עיסוי חושני / סקסי בלוז

ריח וניל קידם את פניה כשנכנסה לחדר העיסוי בספא היוקרתי. נרות דלקו והפיצו את הריח, החדר קיבל גוון זהוב, מנגינה שקטה ולא מוכרת התנגנה ברקע.
היא שכבה על שולחן העיסויים, עורה בוהק משמן שנמשח על גופה. עוד קודם לכן הוריתי למעסה לעטות על עיניה כיסוי עיניים. כעת, המראה שנגלה מול עיניי היה מהמדהימים שראיתי. שיערה היה פזור על הצד, ראשה מונח ברכות, עיניה מכוסות, ישבנה מכוסה במגבת, נשימותיה שקטות ועדינות. המעסה עיסתה את שוקיה והיתה שקועה כולה בעבודתה.
עמדתי שם רגעים ארוכים מביט בה, באישה היפה שלי שלא היתה מודעת כלל לנוכחותי. היא נראתה כאילו ישנה, מתמסרת כולה לעונג העיסוי, החמימות והידיים שעל גופה.
המעסה הרימה מבטה אליי וסימנתי לה בעיניי את אשר סיכמתי איתה כבר קודם. היא המשיכה לעסות את שוקיה עוד שניות ספורות ואז אט אט הסירה את המגבת מעליה. האישה היפה שלי נעה במקומה, שמה ליבה לשינוי שקרה בגופה וכאילו קסם אחז בה היא המשיכה לשכב כך בתנוחתה ספק רדומה ספק ערה לנעשה.
המעסה יצקה מעט שמן על ישבנה והחלה לעסותו במעגלים. את שני ישבניה עיסתה בזה אחר זה ברכות אינסופית .
ניגשתי לאט ובשקט ועמדתי מעל האישה היפה שלי. ידיי החלו לעסות את ישבנה, מחליפות את ידי המעסה שבשקט עזבה את החדר. עיסיתי ברכות, נהנה מתחושת גופה החם והחלק, מתגרה ממראה האישה היפה שלי. עיסיתי את גבה, את זרועותיה וחזרתי לישבנה. פישקתי מעט את ירכיה וראשה התרומם “מה קורה פה?” שאלה בשקט, עיניה המכוסות לא רואות את שסביבה. “ששש אישה יפה שלי, הכל בסדר. הניחי ראשך ותנשמי עמוק” עניתי לה בשלווה ואצבע ידי עברה על פתח ישבנה ולמטה יותר. היא הניחה ראשה על המיטה, נשימתה נרגעת וגופה משוחרר.
עברתי כך מעלה ומטה מפתח נשיותה ועד חריץ ישבנה בידי המשומנת ובידי השניה עיסיתי את כתפיה.
גופי לא נשאר אדיש. התגריתי מהגוף שלה, מהמגע שלי בה, מהיופי שלה ואיברי תפח בתוך מכנסיי מאותת על רצונו.
“תסתובבי אישה יפה שלי” ביקשתי ממנה והיא עשתה כדבריי, מסתובבת לשכיבה על הגב, ידיה לצידי גופה, שיערה פזור סביבה, עיניה מכוסות, פניה שלוות וחיוך קטן היה על שפתיה.
התחלתי לעסות את שדיה. עיגולים עיגולים עיסיתי, מתעכב על כל פטמה כמו היתה יהלום יקר, את כתפיה וצווארה עיסיתי מתכופף מדי פעם לנשק את שפתיה נשיקה קלה ומרפרפת.
שימנתי מעט את ידיי והתחלתי לעסות את בטנה, מותניה, אגנה ירכיה ושוקיה. על כל גופה עברתי עם ידיי, מעסה בעדינות ובחושניות, עיניי היו ממוקדות בגופה היפה שכאילו התעורר לחיים ונע בעדינות יחד עם תנועות ידיי.
ליטפתי בעדינות את איברה היפה והנגיעה שלי בו הרטיטה אותה. היא ליקקה שפתיה וקימרה מעט את גבה.
קיפלתי את ברכיה ופישקתי את רגליה כך שאיברה היפה היה פתוח וחשוף מולי וניצוץ של רטיבות קלה נראה בו. אספתי באצבעי טיפה מהרטיבות והחלקתי אותה על שפתיה. אנחה שקטה יצאה מפיה כשליקקה את אצבעי.
גופה נע בעדינות על המיטה כאילו מבקשת, מחפשת את המגע שלי. היה לי צורך עז להתפשט ולהתעלס איתה ממש באותו הרגע, לכבוש את גופה, למלא את איברה באיברי ואולם את זאת שמרתי להמשך. במקום זה התחלתי לעסות את פטמתה ובידי השניה ליטפתי את איברה ליטופים קלים כמעט לא מורגשים כאילו נוצה עוברת על גופה. אנחותיה התגברו וכך גם תנועות גופה. נגעתי בקצה אצבעי בדגדגן שלה והתחלתי לעסות אותו יחד עם עיסוי פטמותיה. היא נאנחה בקול עיניה אינן רואות דבר וכולה נתונה רק לתחושות. המשכתי לעסות את דגדגנה נדהם מיופי גופה הרועד, אגנה הנע מעלה ומטה כאילו בקצב פעימות איברי הסגור במכנסיי.
“כן, כן, כן” קולה היה צרוד מתשוקה ולהט. משכתי את הנאתה עוד ועוד. ידי מעסה את פטמותיה ואצבעי מעסה את דגדגנה ומפסיקה, מעסה ומפסיקה מביאה אותה גבוה ברכבת התשוקה ובבת אחת למטה וחוזר חלילה.
ידעתי את צרכי גופה של האישה יפה שלי. ידעתי כי היא זקוקה לאצבעותיי החודרות אליה. ראיתי את רטיבותה גולשת במורד איברה ומרטיבה את הסדין. כשאנחותיה הפכו לגניחות עמוקות החדרתי בבת אחת את אצבעי לתוכה וכך עינגתי אותה, את האישה היפה שלי כשאצבע אחת על הדגדגן אצבע שניה בתוכה.
לא עשיתי זאת מהר אלא לאט, ברכות. חדרתי ויצאתי, עיסיתי ולחצתי גורם לה לטוס במעלה ההנאה, להיות מודעת לתחושות גופה בלבד.
ידיה אחזו בחוזקה בצידי המיטה כשגופה החל לרעוד לקראת הסוף. הרעידות היו בקצב אחיד עם תנועותיי. הבטתי בה כמהופנט כיצד היא מתמכרת לעונג גופה, כיצד כלום לא קיים סביבה רק מגע ידיי המעסות והמענגות, כיצד היא שקועה כולה ברגעים המופלאים האלה. האנחה שלה היתה צעקה של עונג. גופה רעד ואיברה התכווץ על אצבעי. האורגזמה פרצה ממנה בגלים סוערים בלתי ניתנים לעצירה. המשכתי לענג אותה מביא אותה. שוב ושוב לשיאים, לאנחות וגניחות ולשחרור מלא של תשוקתה.
נשימתה חזרה אט אט לקצב רגיל,רעידות גופה פסקו. היא נראתה כמו אלה יפה במערומיה. ניגשתי והסרתי את כיסוי העיניים ממנה.
“יום הולדת שמח אישה יפה שלי” לחשתי ואספתי שפתיה לנשיקה עמוקה וחושנית.
כתיבה וצילום: Sexy Blues
בודואר

הבלוג של: בודואר Boudoir

קחו לכם הצצה לתוך חדרי הבודואר האישיים שלנו....בודואר (מצרפתית) הוא חדר ההסבה הפרטי של האישה, או חדר השינה שלה.במלחמת העולם הראשונה נהגו נשים צרפתיות לשלוח לבעליהן בחזית תמונות בלבוש מינימלי שצילמו בחדרים האלה, וכך נולד סגנון הצילום האירוטי הרך המכונה בודואר.הבודואר של אמור הוא בלוג אוסף לפוסטים האירוטיים של כל כותבי אמור, וגם של אורחים, בין אם מעוניינים להיחשף בשמם, ובין אם הם מעוניינים להישאר אנונימיים.*קרדיט תמונת פרופיל - סמרל*קרדיט תמונת קאוור - Hajotthu

סיפורים נוספים של בודואר Boudoir

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר