עטופה

בשנה האחרונה יש משחק מקסים וחדש, שכל מי שמכיר אותי יודע שזה משהו שאני מתנהלת איתו בלא מעט אירועים ובמיוחד במפגשים שלי עם אנשים חדשים או חברים ותיקים וגם עם המשפחה הקרובה שלי. אני לא בקטע של פרסום ויח”צ אבל אתן קרדיט ואציין את שם המשחק “לשחרר דרקונים” ולא, זה לא קשור למשחק דרקונים ומבוכים.

דרך המשחק הזה נוחתות עליי כל מיני תובנות על עצמי, אהבה, משפחה, חברים ובכלל על החיים שלי.         אחת מהשאלות שיש בקלפי המשחק ואני אוהבת לענות עליה היא, “מה גורם לך להרגיש אהוב?”

התשובה לזה אצלי מאד מדויקת והלכה ונהפכה למדויקת יותר עם הזמן ובעיקר בזכות אותם אנשים שמביאים אותה לפתחי.

אחרי זיקוק טוב, המילה היא  – עטופה. כל כך שונה היא מהמילה שזיקקתי לעצמי לפני יותר מארבע שנים כשהסברתי לאנשים ולעצמי את הסיבה שהתגרשתי והיתה – נשכחתי

כדי להסביר מה זה אומר להרגיש עטופה אני צריכה לתאר מעשים ומילים, אבל גם תחושות, כי זה לא רק לכתוב לי “בוקר טוב” ו”לילה טוב”, זה לדאוג, להרגיש חלק ממשהו וממישהו ולהתגעגע ולחפש ושיחפשו אותך וירצו לשמוע ולראות וזה לא רק למצוא את הזמן והדרך הבלתי אפשריים לפעמים כדי להגיע אליי ולהפוך אותם לאפשריים, אלא גם ההבנה שנגעתי בחיים של מישהו ובלב שלו ובתמורה לכך הוא נגע בחיים ובלב שלי.

להרגיש עטופה, זה לא משהו שמחזיק מעמד שבוע או חודש. אם זה לא בהתמדה ובקביעות לאורך זמן רב, זה לא תופס בעולם הצר שלי .

אני בטוחה שיש שם בחוץ בעולם אנשים שלא רוצים או לא חושבים שהם צריכים את זה ואפילו יש שיאמרו שזה ירגיש להם כמו תחושת מחנק, אבל אני חייבת את זה ולא משנה כמה אקבל מזה, ממש כמו סם, ארצה מזה עוד ועוד. לטנגו הזה צריכים שניים וכמובן שעטופה חייבת גם לעטוף, אחרת זה לא יעבוד.

להרגיש עטופה זה להבין שיש שם לפחות מישהו אחד שאכפת לו, שמתגעגע ומראה זאת שמתאמץ למענך, שרוצה אותך בהרבה דרכים ובכל דרך אפשרית ושמרגיש ככה כל הזמן.

אז אתמול, היום ומחר אני עטופה, בידיים, בלב, במילים ומעשים ואני עוטפת חזרה כמו שרק אני יודעת והדדיות זה לגמרי שם המשחק ומה אני אגיד לכם, זה אושר ובריאות שעטופים בהמון מתיקות נעימה.

ואם בשנה חדשה עסקינן, אז אני מאחלת לעצמי ולסובבים אותי וגם לכם להרגיש עטופים כל השנה הזו ובשנים הבאות, כי זה בהחלט מסוג הדברים שמעלים חיוך לאורך כל היום, גם בשעות היותר מאתגרות. אל תוותרו על זה עם בני הזוג שלכם, כי זה משהו ששומר עליכם ועל האהבה ביניכם.

ואם זה לא קיים יותר וזה חשוב לכם וחשוב שזה יהיה חשוב לכם, אז חפשו אותו במקום בו איבדתם אותו. ורק אם בדקתם טוב וגיליתם שהוא הלך לאיבוד לעולם, יש צאו וחפשו אותו במקום אחר ותתפללו חזק שתמצאו אותו שוב, כי בלילות הקרים,  כיף לדעת שיש מישהו שעוטף אותך חזק, גם אם הוא לא נמצא לידך ומחבק אותך באותו רגע.

Happy New Year

 

 

hadarcg012-net-il

אין חוקים לאהבה, הבלוג של: הדר גבעתי

כתיבה פרצה אצלי יום אחד כתשוקה והחליטה להישאר בנפשי לעולם.כותבת בלי הפסקה ובעיקר בלילות, בשקט. משתדלת להפתיע, לא מחפשת לרצות את הקוראים עם הברור והמוכר. לשיגעון שלי אין מרפא.

סיפורים נוספים של הדר גבעתי

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

ליצירת קשר

ליצירת קשר