שלהם ביחד, ועד לסטטוס “גרושה”.

היה מוזר להציע לה לשתות קפה. כמובן שהכל נעשה באמתלה של סגירת פערים ורצון שלי להודות לה על החינוך המסור. אז נפגשנו לקפה.

ארבע שעות לאחר מכן, מעגל הפנטזיה שהחל בבהיות חסרות תוכן אל מול שולחן עץ בבית הספר, החל להיסגר במיטתה.

מעולם לא הייתי כה להוט וזקור מנשיקה, אך התשוקה התפוצצה בחדר כאילו זרקו מיליון טון של חומרי בערה. הלשונות שלנו היו עשויות אש וקרח ולא ניתקו אחת מהשניה. הצמדתי אותה לגופי כאשר שדיה המיוחלים נמחצים אל גופי, זרמים של דם הדרימו בגופי לנוכח מגעם. כאשר השכבתי אותה על המיטה, הרגשתי כיצד תשוקה עוצמתית עוטפת אותי ומתפזרת ממנה כמו אבק פיות. התנתקתי ממנה. במהירות לא מוסברת מצאנו את עצמנו עירומים ומביטים אחד בשני. היא שלחה את ידה ואחזה בשק התשוקה שלי, שבתמורה העביר בי זרמי תשוקה נוספים. תוך כדי שהיא משחקת בידיה קרבתי אליה, נשכתי ברכות את תנוך אוזנה והתחלתי במרתון איטי של לשוני על צווארה הענוג, נשיכות קטנות על עורה שגרמו לליאת לנשימות עמוקות ולחום גוף שרק המשיך להעלות. ידיה המשיכו לטייל במעלה מגדל החשק הדרומי שלי שנמתח לגובהו המירבי, בשעה שהתחלתי את מסע התשוקה במעלה שדיה, תוך יניקת כל עור חשוף אל פי. נשימותיה החמות סימרו את עורפי כאשר הסתערתי על פטמותיה הורדרדות.

ידיה המשיכו להפעיל אותי, ובשילוב עם המגע המטריף של שדיה בפני, איבדתי כל עדינות לרגע והסתערתי עם ראשי למטה אל עבר הדבר היחידי שהיה יכול להרוות את צמאוני. אם לפני כן לשוני הייתה אש, כעת היא הייתה לבה שרותחת וגועשת על הגבעה הרטובה שאיברי כל-כך רצה להכנס אליה כבר. חזרתי בכוח לעדינות רק כדי לשלוט בקצב אנחותיה כמו מנצח על תזמורת, לשלוט ברעידותיה כמו על רעידות אדמה, היא כולה נתונה לשליטתי ואני…

 

המשך יגיע אם יבוא ביקוש..

היה ביקוש, אז לחלק השני הקליקו כאן

צובר מילים

הבלוג של: צובר מילים

צובר את המילים שלי מהאוויר שמצליח לחדור בסדקים המיזעריים שבשפתייך, מהמבט המפלרטט, האגבי שזרקת לעברי. צובר את המילים שלי מהוויתן של הנשים.

סיפורים נוספים של צובר מילים

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר