ערב בסמטה צדדית / סקסי בלוז

599f9210d7bf1.jpeg

נשענתי על עמוד התאורה מול הבר הקטן. עמדת תצפית מצויינת כדי לראות אותה. היא סיימה לשתות את היין שהיה בכוסית, הביטה בנייד, נפרדה מחבריה ויצאה. 

היא לא שמה לב אליי. למה שתשים? הערב היה לח ודביק והיא לבשה שמלה קייצית וקלילה. מהבר היא פנתה שמאלה לרחוב הראשי. יופי, בדיוק מה שרציתי. הלכתי אחריה במרחק בטוח. למרות השעה המאוחרת עוד היו הולכי רגל ברחוב. היא התקדמה לה בנחת ואני אחריה. צמצמתי את המרחק בינינו כשפנתה לרחוב הצדדי ונצמדתי אליה בדיוק כשהיינו מול כניסה מוזנחת של בנין ישן ומוזנח. הכל הלך במדויק. היא הביטה אחורה. לרגע אחד היתה בהלה בעינייה ואז השלמה. אבוד לה והיא ידעה זאת היטב. דחפתי אותה בעדינות לעבר הקיר בתוך הכניסה. ריח של טחב עלה מתערבב עם הריח הטוב שלה. 

פנס הרחוב שמחוץ לכניסה האיר אותנו מעט. חייכתי אליה. היא לא חייכה בחזרה. ברור, מה יש לה לחייך?!

נצמדתי אליה ונשקתי לראשה, נושם לתוכי את ריח השמפו העדין שלה וידיי אחזו בשני שדיה. היא לא ענתה רק הביטה בי בהשלמה, ידיה רפויות לצידי גופה. זה טוב חשבתי, לא הבאתי משהו כדי לקשור לה אותן. 

הרמתי יד אחת אל צווארה העדין ועם היד השניה המשכתי לעסות את שדה. לא הייתי עדין כל כך, אחזתי בו בחוזקה ובבעלות. 

קירבתי את ראשה אליי, פנים מול פנים. הרגשתי את ריח היין העדין מפיה. מבטה היה יציב על מבטי, אולי היה בו כעס אבל זה לא עניין אותי. התחלתי ללקק את שפתיה, לנשק אותן לאט. חיכיתי שתתרכך, שתנשק בחזרה. הידיים החלו לעבור על כל גופה. ממששות, נוגעות ואז זה קרה. היא פשקה מעט את שפתיה. ניצלתי את ההזדמנות ודחפתי את לשוני, מנשק ביתר תובענות. 

הנשיקה שלה היתה מהוססת אבל לא מתנגדת ואני המשכתי לנשק בלהט וידיי הרימו את שמלתה, מרגישות את עורה החמים, הלח מהלילה ההביל. טיילתי על כל גופה ונצמדתי אליה שתרגיש מה עובר עליי, עד כמה אני חם עליה ומה מחכה לה…

שמעתי אנחה קטנה שיצאה ממנה אל תוך פי. רציתי עוד מהאנחות האלה שלה אז הכנסתי את הרגל שלי בין רגליה והזזתי את התחתונים שלה לצד. יכולתי להרגיש שהיא עוצרת את הנשימה שלה ונצמדת בחוזקה אל הקיר. שתעצור, אני ידעתי שאני חייב להמשיך. 

העברתי אצבע על הכוס שלה. פאק, היא היתה רטובה וחמה כ”כ. שחררתי את השפתיים מהנשיקה הארוכה הזו וירדתי לנשוך לה את הפטמות דרך השמלה והחזיה. גם הן כבר להטו והתקשו. 

רציתי אותה בטירוף. האצבע על הכוס התחילה לשחק בעיגולים על הדגדגן שלה והפטמות בפה שלי. ראיתי שהיא מנסה לאחוז בקיר, במשהו. האגן שלה זז לקראתי והיא התנשמה במהירות. היא הייתה חייבת להיות בשקט וידעה זאת היטב. אנשים עברו ברחוב הסמוך. שתשתוק, אני ממשיך בשלי. 

התכופפתי על הברכיים בדיוק מול הכוס שלה. הזין שלי חיכה להיות כבר בתוכה אבל רציתי עוד ממנה. הורדתי את התחתונים ממנה, עוזר לה קצת להיפטר מהם. היא לא הביטה, רק עצמה עיניים והתמסרה לחוסר הברירה שלה. הרמתי רגל אחת שלה על הכתף שלי ונישקתי לה את הכוס. מעדן. אין מילה אחרת.

 היא נשמה מהר, נאנחה בשקט וכל אנחה כזו רק הדליקה אותי יותר. הלשון שלי החלה לטעום אותה. פישקתי בידיי את השפתיים שלה והרטיבות שלה הבריקה מול פנס הרחוב.  ינקתי אותה. ידעתי שהיא מתחרפנת. ליקקתי את הדגדגן. לפעמים לאט לפעמים חזק יותר.  היא היתה כ”כ לוהטת וחשופה מולי, החדרתי אצבע לתוכה בבת אחת והיא גנחה בקול ולראשונה נגעה בי ואחזה בראשי.

רציתי להפסיק ולחדור אליה לכבוש כל חלק שבה עד שתיילל אבל גם להתנתק ממנה לא יכולתי. זיינתי אותה עם האצבע, עמוק יותר ויותר והטרפתי אותה עם הלשון. הרגליים התחילו לרעוד לה, ידעתי שהיא תכף תגמור וזה מה שרציתי. היא אחזה בחוזקה בשערי וכשהאצבע בתוכה לחצתי על הדגדגן והיא נשכה את האגרוף שלה וגמרה בטירוף. זה לקח כמה דקות. עוד גל ועוד גל של גמירה והיא נוטפת כולה ומרטיבה את כולי.

 כשקצת נרגעה ראיתי שהיא לא מסוגלת לעמוד על הרגליים. רציתי להחזיק בה אבל החלטתי לוותר והיא קרסה על ברכיה על הרצפה המלוכלכת, מזיעה ומתנשפת. 

האור הצהוב שחדר מפנס הרחוב האיר אותה ואותי. הבטתי עליה מלמעלה כשהיא על הברכיים מתבוססת בזיעתה ובמיציה. נתתי לה יד שתתרומם. הפעם היא הביטה בי במבט אחר לגמרי. אולי ראיתי שם חיוך. 

“בואי” אמרתי לה בשקט וחיבקתי אותה אליי בחוזקה.

“סיימנו פנטזיה אחת, את השניה נמשיך בבית…”

 

כתיבה וצילום Sexy Blues

בודואר

הבלוג של: בודואר Boudoir

קחו לכם הצצה לתוך חדרי הבודואר האישיים שלנו....בודואר (מצרפתית) הוא חדר ההסבה הפרטי של האישה, או חדר השינה שלה.במלחמת העולם הראשונה נהגו נשים צרפתיות לשלוח לבעליהן בחזית תמונות בלבוש מינימלי שצילמו בחדרים האלה, וכך נולד סגנון הצילום האירוטי הרך המכונה בודואר.הבודואר של אמור הוא בלוג אוסף לפוסטים האירוטיים של כל כותבי אמור, וגם של אורחים, בין אם מעוניינים להיחשף בשמם, ובין אם הם מעוניינים להישאר אנונימיים.*קרדיט תמונת פרופיל - סמרל*קרדיט תמונת קאוור - Hajotthu

סיפורים נוספים של בודואר Boudoir

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר