משמרת לילה / סקסי בלוז

“המשמרת הזו הולכת להיות סיוט, שמעי מה אני אומר”. אמרתי  למאיה והמשכתי להביט בניירת, לסמן, לסמס למנהל העבודה.

“ספר לי על זה” מאיה ענתה שקועה אף היא בטאבלט מנסה לפתור בעיות שצצו בזו אחר זו.
 ישבנו ברכב הממוזג בורחים אליו כל פעם שמתאפשר מהקור של אמצע פברואר.
שעות ארוכות  התרוצצנו מכאן לשם עד שבאמצע הלילה נראה היה שכל התקלות תוקנו. הרדיו ניגן מוסיקת לילה שקטה, המזגן חימם בעוצמה  כשמזגנו לעצמנו קפה מהתרמוס שהיה ציוד קבוע במשמרות המשותפות שלנו.
הרגיעה הזו היטיבה עימנו עד שמכשיר הטלפון שלי צלצל ועל הקו היה מנהל העבודה.
מאיה הביטה אלי בחיוך. בטח נראתי מיואש משטף הדיבורים ששמעתי מעבר לקו. החיוך שלה הפך לממזרי יותר כשהתקרבה אלי. את ידה הושיטה כאילו כבדרך אגב אולם מתוך כוונה רבה על מפשעתי. את ראשה קרבה אל אוזני. היא ליקקה ברכות את תנוך אוזני מביטה במראה ורואה את מבטי המופתע. “ששש תמשיך להקשיב” לחשה לי ממשיכה ללקק את תנוך אוזני ולעסות את איברי מעל מכנסי העבודה שלי. לא עברו רגעים רבים עד שידה התמלאה באיברי העומד.  המשכתי לנהל את השיחה, בולע את רוקי, נע באי נוחות ובהנאה יחד.
“לתאר לך כמה אני רטובה” לחשה לי מאיה באוזן וירדה ללקק את צווארי פותחת את רוכסן מכנסיי.  איגרפתי את אצבעות ידיי, ממשיך להקשיב להוראות מנהל העבודה, נתון כולי למה שידה ולשונה של מאיה עושות לי.
מאיה שמה לב שאני מנסה לנתק את השיחה. “שלא תעז לנתק, אני אפסיק הכל”. היה בקולה ציווי שהדליק אותי יחד עם מגע ידה של מאיה שהוציאה את איברי החוצה, ליטפה אותו ברכות מענה, מחייכת אליי כאילו ברשעות מבעד למראה.
“אני נוטפת, הכוס שלי בוער והדגדגן נפוח גיא,” לחשה לי בשקט באוזני הפנויה. “כמה הייתי רוצה להתיישב עכשיו על הזין החם הזה לעלות ולרדת, לזיין ולהזדיין איתך” היא המשיכה בלחש ואז התכופפה והחלה ללקק אותו.  נשמתי נשימה ארוכה, היה נדמה לי שמנהל העבודה חש באי הנוחות שלי. “אתה שם גיא?” שמעתי אותו שואל מעבר לקו. נדמה היה שעבר נצח בטרם השבתי לו בקול צרוד מדי “כן, כן אני כאן” עניתי לו כשכל איברי נכנס לתוך פיה של מאיה. חום בלתי נשלט אחז בגופי, אגני נע כאילו מעצמו, מכוון עצמו לתוך פיה של מאיה.
“סבבה, אז אל תשכח לעשות מה שאמרתי נדבר בהמשך”  שמעתי את מנהל העבודה אומר לי, וחיכיתי לשמוע את השיחה מתנתקת.  המשכתי לאחוז במכשיר, אורות הלילה מרצדים מולי ונדמה היה לי שהמנוף הענקי נע מצד לצד רגע לפני שעצמתי את עיניי נותן לעונג שמילא את גופי להציף את כולי. מאיה היתה רכונה מטה, מלקקת את איברי בתאווה, יונקת את כולו, מלקקת כל וריד פועם, כל טיפת רטיבות מקדימה שיצאה. את אשכיי ליטפה ברכות שהוציאה ממני אנחות שקטות של עונג אדיר. “מאיה” לחשתי בעיניים עצומות.
מאיה התיישבה על מושבה, למרות הצפיפות הצליחה בזריזות ובגמישות של חתולה לחלוץ את נעליה ולהוריד את מכנסיה ותחתוניה. אחר, מצאה את הדרך הנוחה ביותר והתיישבה מעליי. שפתינו נפגשו לנשיקה לוהטת, ידיי  נכנסו מתחת לחולצתה מחפשות ומוצאות את שדיה המלאים. מאיה נעה מעל איברי,  מרטיבה אותו ברטיבותה עד  שאחזתי במותניה ובבת אחת הושבתי אותה על איברי.  התנשקנו ונאנחנו, מאיה מניעה את אגנה בעיגולים על איברי, הצפיפות ברכב רק גרמה לנו להיות צמודים יותר אחד לשניה. “מטורפת” לחשתי לה אוחז בישבנה מעלה ומוריד את אגני כדי לחדור עמוק יותר ויותר לתוכה, איברי מחליק על ים רטיבותה.
זזנו כך אחד בתוך השניה,ממלאים את חלונות הרכב באדי נשימתינו המהירה.
“חזק גיא, חזק” מאיה אחזה בכתפיי והצמידה מצחה אל מצחי. תנועות אגני גברו, ידיי עיסו את ישבניה, שדיה קיפצו מול פניי מבעד לחולצתה המורמת. “פאקקק מאיה”  נתתי דרור לקולי שהדהד בתוככי הרכב “תתכווצי עלי, תתכווצי על הזין שלי” ביקשתי, דרשתי התחננתי כשמאיה סגרה שריריה על איברי וגניחה עמוקה ורמה נשמעה משנינו יחד כשכל אחד מאיתנו גמר ברעידות ואנחות.
***
צלצול הסלולרי לא הפסיק. פעם ועוד פעם.  פקחתי את עיניי. מרחוק ראיתי כי תכף מפציע הבוקר. מצאתי את המכשיר על רצפת הרכב.
“גיא,” שמעתי את מאיה בקול מנומנם ומתפנק
“מאיה? איפה את?” הייתי מנומנם ותמונות מהלילה צפו ועלו בזכרוני.
“זה היה ולנטיין דיי הכי טוב שלי גיא” חיוך מפתה היה בקולה. “אתה במשמרת הלילה?” שאלה וציפייה היתה בקולה.
“הלילה מאיה” עניתי כממתיק סוד, “הטנדר הגדול יהיה לרשותנו…”
כתיבה וצילום:Sexy Blues
בודואר

הבלוג של: בודואר Boudoir

קחו לכם הצצה לתוך חדרי הבודואר האישיים שלנו....בודואר (מצרפתית) הוא חדר ההסבה הפרטי של האישה, או חדר השינה שלה.במלחמת העולם הראשונה נהגו נשים צרפתיות לשלוח לבעליהן בחזית תמונות בלבוש מינימלי שצילמו בחדרים האלה, וכך נולד סגנון הצילום האירוטי הרך המכונה בודואר.הבודואר של אמור הוא בלוג אוסף לפוסטים האירוטיים של כל כותבי אמור, וגם של אורחים, בין אם מעוניינים להיחשף בשמם, ובין אם הם מעוניינים להישאר אנונימיים.*קרדיט תמונת פרופיל - סמרל*קרדיט תמונת קאוור - Hajotthu

סיפורים נוספים של בודואר Boudoir

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר