סדום והמורה

“אני אוהב את התגובות שלך”. זה המשפט שהתחיל את הסערה הכי גדולה שידע גופי בכל חיי.

הוא, גרוש בן שלושים וחמש עם נסיון עשיר ומגוון מאד בכל הקשור לסקס ועם סיפורים שיכולים למלא טרילוגיות אירוטיות שלמות.

“אם ניפגש זה יהיה רק לסטוץ” הוא הזהיר מראש ולמרות שמעולם לא הייתי חובבת סטוצים, משהו בו משך אותי להמשיך ולהתכתב עם הגבר הזה שמחפש אהבה וקשר במקום אחר ועם רווקה צעירה שהיה הדבר הכי רחוק ממני כרגע.

“אני לא מחפשת קשר בשלב הזה של חיי, רק יצאתי מאחד כזה שנמשך הרבה יותר גם ככה” עניתי לו בבטחון, מודעת לעובדה שכל גבר שעבר דרכי לא באמת הסתפק בפעם אחת ותמיד חזר רעב לעוד.

להיכנס לביתו של גבר זר ששלח לי את תמונתו וגם תמונה של איבר מינו, המכובד ביותר יש לומר, רגע לפני שגמר ממילותיי, היה אולי המכשול הכי גדול עבורי.

המילים שלו והקול שלו הצליחו להשרות עליי את כל מה שהיה צריך כדי לשכנע אותי להגיע לדירת הלופט שלו בתל אביב.

“תגיעי בלי בגדים אליי בכלל” הוא דרש ואני מיד תכננתי איזה מעיל ארוך יש ברשותי שיאפשר לי לחמוק מעיניי הציבור את ההליכה איתו מהחניון ועד הדירה.

אני רוצה לומר שלא זכרתי כלום מאותו רגע, כי החלום הרטוב שנכנסתי לתוכו היה מהמטורפים של חיי, אבל הגוף שלי מסרב לשכוח את מה שהמוח אולי עדיין מסוחרר בגללו.

 בשעה תשע וחצי כבר הייתי קרובה, אבל מרוב התרגשות התבלבלתי בנתיבים למרות מערכת הניווט המתוחכמת ברכבי.

הוא חיכה לי בחניון וכיוון אותי לחניה ובמוחי שיננתי את כל הפעולות שהוא הורה לי לעשות ברגע שאראה אותו. לא מספיק שגם ככה לא הגעתי בזמן והוא חיכה לי מחוץ לרכבי, אז הבת שלי החליטה להתקשר ולא יכולתי שלא לענות. סימנתי לו עם האצבע רק רגע וסיימתי את השיחה הכי מהר שיכולתי.

בדיוק כפי שזכרתי פתחתי לאחר השיחה את הדלת ושם הוא חיכה לי עם מכנסי טרנינג וקפוצ’ון על הראש. תפסתי בצווארו בחוזקה לנשיקה סוערת, כפי שדרש בהוראות שסימס לי בדרך. הוא הצמיד אותי לצד הרכב שלי ודחף את זקפתו כנגד גופי כדי שארגיש את כל מה שסיפר שהרגיש בימים ששוחחנו והתכתבנו.

“אני אוהב את הרעיון שהפה הזה שהרגע שוחח עם הבת שלך הולך תיכף למצוץ לי” הוא אמר.

ההוראה השניה היתה להכניס את ידי לתוך מכנסיו ושם הוא חיכה לי. במקביל ידיו גלשו מתחת למעיל הרך והארוך שלי ושם הוא גילה את הרטיבות שלי שהתגברה מרגע לרגע.

“תרדי לי” היתה ההוראה השלישית. הוראות כבר מזמן לא מלחיצות אותי ובטח לא מאז חוויותיי עם דומים ושולטים למיניהם. מזמן גיליתי שבכל גבר מסתתר שולט כלשהו שרק ממתין להתפרץ החוצה עם האשה הנכונה שתאפשר לו את זה. הכוח שהוא מפיק מהשליטה הזו, היא שתעצים את הסקס.

מצצתי לגבר הזה שהכרתי רק ימים קודם בהתכתבות במגרש חניה חשוך בתל אביב והרגשתי בגן עדן. הזין שלו היה עבה במיוחד והכנתי את עצמי נפשית לכל מה שהבטחנו שנעשה אחד לשניה בדירתו.

הזין שלו היה גדול והפה שלי היה צריך זמן להתרגל אליו, אבל הוא התלהב ודחף לי אותו עמוק עד כמה שניתן וכך ממצתי לו במשך כשתי דקות, עד שהוא הרים אותי למעלה כדי שנתקדם לעבר דירתו. הוא הוביל אותי דרך מקום בתל אביב שלא הכרתי ויד ביד הלכנו ושוחחנו בלי מבוכה כמו זו שיש בדייט ראשון ובלי לדעת איך יסתיים הערב הזה שהתחיל כל כך טוב.

נכנסתי לדירה והספקתי רק מעט להתרשם ממנה, עוקבת במבטי אחריו, פותחת את כפתורי המעיל שחימם אותי בדרך ומחליקה  את המעיל מכתפיי על הרצפה באופן הכי סקסי שיכולתי. הוא כיוון אותי לשתי המדרגות שמובילות מהחלל של המטבח והסלון שהיו מוארים בנרות ריחניים והוסיפו לאווירה. חלונות הדירה עם התריסים הפתוחים לא השאירו ספק ששכנים רבים יכלו לצפות בדירת הרווקים הזו ולהנות מדי כמה ימים מזיונים רבים. מסיבה לא ברורה, זה לא הזיז לי ואפילו ריגש.

הלכתי אחריו באיטיות ומהרגע שהוא התפשט, הכל נכנס להילוך מהיר ולמערבולת מטורפת של נשיקות, נשיכות, מציצות ותנוחות שלא היו מביישות נשים צעירות ממני שלא לדבר על מנוסות הרבה יותר.

מה לא היה לנו שם? דוגי, מיסיונרי, מציצות תוך כדי, אנאלי וכל דבר שרק ניתן לדמיין. הרגשתי כאילו אנחנו מנסים למצות שבועות של זיונים לתוך זיון אחד שאמור היה להיות הראשון והאחרון.

שעתיים מאוחר יותר, סחוטים ועייפים ורגע אחרי שהוא נרדם, נהניתי מהשקט ומחום גופו, מלטפת אותו מתחת לשמיכה ומקשיבה לנשימות הרדודות שלו, מרגישה את כל החורים שלי מסופקים ומגורים, מסופקת אחרי שימוש בויברטור שהבאתי מבעוד מועד. חייכתי לעצמי ושמעתי מדי פעם את רעש ההתראות בנייד שלי וידעתי מי יכול לחפש אותי בשעות האלה.

“את כבר שם?” שאל אותי החבר הכי טוב שלי.

“אני לא סתם שם, אני בעננים” השבתי לו ויכולתי לחוש את אנחת השעמום שוודאי הוציא מפיו באותו רגע במרחק כשישים קילומטרים ממקום הימצאי.

“טוב, נדבר כשתצאי, אני רוצה לוודא שאת מגיעה הביתה בשלום, מזדיינת שלי” הוא כתב ואני חייכתי והשבתי לו.

“מזדיינת וגאה בכך” עניתי לו והסמיילי שלו לא איחר להגיע.

חזרתי למיטה ולא ידעתי מה לעשות. מעולם לא נשארתי לישון אצל גברים וגם לא יכולתי ובעיקר ידעתי שלא אמורים לבלות את הלילה אצל הסטוץ.

רבע שעה מאוחר יותר ואחרי אינספור ליטופים שהוא זכה להם בראשו ובגבו, הרגשתי את התזוזה של גופו לעברי. הוא התעורר עם חיוך שונה מזה שנרדם איתו. החיוך הפעם לא היה של סיפוק, אלא של רעב ועיניו יכלו לומר בדיוק את אותן המילים, אם היו מדברות.

תוך שניות מצאתי את עצמי שוכבת מתחתיו בתנוחה האהובה עליו כשכל רגל שלי מונחת על הכתף האחרת והזיקפה איתה התעורר לא איחרה לחדור לתוכי ולפמפם אותי במשך דקות ארוכות המבטים שלנו זיינו אחד את השני לא פחות משני האיברים הכי פעילים בגופנו באותו רגע.

העולם מחוץ למסגרת של מיטתו לא היה קיים ברגעים הבאים ולא היה משהו ששנינו רצינו יותר מאשר להאריך את הרגעים האלה ולהרגיש שגם אם העולם יגיעו לקיצו ברגע שאחרי, נדע שלפחות זכינו לחוות את מה שזכינו לחוות בשעתיים וחצי האחרונות.

היה מאוחר כבר והייתי צריכה לחזור הביתה. הנשיקות הלוהטות ליד דלת ביתו ורגע לפני שהוא ליווה אותי חזרה לרכבי, הרגישו כמו שלום ולא להתראות יותר, כפי שמראש החלטנו.

נכנסתי לרכבי והחיוך סירב לרדת מפניי למרות הצביטה הקטנה שמזכירה לי שאת הזין הזה כבר לא אפגוש יותר כנראה לעולם.

כל זה היה נכון עד הרגע שהוא שלח לי את המילים שמאותו רגע שינו עבורנו את הכל…. “את נמצאת בטופ של כל הזיונים שלי עד היום”.

“גם אתה, ללא ספק”, חייכתי  לעצמי והבנתי שסטוץ זה הדבר האחרון שהולך לקרות כאן.

“המורה המזדיינת? מה שקרה כאן הערב זה לגמרי סדום והמורה ובפעם הבאה תביאי את האזיקים שלך” הוא כתב לי מאוחר יותר ואני ידעתי שמצאתי כאן מישהו שמדבר לגמרי בשפה שלי.

 

המשך יבוא……

כותבת בכחול

הבלוג של: כותבת בכחול

כותבת בכחול כותבת את הפנטזיות ואת המציאות של תשוקות חייה מהרגע שפקחה את עיניה מחדש.

סיפורים נוספים של כותבת בכחול

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר