שירת הברבור

5f90338fc059a.jpg

תמיד תהיתי איך ייראה ליל האהבים האחרון שלנו ובהחלט היו כמה רגעים כאלה בעבר שחשבתי שהיינו שם, אבל הפעם זה הרגיש כל כך מיוחד ואחר שאולי הפעם לא טעיתי.

רבות שמענו ודובר בינינו על חוויות השילוב שבין סקס ועישון גראס וכמו תסריט כתוב כהלכה, הפעם הראשונה שלנו בנסיון הזה לוותה כולה תחת מסך עשן מתוק שכמו פתח לנו מחילה שלא היתה מביישת את אליס בארץ פלאותיה.

שברנו בלילה הזה שיאים ובגלל תחושת הלילה האחרון לחשתי לך שזה היה כל כך טוב לא רק בגלל העננים המתוקים, כי אם גם בגלל שזו היתה שירת הברבור שלנו.

לא טרחת לעצור את המילים שלי או לתקן אותי על טעותי, כי ידעת בתוך תוכך שזו באמת יכולה להיות הפעם האחרונה לאחר שנתיים נפלאות, גם אם מאתגרות.

הבטחתי ואכן נותרתי לישון ערומה כשבין ירכיי נותרו שרידי נוזלי תשוקתך הבלתי נגמרת בלילה הזה, רציתי כך לשמור אותך עוד קצת בתוכי ועליי, גם לאחר שעזבת אותי שוב לבד במיטתי.

אפילו לריח הזרע שלך שנזל מתוכי פעמים רבות בלילה הזה כבר התמכרתי מזמן. הייתי שבויה לליבך ולגופך כל כך הרבה זמן ובכזו עוצמה שאני לא בטוחה שאצליח למצוא מועמד ראוי שיחליף אותך ומי בכלל רוצה תחליף למקור הכי טוב?

שנינו הסכמנו, כהרגלנו, שזה לא חבל שלא שילבנו בעבר סאטלה עם הסקס שלנו, כי שנינו יודעים כמה השליטה במצב חשובה לנו גם מחוץ למיטה וגם בתוכה.

רצינו להרגיש תמיד את המתוק יחד עם המר וכך להעריך יותר את המתוק שלנו, אבל הלילה הזה היה שונה כל כך מכל הלילות הרבים שחלקתי בהם את מיטתי וגופי איתך.

מיסוך נעים עירפל את חושי השליטה והשתחררנו למספר שעות מכבלי הזמן והחיים המורכבים שלנו. המיסוך העצים את כל מה שידענו גם כך על עצמנו ועל התשוקה המתפרצת שלנו.

שכרון חושים של שעות מענגות בהן אתה לא מסוגל לצאת מתוכי ומנצל כל רגע כדי לשהות בפי ובתוכי, מקומות בהם האושר שלך מתפרץ לתוכי ומתוכך.

כמו תינוק שכבול לאמו בחבל טבור רגע לפני ההיפרדות, כך היית כבול לתוכי. במשך כל הזמן הזה היינו הרבה יותר מזוג, מקשר, מרומן מטורף ומלא תשוקה ואהבה.

היינו כרגיל, כגוף אחד נגד העולם ונגד כל רגע של כאב, תסכול ועצב שחווינו ועוד נחווה ככל הנראה עד סוף ימנו.

כמו שני צעירים שרק גילו את רזי המין, התנפלנו אחד על השניה דקות ספורות מרגע השאיפות ההן שחדרו למוחנו. לרגעים תהיתי אם באמת היינו תחת השפעה או שמא השפענו אנחנו על המצב?

חדרת לתוכי אינספור פעמים בעוצמות שחשתי אותן בגופי גם בשעות הרבות שחלפו מאז.

סימנת את שדיי כפי שאני אוהבת וכפי שלא אהבת לעטר אותם בימים כהרגלם. הלילה אפילו אתה הסכמת לשתף פעולה עם הצורך הקינקי שלי בסימון מצידך ומצצת את עורי מספיק חזק כדי להשאיר לי ממך סימן שיימשך עוד קצת בזמן שהדמעות שלי יתייבשו.

זה היה לילה מושלם שייזכר בהיסטוריה של לילות האהבים שלנו כאחד הלילות הכי כייפים, סוחפים וחושניים שחווינו ואולי נחווה.

לא היה בלילה הזה טיפה אחת של ציניות, כעס או עצב. אלה אלה שמרתי לימים שיגיעו בהמשך, לבדי.

כל נשיקה שלך תבעה את פי, כל נגיעה שלך תבעה את גופי וכל הדיפה שלך לתוכי תבעה את כל כולי.

תמיד היית מלא במילים שמבטאות את הנאתך מחלקי גופי במהלך ההתעלסות שלנו וכמה שאהבתי לשמוע אותן, אבל תחת רסיסי השליטה שנותרה בך, הכל התעצם פי כמה, מה שעודד אותי לתת לך עוד ממני ולהתמסר אליך עד שכבר לא ידעתי איפה תשוקתך מתחילה ושלי מסתיימת.

אז כן, מתסכלת המחשבה שכל הטוב הזה כנראה נגמר עבורי ועבורנו, אבל לפחות נשארנו עם טעם מתוק בפה ואולי הפעם את המר נשאיר מאחור ונקבור אותו יחד עם שאר הזכרונות ונתקדם משם הלאה.

כותבת בכחול

הבלוג של: כותבת בכחול

כותבת בכחול כותבת את הפנטזיות ואת המציאות של תשוקות חייה מהרגע שפקחה את עיניה מחדש.

סיפורים נוספים של כותבת בכחול

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר