נשכחתי

5c0ab8284e633.jpg

בכל פעם ששאלו אותי למה? נאלצתי לשאוב מהמאגר של הקלישאות הסברים כדי לתאר איך עוברים ממצב אחד לאחר, עד שיום אחד זה נפל מהשמיים בדיוק כמו תפוח על ראשו של פיזיקאי מוכר.

“נשכחתי” התחלתי לענות בקיצור מופתי ומשום מה המילה הזו הצליחה להעביר את המסר באופן הכי ברור ונגע בי במקום הכי עמוק ורגיש, ממש פגע כמו חץ של וילהלם טל בתפוח מסיפור אחר.

אני מניחה שאף אחד לא אוהב להישכח וזה משהו שמאד קשה להתרגל אליו, הבעיה שלא תמיד הצד השני יסכים שהוא שכח ולכן התחושה הסובייקטיבית הזו כל כך קשה להסבר ולא באמת אפשר להתווכח עליה כראוי.

זה השלב שגם הלב הרך והטוב ביותר מתחיל להתקהות ולהתכהות ומשם הדרך למדרון לא באמת כזו קשה. לכל אחד המדרון הוא שונה וכל אחד מתמודד איתו אחרת. אני מבינה ומקבלת את הדרך שבחרתי ואת המסע שלי במורד המדרון האישי שלי.

רק בסוף המדרון, אחרי שענני האבק מתפזרים, מתרוממים ומנקים את האבק מהישבן עליו נופלים, אפשר להרים את העיניים ולהתחיל לחשוב על המסע חזרה למעלה.

אבל רגע לפני המסע חזרה למעלה והשיבה על הסוס או המרכבה, שווה לעצור קצת בצד הדרך ולתכנן יותר טוב את ה”למעלה” הזה ואיך רוצים שהוא ייראה.

ראוי לזכור את כל הסיבות שהביאו אותי למדרון, לדבר, להוציא, לכאוב, לסלוח, לכעוס, לשמוח ואפילו לצחוק ובעיקר בעיקר לאהוב.

את מי לאהוב? את עצמך בראש ובראשונה ואז את האשה שהיית ושוויתרה פעם בקלות לאחרים, לעצמה וכמעט על עצמה.

היום אני מבינה שאני צריכה לקחת תרמיל גדול, לנעול נעליים נוחות ולהצטייד בכל החוכמה שליקטתי מהפעם הקודמת ועדיין להבין שיהיו טעויות ישנות שאחזור עליהן ואם חסר לי צרות אז לבטח יתווספו גם כמה חדשות שמתאימות לאישיות החדשה שהתפתחה לצידי במסע.

המלאכית שהייתי כבר איננה לבנה או טהורה, המסע למטה “ליכלך” אותה ביותר ממובן אחד והכנפיים גם אם לא נשברו ואולי במובן מסוים אפילו התחזקו, משופעות ב”לכלוך” שלאחרים ייראה כשחור ומכוער, אבל רק אני יודעת את כל האמת ובינינו זה הדבר היחיד שחשוב באמת.

יצאתי לעוף, להימצא ולדאוג שהפעם לא אשכח שנית.

 

 

 

 

 

 

hadarcg012-net-il

אין חוקים לאהבה, הבלוג של: הדר גבעתי

כתיבה פרצה אצלי יום אחד כתשוקה והחליטה להישאר בנפשי לעולם.כותבת בלי הפסקה ובעיקר בלילות, בשקט. משתדלת להפתיע, לא מחפשת לרצות את הקוראים עם הברור והמוכר. לשיגעון שלי אין מרפא.

סיפורים נוספים של הדר גבעתי

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

ליצירת קשר

ליצירת קשר