ריקוד חושני במים / סקסי בלוז

573370168dc2b.jpg

לא לאט התחילו החבר’ה להתפזר. בכל יום העצמאות אנחנו נפגשים אצלי עם אוכל טוב, יין, צחוקים ומרתון הגששים.

כשכולם הלכו הדר ואני החזרנו את הדירה למצבה התקני. חצי שנה שאני עם הדר וכל פעם היא מקסימה אותי מחדש. אנחנו גם עובדים יחד באותו מקום ואני אף פעם לא שבע מלהביט בה. יש בה מן קסם עדין כזה. קטנטונת, חייכנית, שיער עד הכתפיים קופצני כזה ויחד עם זאת מאוד ביישנית.
“היה כיף אבל אני גמורה” אמרה כשהתיישבה על הספה עם גופיה כחולה ותחתונים לבנים. עיסיתי את כפות רגליה שהיו עלי וליטפתי את שוקיה ברכות. ראיתי את העור שלה מצטמרר והיא בתגובה החליקה את רגלה על השוקיים שלי וחייכה כממתיקה סוד.
היא קמה בבת אחת מהספה. “בוא נלך להתקלח” אמרה ונצמדה אליי, טומנת את פניה בחזי ושורטת אותו קלות.
נכנסנו למקלחת ולא הפסקנו להתנשק בלהט. שכחנו מהעייפות ונדמה שהגוף שלנו קם לתחיה. 
רציתי להפשיט אותה בפראות, להרגיש את כל גופה, לטעום, לנשק. במקום זה, הידיים שלנו טיילו על גופינו באיטיות. היא ליטפה את כתפיי, את חזי, את זרועותיי. היה לה מגע כ”כ עדין ומגרה שרציתי שלא ייגמר. הרמתי מעט את הגופיה שלה מרגיש את עורה החם, את גבה, את בטנה ואת שדיה.
היא הושיטה יד לאחור ופתחה את המים. זרמים של מים חמימים החלו להרטיב אותנו ואני נרתעתי. לא הבנתי את מעשיה. היא הצמידה אותי ברכות לקיר, הורידה את הטוש מהמתלה וכיוונה אותו אליי. 
היא לא הסירה את מבטה ממני, היה לה חיוך שובב וטיזרי ואני עמדתי שם צמוד לקיר, מגורה בטרוף ונותן לה לעשות כרצונה.
היא החלה לעבור עם הטוש על כתפיי, על חזי. על פטמותיי התעכבה וזרמי המים גירו אותי כפי שמעולם לא ידעתי שזה אפשרי. בין לבין נישקה את גופי, אספה טיפות מים ושתתה ומבטה מסביר לי כמה היא נהנית.
ביד אחת היא החלה להסיר את תחתוני הבוקסר ממני וכיוונה את טוש המים אל איברי. נרעדתי, נשכתי את שפתיי כדי לבלוע אנחת הפתעה. היא אחזה ביד אחת באיברי הקשה ובידה השניה כמו ליטפה אותו עם המים גורמת לי להיצמד יותר לקיר, לגנוח וללטף את ראשה. זה היה מגרה וחושני בטירוף.
אחר, היא התרחקה ונצמדה לקיר וכיוונה את הטוש אליה ומכאן החלה בריקוד מים חושני שטרם ראיתי. ראשית העבירה את המים על שיערה ופניה, עוצמת את עיניה ומלקקת בלשונה את המים משפתיה. הגופיה שנדבקה אליה הבליטה את פטמותיה הזקורות והנוקשות. הדר העבירה את טוש המים על צווארה, הזיזה את הגופיה וכיוונה את המים אל שדיה, ירדה אל בטנה ומשם אל איברה. אגנה נע במעגלים וכולה אומרת להט ופיתוי.
הרגשתי שאני מגיע לקצה גבול יכולת ההתאפקות שלי. איברי היה זקור וקשה, גופי להט והדר הרטובה מדליקה אותי יותר ויותר בריקוד המים שלה.
לקחתי ממנה את הטוש ותליתי אותו בחזרה. את המים לא סגרתי. הפשטתי אותה מהגופיה הכחולה והתחלתי למצוץ ולינוק את פטמותיה. שדיה היו בדיוק לכף היד שלי, ענוגים כ”כ רכים ומלאים גם יחד. 
הטבעתי עצמי בתוכם אוסף מהם מים ואת טעמה וידה הרכה ירדה מטה ואחזה באיברי, מלטפת אותו בידיה העדינות, מחליקה עליו מעלה ומטה.
המים ירדו עלינו חמימים ונעימים, ממלאים את פינו מים בכל פעם שגנחנו מעונג.
תחתוני התחרה הלבנים שלה נצמדו אל גופה והדגישו את המשולש העדין שבין רגליה. הורדתי אותם מעליה וסיבבתי את הדר כך שתעמוד עם גבה צמודה אליי. איברי התחכך בישבנה וידיי עטפו אותה והחלו לענג את גופה. יד אחת חפנה, עינגה ועיסתה כל שד בתורו ויד אחת ירדה אל איברה שהיה חשוף לאחר שפישקה את רגליה.
חום איברה השתלב בצורה מדהימה בחום המים הזורמים מעלינו. פישקתי באצבעותיי את שפתי איברה העדינים ורעידות רגליה הבהירו לי שנגעתי בדובדבן שלה, בדגדגן הרגיש והפועם.
טיילתי עליו לאט באצבעותיי, נהנה מאנחותיה של הדר, מתנועות גופה שגירו עוד ועוד את איברי.
“תביטי בנו” לחשתי אל תוך אוזנה. הדר הרימה את מבטה וראתה מולה מראה גדולה ואנחנו משתקפים בה. ידי המענגת את איברה, יד שניה מעסה וצובטת ברכות פטמה זקורה. הדר הניחה ידה על ידי ויחד יצאנו למסע רטוב על איברה. החלקתי את אצבעי לתוכה והאגודל המשיכה לעסות את הדגדגן בעיגולים. הבטנו במראה,ראינו את עצמנו מענגים ומתענגים וביחד, יד על יד הדר הגיעה לפורקן שהרעיד את כולה.
סיבבתי את הדר לקיר, השענתי ידיה גבוה מעל ראשה. לשוני ירדה על גבה יחד עם טיפות המים ועד ישבנה החלק והעגלגל. נישקתי אותו בלהט מעלה ומטה, נישקתי וליקקתי את אחורי ירכיה. אחר התרוממתי והדר הבליטה ישבנה אליי. “תמלא אותי בך” ביקשה.
התכופפתי מעט עד שאיברי הרגיש את שביל איברה הרטוב והחם והתחלתי לחדור אליה באטיות. הדר נעה אחורה דוחקת עצמה עמוק יותר אליי. איברה היה כה הדוק, חם ורטוב שרציתי להישאר בתוכו עד אינסוף.
נעתי קדימה ואחורה חודר אליה עמוק, נותן לה לחוש את כולי, את כל הלהט שהצטבר בי. התכווצויותיה על איברי גרמו לאנקות עונג בלתי נשלטות. הבטנו שנינו אל המראה הגדולה, מעשה האהבה הרטוב שלנו משתקף בה. הרגשתי אותה רועדת, ראשה נשען על הקיר ובחדירה עמוקה אחת הבאתי את שנינו אל אורגזמה משותפת ואדירה.
יצאנו מהמקלחת וניגבנו אחת את השני. גם כשייבשתי אותה לא חדלתי מלנשק אותה.
הדר נצמדה קרוב אליי, עדיין לחה וחמימה, עדיין מחייכת בטיזריות. “נשארו עוד קצת מים חמים לסיבוב נוסף” אמרה וכבר פתחה את המים…
כתיבה וצילום: Sexy Blues
בודואר

הבלוג של: בודואר Boudoir

קחו לכם הצצה לתוך חדרי הבודואר האישיים שלנו....בודואר (מצרפתית) הוא חדר ההסבה הפרטי של האישה, או חדר השינה שלה.במלחמת העולם הראשונה נהגו נשים צרפתיות לשלוח לבעליהן בחזית תמונות בלבוש מינימלי שצילמו בחדרים האלה, וכך נולד סגנון הצילום האירוטי הרך המכונה בודואר.הבודואר של אמור הוא בלוג אוסף לפוסטים האירוטיים של כל כותבי אמור, וגם של אורחים, בין אם מעוניינים להיחשף בשמם, ובין אם הם מעוניינים להישאר אנונימיים.*קרדיט תמונת פרופיל - סמרל*קרדיט תמונת קאוור - Hajotthu

סיפורים נוספים של בודואר Boudoir

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר