קופסת העוגיות הכחולה / יעל רן

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שתפו במייל

מתחשק לי כל כך לכתוב לך שאמא מבקשת בחזרה את קופסת העוגיות הכחולה, זאת שהבאתי לך בשבוע שעבר כשנפגשנו.

היום זה תירוץ מושלם בשביל לבקש. אתה חוזר מעוד שיעור בחולון. כן, אני זוכרת את הלוז שלך ואותך כמעט בעל פה. תמיד עברת קרוב אבל אף פעם לא לידי. כמעט ונגענו.

בלהט מוזת הרגש והזיכרונות אבקש גם שתחזיר לי את הקליפס שהפלתי אצלך באוטו, בתקופה שהיה לנו טוב, אז באפריל. פיזרתי את השיער והרגשתי יפה איתך, בנוח. הרגשנו בנוח ביחד. אולי עוד כמה שנים תמצא אותו שם זרוק לך מתחת לכיסא. וודאי לא תזכור שהוא שלי. רק אני משמשת כנר זיכרון. זוכרת כל פסיק, כל סיפור, כל מילה, רגעים קטנים שצבעו אותי באושר.

בא לי לכתוב לך כל תירוץ קטן שיגרום לך לחזור, שיגרום לנו לדבר, לתקשר. אפילו לשתוק ביחד. העיקר לא את הלבד הזה.

לכתוב לך שזה לא יפה לא להחזיר דברים בחזרה. שאתה יכול לשמור את הקופסא, את הקליפס, אפילו את המכתב שלי. המכתב  האחרון שאמר הכל. למרות שכבר ידעת… רק דבר אחד שתחזיר. שתחזיר לי את הלב למקום. הלב הזה שרק אתה יכול לאסוף בחזרה. לאחות במילה אחת. בסוד הקסם שלך.

מתחשק לי כל כך לכתוב לך שאמא מבקשת את קופסת העוגיות הכחולה, זאת שהבאתי לך בשבוע שעבר כשנפגשנו. זה יהיה עוד שקר לבן, שקר אחרון, להחזיר את עצמי לעצמי. אתה הרי כבר לא תחזור.

על יעל:

בת 32, ילידת ירושלים, בעלת תואר שני מטעם אוניברסיטת בר אילן במגמת אבחון לקויות למידה והוראה מותאמת. כותבת שירה, פזמונאות, סיפורים קצרים ומונולוגים. בוגרת סדנת כתיבה של נעם חורב. עורכת הדף “עט לשירה”. יצירותיה השתתפו בתערוכות ובתחרויות ומפורסמות בכתבי עת. בשש השנים האחרונות זכתה בשש תחרויות בכתיבה יוצרת. חלק משיריה מולחנים ומבוצעים על ידי אומנים שונים.
פייסבוק: https://www.facebook.com/yael.ran/
אינסטגרם: https://www.instagram.com/yael.ran/

 

אורחים בלב

אורחים בלב, הבלוג של: האורחים של "אמור"

בלוג האירוח של אמור. כאן יתארחו מפעם לפעם מי שמדברים אהבה שוטף ואין להם בלוג, כי אין בית בלי אורחים, ואנחנו הכי אוהבים לארח. 

סיפורים נוספים של האורחים של "אמור"

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שתפו במייל

תוייג בתור:

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשם/י לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

ליצירת קשר

ליצירת קשר