נס גדול היה פה – פרק שלישי – קפוצ’ינו / נורית בורגר-ינאי

5a3261d186caf.jpeg

טוב יש אי נעימויות ויש אי נעימויות. להיתקל בתומר אחרי הזיון עם עידן…זו הייתה חתיכת אי נעימות.

“אז מה ? הוא לא לקח אותך הביתה בסופו של דבר…” תומר מעיר בחצי שאלה חצי הערה. אני מנסה לשוות למראה שלי מראה מהוגן וסתמי וזה כל כך קשה אחרי הסשן הלוהט עם עידן. “איזה בן זונה”, אני חושבת לעצמי, הוא הממי של רותם הבוסית ומהצד בודק את העובדות החדשות? אני איתו גמרתי. חיוך גדול מתפשט על פניי כשאני חושבת על המילה “גמרתי” אין ספק שגמרתי איתו לגמרי…

תומר מסתכל עליי, המבט שלו חודר מאוד ורך כאחד. “תגידי מה עבר לך בראש כשהלכת איתו?” הוא שואל אותי בהפתעה מוחלטת. אני לא יודעת מה לענות לו. מי הוא שישאל אותי שאלה שכזו. באיזו זכות בכלל…אני מחליטה לשחק אותה תמימה ועונה לו : ” מה? למה אתה מתכוון?? בסה”כ הראה לי משהו בחדר של רותם, התכוון להקפיץ אותי על הדרך..”

“תקשיבי טיפשה שכמותך, האיש הזה ידוע, יש לו “שם”, כבר אתמול בלילה במסיבה כשנעלמתם שניכם התחילו לדבר על זה. הוא מסוכן, תשמרי על עצמך. אם יש לך כוונות להישאר כאן לאורך זמן, ממש כדאי לך להתרחק ממנו”

אני לוקחת נשימה עמוקה. דמעות מבצבצות בזווית העיניים שלי. הכל קרה במהירות בלתי נשלטת, הפלירטוטים עם עידן, המציצה והעזיבה החדה של אתמול, הזיון הכוחני של היום, ההבנה שרותם הבוסית היא האהובה שלו ועכשיו תומר עם הנזיפה הזו. אני מתיישבת על הספסל בכניסה לבניין המפואר של החברה. תומר מתיישב לידי. מחבק את כתפי. “תומר, אני לא יודעת מה להגיד לך, אני בשוק מעצמי, ממנו, ממה שקרה ביננו עכשיו וממך אני הכי בשוק.”

אנחנו ממשיכים ללכת בשקט, גופו קרוב אליי, אני מרגישה את החום הנפלט ממנו. מתיישבים בבית קפה קטן. הוא מזמין לי קפה ועוגה מנחמת. אני הולכת לשירותים הקטנים שוטפת את פניי במים הקרים. כשאני יוצאת מהשירותים ומתכוונת לחזור לשולחן שלנו, אני רואה את תומר נעמד, מופתע, כשעידן נכנס וניגש ישר אליו, הוא מביט במבט המצמית שלו בתומר ונותן לו אגרוף בפרצוף.

“מה אתה עושה?” אני צועקת אליו וניגשת מהר אל תומר, עוזרת לו לקום. “בא נסתלק מכאן תומר” ליד דלת היציאה אני מסתובבת אל עידן “שלא תעז לפנות אלי שוב, לדבר אלי או לגעת בי. לעולם!” הוא מגחך במין חיוך שתלטני שכזה “אני רצינית, אם תעשה עוד צעד אחד לכיווני, זה יעלה לך ביוקר”.

אחר כך אצלי בדירה, כשתומר שוכב במיטה שלי עם שקית אפונה קפואה על הפנים, הוא שואל אותי מאיפה היה לי האומץ לעמוד מול עידן ככה. “תומר יש דברים שאתה לא יודע עליי, אם פעם יהיה משהו ביננו אספר לך…”

אני נכנסת להתקלח, נותנת לזרם המים החמים לשטוף את אירועי אחר הצהרים הזה. אני לוקחת את הטוש ומכוונת אותו לפטמות שלי, נכנעת לתחושה הנעימה, מחדירה את זרם המים לפות הלוהט שלי ונותנת לנוזלים שלי להתערבב עם המים החמים. אני מתה לגלות לתומר שאני בעצם בתפקיד כאן, שחודשים אני בולשת אחרי עידן ושבעצם התמסרתי אליו כדי לתפוס אותו “על חם”…אבל אני לא יכולה לגלות לו. עדיין לא.

כשאני יוצאת מהמקלחת, עטפוה במגבת הגדולה שלי, תומר כבר נרדם על המיטה.

קרדיט לתמונה אתר PEXELS

בודואר

הבלוג של: בודואר Boudoir

קחו לכם הצצה לתוך חדרי הבודואר האישיים שלנו....בודואר (מצרפתית) הוא חדר ההסבה הפרטי של האישה, או חדר השינה שלה.במלחמת העולם הראשונה נהגו נשים צרפתיות לשלוח לבעליהן בחזית תמונות בלבוש מינימלי שצילמו בחדרים האלה, וכך נולד סגנון הצילום האירוטי הרך המכונה בודואר.הבודואר של אמור הוא בלוג אוסף לפוסטים האירוטיים של כל כותבי אמור, וגם של אורחים, בין אם מעוניינים להיחשף בשמם, ובין אם הם מעוניינים להישאר אנונימיים.*קרדיט תמונת פרופיל - סמרל*קרדיט תמונת קאוור - Hajotthu

סיפורים נוספים של בודואר Boudoir

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר