חיכוך

59a89c488c221.jpg

עד שהכרתי אותך, נהגתי להתהלך בין קהלי אנשים וחיכיתי שיתחככו בי, בגבי, בכתפיי ובשיערי. אפשרתי להם לדחוף אותי רק קצת כשהם מיהרו או להיתקל בי בלי כוונה כשהיו עסוקים בטלפון ולא הביטו למעלה לעברי.

הייתי זקוקה להרגיש את המגע, גם אם לא מכוון שלהם, בי, שיאשר את קיומי. כך התהלכתי ביניהם, כמותם, אבל קצת שונה.

כמו הפנס הבוהק, שמאיר בים סוער ממגדלור רחוק, כיוונת אותי לעבר החוף, נתת לי יעד ומטרה לקום בשבילה בבוקר וללכת בלילה לישון בזכותה. רק אחר כך הבנתי שזה היה הלב שלך שכיוון אותי בחשכה.

נשאת אותי על כתפיים רחבות, תומכות ואוהבות, שהתחברו לגוף גדול ויציב. האמנתי במשך זמן רב, שהנגיעות שלך יספיקו לי לעולם ועד ורק בך אתחכך.

חלמתי עליך נושא אותי בזרועותיך הכי רחוק שאפשר, גם עד לירח, אם ארצה וחזרה וידעתי תמיד שיש לי על מי לסמוך מלבדי.

אז למה זה היום הופעת, עשית לזה סוף ואת עצמך מחיי מחקת? כאילו לא עברנו כברת דרך וכאילו אצליח להתרומם מהנפילה ולהמשיך כרגיל?

עד שאכיר שוב מישהו, שיתחיל מחדש ויבנה עבורנו גשר של אמת מלא באהבה, אשוב בדיוק כמו בעבר, בחזרה לרחובות הסואנים והומי האדם.

אז אם תראו נשמה אבודה, שרק מחפשת מגע או אפילו חיכוך אחד קטן, תנו לה את זה עם הרבה חום ותזכרו שמאחורי כל חיכוך ומגע קטן, מתחבא אדם קטן שרק זקוק לאהבה.

 

 https://youtu.be/q31tGyBJhRY

hadarcg012-net-il

אין חוקים לאהבה, הבלוג של: הדר גבעתי

כתיבה פרצה אצלי יום אחד כתשוקה והחליטה להישאר בנפשי לעולם.כותבת בלי הפסקה ובעיקר בלילות, בשקט. משתדלת להפתיע, לא מחפשת לרצות את הקוראים עם הברור והמוכר. לשיגעון שלי אין מרפא.

סיפורים נוספים של הדר גבעתי

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

ליצירת קשר

ליצירת קשר