צוואר

5a87828d6846c.jpg

לפתע כל הרגע הזה שאני יושבת עליך עם רגליים פתוחות כשאיברי נוגע באיברך מאבד כל משמעות אל מול השפתיים שלך בזמן שהן מנשקות, מלטפות ומוצצות את צווארי.

כמו ערפדית אני מגישה לך את צווארי ומניחה לך לעשות בו כרצונך. אני מטה את ראשי לצד הנגדי ומאפשרת לך לטעום עוד ועוד ממני. אני ממשיכה לנוע על האיבר התופח שלך, משאירה לעצמי תזכורת להעניק לו בקרוב מאד, לא פחות ממה שהשפתיים שלך מעניקות כרגע לעור העדין שנמתח בין כתפי לאוזני.

גם בשעות שאחרי, כאשר אני מביטה במראה וסימנים אדומים מתחילים לבצבץ על עורי הבהיר, אני מחייכת לזכרון של הדרך בה הם נוצרו.

העיניים שלי מנצנצות מרוב תשוקה ואושר עילאי, כי אני יודעת שכל ליטוף, נשיקה ומציצה נעשתה באהבה, בתשוקה וברצון לטרוף את כל כולי ובבת אחת.

שאר גופי מתענג על מה שנעשה לצוואר ונדרך בהתרגשות לקראת המפגש הקרוב הבא. מצפה למפגש של עור בעור, שפתיים לשפתיים, איבר פועם ונוקשה כנגד איבר פועם ורך שיקבל אותו לתוכו.

ועדיין המפגש הגדול מכולם הוא המפגש הצפוי בין השפתיים, הלשון והשיניים שלך עם עור צווארי.

עכשיו כבר לא כל כך משנה לי מי יראה את הסימנים שתשאיר לי שם ואולי בכלל אני רוצה שכל העולם יראה אותם ויידע שיש מישהו אחד בעולם הזה שכל כך מתענג וסועד את לבו על צווארי, עובדה שלבדה תביא אותי לאורגזמה רגשית מהסוג הנעלה ביותר שקיים.

כל מה שחוויתי בחיי לא יכול להשתוות לתחושה הזו שלך בתוכי בשילוב הצוואר שלי כאיבר פעיל, מיני, תשוקתי ועוצמתי.

אני מחליטה שבמפגש הבא שלנו אני אעניק לצווארך את שפתיי, לשוני ושיניי וכך אוכיח לך שגם אני יכולה לענג את הצוואר שלך בדיוק כפי שנהגת כלפי צווארי.

שוב אני אפשק את רגליי ואתיישב עליך ועדיין לא אכניס אותך לתוכי. לא עוד לא הגיע הזמן לזה, עכשיו אני הולכת להתרכז באיבר אחר בגופך, כזה שלא זכה לטעמי למספיק זמן שפתיים של אשה שכל רצונה הוא לענג אותו.

איתך אני אהיה יותר עדינה ממה שהיית איתי. אני לא יכולה להשאיר עליך סימנים, לא משנה כמה אני רוצה לסמן אותך לעולם, או לפחות לחצי היפה והחזק של העולם.  כן בנות, הוא שלי, אני לא יודעת לכמה זמן, אבל כל עוד הוא שלי, גם הצוואר הזה שלו שייך לי ורק לי.


אתה תגנח לתוך אוזני והזיקפה שלך תידחף  לעבר פתחי, תדחק בה להיכנס לתוכה, אבל עד שלא אסיים ללטף בשפתיי את צווארך, לא נלך לאיבוד בסערת החושים הבלתי נמנעת.

 אם יישאר לך סימן אחד קטן שלא תצליח להסתיר, אני אחייך לעצמי ואחכה שהוא יעבור, רק כדי לחדש אותו במפגש הבא, כך תזכור איך לחזור חזרה לצווארי.

כותבת בכחול

הבלוג של: כותבת בכחול

כותבת בכחול כותבת את הפנטזיות ואת המציאות של תשוקות חייה מהרגע שפקחה את עיניה מחדש.

סיפורים נוספים של כותבת בכחול

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר