פעמים ראשונות

5f01acfd9d431.jpg

מוקדש לגבר הכי מושלם עבורי…הנה עוד סיפור אירוטי עלינו. אחד מתוך מיליון שרשומים בלבי, חרוטים לעד על גופי ויסעירו את נפשי לעד לא משנה מה יקרה.

זה היה בסוף יוני 2018, ביום הולדתי.

הכרנו זמן קצר לפני זה ובין פגישה ראשונה שם יצאתי קצת “כלבה” בעיניך וזה נגמר לפני שהתחיל ועד לפגישה ההיא חודשים אחר כך, בה עברנו את הבדיחה של הקונדום הקטן מדי שהבאתי איתי והרס את הרגע ההוא במשרד שלך.

כמה מזל שאני מוצצת כל כך טוב שהתענגת עליי ליד מדף בקבוקי התירוש והבנת אז מה שאתה מבין היום – הפה הזה שלי מושלם לזין שלך, בדיוק כפי שהוא מושלם לפה שלך ולכל מילימטר אחר בגוף שלך שהוא נושם עליו, מדבר אליו ומנשק אותו.

ואז הגיע הרגע הזה שהיקום איפשר לנו להיות יחד ביום ההולדת שלי למשך כמעט לילה שלם. ליל תענוגות של גילויים, תנוחות, מילים, נוזלים קולות ומילים שחשפו הרבה יותר ממה שהיה הגיוני ללילה אחד מתוך כל מאות הימים שבאו אחריו ורק שידרגו את התשוקה וליבו את הלהבות בינינו.

לא היה לנו לילה כזה ארוך מאז וזה היה לילה מושלם ובהחלט נרשם בספר חיי כיום ההולדת הכי טוב שלי.

החלק האחורי והפתוח של הטנדר שלך הוסב לחדר שינה והנוף של יער באזור השפלה בקיץ היווה תפאורה רומנטית ומושלמת יחד עם תאורת ירח מושלם, כזו שהראתה אותנו באור החיוור שלו אבל האירה עלינו והעירה אותנו .

כמה היה לך חשוב להביא מגוון של סוגי גלידה, עם שוקולד כמובן, בקבוק קולה זירו והדבר הכי קרוב לקוקטייל שמצאת.

וכל זה למה? רק כדי להראות לי כמה אתה קשוב לי ולצרכים שלי. הנה לך עוד משהו שכבר נאמר לך שהוא לא ברור מאליו, בטח לא על ידי מישהי כמוני שמזמן לא חוותה מהי תשומת לב  מלאה וחסרת אינטרסים, כזו שכולה קשורה לצורך לרצות את הדמות הזו שבכלל רגילה לרצות את כולם ורק בסוף את עצמה.

זאת אותה אחת שעצרה את העולם שלה מלהסתובב, רק כדי לרדת ממנו ולסובב יקום שלם וחדש משלה, יקום בו היא בחרה אותך בתור הנוסע היחיד שיצטרף אליו.

אפשר להניח שבנקודה הזו התחילה ההתאהבות שרק הלכה והתגברה מאז ועד היום.

אכלתי את הגלידה עם חיוך של ילדה בת חמש, ושתיתי מכל מה שהבאת כמו מישהי שזכתה בפיס וזורקת את כל השטרות של המאתיים באוויר כי יש כל כך הרבה מהם עכשיו שזה אפשרי.

קצת אחרי זה עברנו לחלק האמנותי של הערב והלילה. זו היתה הפעם הראשונה שיכולנו לשכב ממש באופן הכי מילולי ובלתי מילולי שיש.

הנשיקות שלנו היו חושניות מהרגע הראשון והמגע שלך המשתוקק הוסיף את שלו. לא באמת יצא לי להיות עם גברים שדיברו הרבה ושיקפו את מה שהרגישו וחוו במהלך הסקס עצמו וזה היה חידוש מרענן שהתאהבתי, איך לא, גם בו. 

זה היה מושלם ככה לשכב מתחתיך, לרכב עליך גם במחיר של ברכיים משופשפות ביום שאחרי. למצוץ לך בדרך שהתמכרת אליה מאז וכמובן הדוגי שבא אחריו וזה שקשה לוותר עליו יחד עם הספנקים שהתרגלת אליהם ונהניתם מהם לא פחות ממני בהמשך.

למדנו באותו היום הרבה על הדרך בה אנחנו אוהבים לענג אחד את השניה ויצאת מהלילה הזה עם נצחון פרטי משלך שבו התנסית במין אנאלי לראשונה בחייך והרגשתי שמחה וגאה להיות הראשונה שלך לפחות בזה.

רצינו לבלוע אחד את השניה ואת הלילה הזה. מספר הפעמים שגמרת, היה כזה שלא האמנת על עצמך. הבנת כבר אז שזה קשור לפרטנרית שלך ולמה שהיא עושה לך וכמובן לחיבור המיוחד הזה.

אותו חיבור שלא ממש עזר לך אתמול לעצור את עצמך גם אחרי שנכנסתי לבידוד והייתי בדרך לבדיקת קורונה.

ואתה שיצאת לאחרונה שלילי מהבדיקה, לא ראית בעיניים שום דבר ואף אחד. ולמרות שלא תכננו את זה, רצנו מהחניה שלי לדירתי כאילו הגיע סוף העולם, לסיבוב נצחון קטן משלנו על היקום, הקורונה וכן גם בשם האהבה.

 

 

 

 

 

 

כותבת בכחול

הבלוג של: כותבת בכחול

כותבת בכחול כותבת את הפנטזיות ואת המציאות של תשוקות חייה מהרגע שפקחה את עיניה מחדש.

סיפורים נוספים של כותבת בכחול

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר