“תמונה אחת טובה”

595e3ee93b3d2.jpg

“רגע אל תזוז, תישאר בדיוק בתנוחה הזו ותן לי להתקרב אליך קצת” היא מזיזה את גופה במהירות ועסוקה בחיפוש אחר הזווית הכי מתאימה לתפוס אותו בשיאו. היא יודעת שאם היא תצליח להעביר לאחרים את מה שהיא רואה דרך העדשה ברגע זה, היא תקבל את התמונה הטובה ביותר.

“לא, זה לא זה, אתה זזת אחרי שאמרתי לך לא לזוז ועכשיו פספסתי את הזווית של האור על השריר הארבע ראשי שלך, אלוהים מה כבר ביקשתי?!” היא צועקת בתסכול. יוני העוזר שלה ממהר להביא לה את שייק הבריאות שלה, השיגעון האחרון שלה.

“את יודעת שהוא מושלם לתפקיד” יוני לוחש לה באוזן וברור לה מה הוא מוצא בו, כי הוא בדיוק הטעם שלו, הבלונדיני והעדין.

“הלקוח ביקש גבר גבר והוא יקבל כאן נער נער, היה עוד בחור שני ששלחו נכון?! תקרא לו פנימה ונחליף ביניהם לרגע” היא יורה את הפקודה ויוני ממהר לעבר המסדרון, לא לפני שהוא שולח קריצה, מלאה בתקווה וזו מזכה אותו בחיוך מהדוגמן שכדור הים היה הדבר היחיד שהפריד בינו לבין ערום מלא.

“הנה רונה, תכירי את ליאור” היא מסתובבת ומיד נזהרת לא להפיל את המצלמה הכי יקרה שלה בסטודיו ממה שנגלה מול עיניה.

“פאק ליאור” היא מתקרבת אליו כדי לבחון מקרוב את החנון של כיתה י”ב שבע, שלמד איתה בכיתה במשך שלוש שנים. היא מזהה אותו מיד, בזכות עיניו הירוקות והמרשימות שתמיד בלטו מתוך פניו הרזות והחיוורות מדי, אבל השינוי שהגוף שלו עבר מזכיר תופעה על טבעית כמעט.

בלי בושה היא מניחה את ידיה על גופו שרק תחתון זעיר מצניע את איברו. היא מלטפת את שרירי הכתפיים המרשימים שלו ומשם מחליקה את ידיה על שרירי החזה הנפוחים שלו שודאי נדרשו שנים של אימונים כדי להגיע למצב המושלם שלהם כעת.

היא חשבה שהיא מחוסנת כבר מול יופי מהסוג הזה, אחרי מאות הדוגמנים שהיא צילמה בחמש השנים האחרונות מאז “בגדה” בצילום נופים למען שכר גבוה יותר, הקיים בתעשיית צילום האופנה.

ליאור היה לא יותר מעוד שם שקראו ברשימת הבוקר הכיתתית ועכשיו הוא הדבר הכי יפה שראתה בחייה ועל אף שהיא מנסה להיראות יותר חברותית מאשר נערה מתלהבת, קולה בוגד בה וכן מגע ידיה הרועד, בזמן שזה מתעכב כעת על בטנו המוצקה והמחלוקת לריבועים מושלמים וחלקים.

“רונה? רונה לביא?” הוא נראה מופתע שאחת מ”המקובלות” שלא הנידה עפעף לעברו אז, לפתע מתרגשת מנוכחותו. הוא נהנה מתשומת הלב הזו, אבל גם נזכר בכאב, איך צפה בהן מרחוק נמרחות על הספורטאים המוצלחים ועל כל הבנים המגניבים של השכבה, בעוד הוא נותר מאחור ונשכח.

בתול עד גיל עשרים ומשועמם, התחיל להתאמן ולהשקיע את כל השעות המיותרות שלו, מחוץ ללימודיו בטכניון בחדר הכושר ושם פרק את כל תסכוליו. אט אט התמכר למראהו החדש, שסחף אחריו מחמאות מבנות המין השני והשיג לו רגעים אינטימיים רבים יותר ממה שאי פעם חלם.

הוא לא דיגמן כבר שנים, אבל כעת הוא זקוק לכסף מהיר בין עבודות והכי קל לו לחזור לדוגמנות. הוא לא שמע עליה או ראה אותה מאז ימי התיכון, אבל לא שכח את הגוף שלה, שהופיע בפנטזיות שלו בכל הזדמנות שידו הימנית עינגה אותו בנעוריו הבודדים.

כעת יש לו הזדמנות להחזיר לעצמו קצת מהכבוד האבוד ובמיוחד כשהיא מרוחה עליו ככה ונראית יותר ממוכנה לאפשר לו לקחת חתיכה ממנה ולהעניק לו רגעים של שיאים אישיים.

“טוב שנתחיל לעבוד לפני העבודה הבאה שלך בשעה ארבע בחוף, רונה?” יוני מחזיר אותה למציאות ומזכיר לה שהם לא נמצאים בפגישת מחזור, כי אם בפגישת עבודה.

כחכוח אחד בגרון ורונה נעמדת בעמדה שלה ומניחה ליוני להוביל את ליאור למיקומו על המיטה שאת המזרון שלה יצטרכו למכור בפרסום החוצות הבא של הלקוח הכי גדול שלה.

“אני רוצה שתשכב ותיתן לי את המבט הכי סקסי שלך” רונה מנסה להישמע מקצועית, אבל יוני שמגלגל את עיניו לאחור ומכיר אותה טוב מדי יודע שזה לא הולך להיות פשוט כל כך.

ליאור בהחלט מתכוון להעניק לה את אחד מהמבטים שלו, שמשכו אחריהם הרבה מאד לילות מיוזעים על מיטות, בשירותים ציבוריים, חורשות ועל הכסא האחורי של הטנדר שלו. הוא יודע שהוא חייב אותה לעצמו ללילה אחר לפחות.

“כן בדיוק ככה” רונה אומרת בהתלהבות ומתחילה להסתובב סביבו כשהמצלמה בידה ועין אחת שלה עצומה בזמן שהשניה מביטה בו דרך העדשה המקצועית ביותר שכסף יכול לקנות.

לשניהם חם מאד ומהר מאד האווירה בחדר מתלהטת מול המבטים שלו, הנגיעות המרומזות שלה לשנות תנוחה והתמונות הרבות שצולמו, הרבה יותר מהנדרש.

שניה אחת, תנוחה אחת וקליק אחד מדויק מובילים אותה ל”תמונה אחת טובה”, ה”תמונה” כפי שתיאר יומיים אחר כך הלקוח המרוצה מהתוצאה.

ליאור ורונה ממששים את הפנטזיה אחרי שיוני סולק בלי בושה מהסטודיו ונדרש לצאת להפסקה של שעה. כעת הזוג מנסה את עמידות המזרון של שני גופים שלוהטים כמו שני כוכבים בודדים בגלקסיה שעומדים בפני התנגשות קטלנית. הפעם הוא זה הוא שמחלק לה הוראות על התנוחות הטובות ביותר ואפילו מרשה לעצמו לצלם תמונות סקסיות בעזרת הנייד שלו. התמונות האלו ישמשו אותו למזכרת אישית בלבד כמעין גביע שיוכל לשים על המדף בחדרו. הגוף שלה מתחת לבגדים הצמודים שחובקים את גופה באופן מושלם, הוא בדיוק כפי שדמיין לעצמו לפני שנים רבות. הוא מעביר את ידו על כל קימור וחורט בזכרונו את הקולות הקטנים שנפלטים מפיה ברגע שהוא פוגע בין קירותיה פעם אחת אחרונה.

הפיצוצים של רגעי השיא לוו בגניחות רמות וזיעה שאורות הפנסים שנשכחו, האיצו וגרמו לשניהם להתנשם בכבדות על המצעים המבולגנים כעת.

“אני שמח שהצלחנו להשלים קצת פערים מהתיכון” הוא אומר בגבו אליה, ברשמיות, בזמן שהוא מתרומם מהמיטה, מתלבש ומבלי להשאיר אחריו מספר טלפון מעודכן או מילה מיותרת, עוזב.

רונה נותרת על המיטה, מסופקת מאד, אך מאוכזבת מהחד פעמיות שבפגישה. כמה חבל שלא התייחסתי אליו יותר טוב או בכלל בתיכון, היא חושבת לעצמה בזמן שהיא סוגרת את אורות הסטודיו ונועלת את הדלת. היא עושה את דרכה לעבודה הבאה שלה בלב כבד ומשם ממשיכה מאוחר בלילה לדירתה הקטנה, שרק חתול הרחוב השחור “מוקי” שאימצה לפני שנה, מקבל את פניה בהתרגשות.  מוקי מלטף בזנבו את רגלה, עת שרונה נרדמת לבדה על המזרון הלא נוח של החברה המתחרה וחולמת על רגעי חרטה מאוחרים מדי.

 

https://youtu.be/oydff0QlXSM

hadarcg012-net-il

אין חוקים לאהבה, הבלוג של: הדר גבעתי

כתיבה פרצה אצלי יום אחד כתשוקה והחליטה להישאר בנפשי לעולם.כותבת בלי הפסקה ובעיקר בלילות, בשקט. משתדלת להפתיע, לא מחפשת לרצות את הקוראים עם הברור והמוכר. לשיגעון שלי אין מרפא.

סיפורים נוספים של הדר גבעתי

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

הינך מעל גיל 18?

ליצירת קשר

ליצירת קשר