Queen of Hearts, הבלוג של: Gal Barkan

My role in life is to speak in favor of LOVE, all love.As edtor in chief of Amour, I decided that our readers in English deserve more than Google translate :)So this is my English blog, for your pleasure.

, הבלוג של: אביגייל פולק כהן

אהבה היא בסיס החיים המילים חודרות אל הנפש הנתינה ממלאת את הלב והאוכל מענג את החיך. מאמינה בכל אלה ומשלבת ביניהם.

על המדף, הבלוג של: אביגייל פולק כהן

"ספריה טובה לעולם לא תהיה מסודרת מדי, או מאובקת מדי, כי בכל רגע נתון יימצא בה מישהו, מוריד ספרים מן המדפים ונשאר לקרוא עמוק אל תוך הלילה. (למוני סניקט)הבלוג הזה כמוהו כמדף בספריה. אפשר לגשת ישירות להמלצה על ספר מסויים ואפשר לדפדף בהנאה בין שלל המלצותיי וסקירותיי על ספרים ישנים וחדשים.

הקורא בשיער, הבלוג של: אדם אדם

אוהב רומנטיקה (בעיקר כשאחרים כותבים אותה טוב ואני קורא) 

בין אדם למילותיו, הבלוג של: אדם קניג

מנסה לצייר באותיות

אוהבים וזוכרים, הבלוג של: אוהבים וזוכרים

בלוג אירוח לסיפורי גבורה וגעגועים לאלה שנפלו במלחמות ישראל ובפעולות האיבה.

מגשימה חלומות., הבלוג של: אוולין שור גרשין

מגשימה חלומות.

, הבלוג של: אושרית גור

רוקדת, כותבת ואוהבת בפול ווליום

הסקירות של איה, הבלוג של: איה איברהים

בבלוג זה אעלה את סקירותיי לספרים אותם קוראת, ואולי עם הזמן, אפילו אעלה דברים שאני כותבת.Welcome to Aya's Book Reviews!This is where I'll be sharing my book reviews with you guys and hopefully, one day I'll be uploading pieces I've written as well.

, הבלוג של: איי וי אולוקיטה

איי. וי בוודאי יכחיש אבל אין מה לעשות, הוא כבר בן ארבעים.הוא בוגר תואר בלוגיסטיקה ותואר שני בניהול מצבי חירום ואסון. אולוקיטה גדל והתחנך בקיבוץ גרופית אשר בערבה הדרומית וכיום מתגורר באר יעקב. הוא נשוי ואבא לשניים. והוא מסתתר תחת שם עט...בשנת 2014 איי. וי הוציא לאור את ספר הביכורים "עשרה חוקים פשוטים" אשר זכה בתחרות nenowrymo הספר זכה להצלחה גדולה בגרסתו האלקטרוני והיה לאחד הספרים הנמכרים ביותר באתרי המכירות באינטרנט. בשנת 2015 יצא לאור גם ספרו השני של אולוקיטה "להרוג את אלוהים" ומיד הצטרף אל רשימת הנמכרים ביותר גם כן. בחודש מאי 2016 יצא לאור ספרו השלישי של אולוקיטה "רעה" ובתחילת שנת 2017 יצא לאור בגרסה האלקטרונית קובץ הסיפורים הקצרים שלו "רק אלוהים יודע".

פעימות שהחסרתי, הבלוג של: אייל סבג

שמי אייל סבג, סופר, מאמן, מרצה מבוקש ומנחה סדנאות להתפתחות והגשמה עצמית. בוגר מכון אדלר במסלול הנחיית קבוצות עם התמחות בזוגיות. בחמש השנים האחרונות הוצאתי ארבעה ספרים מצליחים הנוגעים בעולם הרוח והפסיכולוגיה החיובית, כשהראשון שבהם נקרא: "לחלום, להעז, להגשים".הספר מספר את סיפורו של בחור נכה, שעל אף מגבלה כשלו, בחר לא להיכנע לה ועבר כברת דרך מפרכת הכרוכה בניתוחים ואשפוזים, שיקום ממושך והתאוששות מדהימה, התאוששות אשר נתמכה בבסיסה ע"י שילוב של כוח רצון ואופטימיות חסרת פשרות – עם כוחו של תת המודע, אותו כוח עצום המחבר בין גוף לנפש. הספר נוגע גם בדפוס החשיבה הלקוי ממנו סובלים רבים וטובים אשר מונעים מעצמם את הזכות הלגיטימית להרגיש מוערכים, מאושרים, שמחים ונאהבים, ומציע מגוון חלופות ליצירת מציאות מיוחלת יותר. בבלוג אחלוק עמכם רגש, אהבה, אופטימיות, הגשמה, תובנות על החיים, ושאר פנינים, בתקווה להנחיל לכם מעט מההשראה הנגזרת מסיפורי האישי.למידע נוסף אודות ספריי ויתר עיסוקיי, ראו עצמכם יותר ממוזמנים  לבקר באתר האינטרנט שלי בכתובת: www.eyalsabag.comשלכם,אייל

כל הדברים, הבלוג של: אילת מיטש

כותבת, עורכת, מתרגמת, מלמדת על החיים.

תמיד איתי, הבלוג של: איתי מן

איתי מן בן 35 אבא לתאומים בן ובת בני 12 וברנש נוסף בן 6, נשוי לדקלה 15 שנים ועוד היד נטויה, גר ברמת הגולן ועוסק בחקלאות בתחום גידול כרם. התחלתי לכתוב לפני כשנתיים כשחברה טובה דחפה אותי לתחום לאחר שהיא זיהתה ניצוץ של יצירתיות בכתיבת הודעות בווטסאפ... מאז פתחתי שני בלוגים, אחד עוסק בריצה, ההתמודדות של האדם מול הראש והקשיים, האדם מול עצמו והבלוג השני מרכז את כל הטקסטים שפרסמתי בפייסבוק שמשמש לי לבמה ראויה ונתן לי מנוף לגלות את התשוקה לכתיבה ובכלל.

במסע ממני ואליי, הבלוג של: אלונה בלאו

אישה שכותבת, מצלמת, שרה וחוגגת את החיים תיאור המסע שמלווה אותי בשנים האחרונות ואלו שיבואו מבט מפוכח יותר או פחות, אובייקטיבי יותר ופחות ובעיקר שלי. מילים, שירים, הגיגים, סיפורים קצרים, תובנות, מחשבות מתעופפות ומתחברות וכולן אני .

סיפורים אלטרנטיביים, הבלוג של: אליקים טויל

אסופת מילים הרוקחת בתוכה חוכמת חיים ולקחי רחוב. חויות קטנות, מתמזגות עם תובנות ותהיות, עטופות ברגעי בכי וצחוק. כל אלה ועוד מבשילים לכדיי סיפורים אלטרנטיביים. אליקים טויל

אנשים, אהבה וסוף טוב, הבלוג של: אלעד חביון

אנשים, אהבה וסוף טוב את כל השאר אפשר לגנוב...

, הבלוג של: אנה שבשאי

"Welcome To My World"

חד קרן, הבלוג של: אסף זיו

בן 31, כותב מאז שלמד את ה- א' ב' ועדיין מתיימר להשתפר. מאמין שיום אחד הוא יהיה משהו מיוחד, ושכמו לכל כותב יש לו "יד". אז תנסו בעצמכם, ותחליטו לבד.

, הבלוג של: אפרת סוקוליק

סודות מהלב, הבלוג של: אריאלה באום

אהבת נעורים, אהבה אסורה, תשוקות ממומשות ולא ממומשות, מה מסתתר מאחוריי חיוך, לכולנו יש סודות ורב החבוי על הגלוי. כול זאת ועוד בבלוג שלי.

, הבלוג של: בודואר Boudoir

קחו לכם הצצה לתוך חדרי הבודואר האישיים שלנו....בודואר (מצרפתית) הוא חדר ההסבה הפרטי של האישה, או חדר השינה שלה.במלחמת העולם הראשונה נהגו נשים צרפתיות לשלוח לבעליהן בחזית תמונות בלבוש מינימלי שצילמו בחדרים האלה, וכך נולד סגנון הצילום האירוטי הרך המכונה בודואר.הבודואר של אמור הוא בלוג אוסף לפוסטים האירוטיים של כל כותבי אמור, וגם של אורחים, בין אם מעוניינים להיחשף בשמם, ובין אם הם מעוניינים להישאר אנונימיים.*קרדיט תמונת פרופיל - סמרל*קרדיט תמונת קאוור - Hajotthu

בלה בלה בלוג, הבלוג של: בלה חבצקין

הבלוג הזה הוא אי. אני מחליטה פה לבד, לא מתחשבת בבן הזוג ולא בשלושה ילדים, לא צריכה ללבוש חזייה, אני מחליטה איזו ספינה תעגון במרינה ואיזו תעלה על שרטון. כתיבה היא הדקלים והקוקוסים מסביב, האותיות הן רשת של ערסל ברוח. אני חותרת על מקלדת שחורה, מנווטת עם עיפרון ומכחול בים אין סופי של מילים וצבע.

מתמלל מחשבות, הבלוג של: בר עמית

לפעמים אני מרגיש שהמחשבות שלי צריכות את המקום השקט שלהן, הן נחות ורגועות רק כשהן מסודרות בתוך מילים ואותיות.מסודרות להן יפה שורות שורות, פסקאות קצרות וארוכות.ככה אני מתמלל את המחשבות.ואז נרגע.לחמש שניות.כי המחשבות?הן כל הזמן רצות, מחפשות מקום להרגע בו.

מסעות ומשאות של הלב, הבלוג של: בתיה שפי

אז מי אני? אני - אני! ככה פשוט! ואני גם אלף אני בבת אחת. הרופאים לא מצאו פיצול אישיות אז בגיל 66 זה עדיין בבדיקה והתוצאות עדיין חלקיות. גם אמא לשלושה, גם סבתה לשמונה (היד או מה שזה עוד נטויה..) גם בת זוג לאיש מיוחד, גם בת להורים שיהיו לי רק בריאים. מטיילת בעולם המון חודשים בשנה ושמחה להעביר את החוויות שלי הלאה.ממרומי גילי, יש לי הרבה "לשעברים" ומעט מהם אנשים לשמחתי. לשעבר מורה למלאכה ואומנות, לשעבר קניינית בכירה של רשתות שיווק, עיריית רעננה וערוץ הקניות. לשעבר מרפאה סינית המון שנים ואת זה עוד בכלל לא ניתן להפסיק. עוד המון המון דברים ששמחה שחוויתי. בקיצור אתם תקראו ותחליטו לעצמכם בכל פעם איזו ממני אתם מעדיפים.

להסביר שתיקות במילים, הבלוג של: ג'וש רוזליס

כותב ואוהב.

, הבלוג של: גבי פאר

סיפורי קצרים ושירים שלי על אהבה ומה שמאחוריה

, הבלוג של: גילה כהן

סיפורי סקס, חוויות ועוד

מלכה לב אדום, הבלוג של: גל ברקן

גל ברקן, בת 53 (גיל מנטלי 14), נשואה מאד ואם לשלוש בנות (וכלבה), וגרה ברעננה. חוקרת אהבה ומסדרת מילים. כותבת מגיל שלוש, עו"ד לשעבר, בלוגרית, אושיית פייסבוק, מחברת הספרים "הסוד המושלם" (ספר ילדים), "איפה את, דבש?" (ספר ילדים), "הסוד הקטן של יערה כוכבי" (רומן), "טוי-בוי" (רומן) ו"לב בסוף היום" (סיפורים קצרים). הוגת "אמור", יזמית ועורכת ראשית. מפתחת שיטת "אהבה היא (לא) משחק ילדים", מרצה ומטפלת. רוקדת פלמנקו, אוהבת אש, רעש ולישון בצהריים.

גל בלילה, הבלוג של: גל ברקן

אם אתם מתחת לגיל 18, או פולניות מבוגרות, זה לא המקום בשבילכם! הפעם הראשונה שכתבתי אירוטיקה, עוד לפני ימי "חמישים גוונים", היתה ברומן הראשון שלי, "הסוד הקטן של יערה כוכבי". זה קרה לגמרי בטעות. מאז, זה קורה לגמרי בכוונה. סיפורונים קטנים על אהבה של גבר ואישה, כי בזה אני מבינה, שניגרים גם לחדר המיטות, ולא מתביישים לדבר על עונג.אבל מה אני חופרת? תהנו!

לב צדק, הבלוג של: גלעד קוגן

קצת אחר, מורה ומרצה בתחום אחר בתיכון ומכללה כותב על חיים, כאב, חציית גבול, אהבה, שונות ומה שביניהם

, הבלוג של: דינה בן עמי

צופה באנשים. קוראת בשקיקה נשמות תועות, כמוני. הכי בעולם רוצה להיות בן אדם פשוט וזה כמעט הצליח לי. כמעט. יום אחד יהיה לי בית קפה עם אוכל בריא לנשמה וחלומות. אנשים יבואו לשבת בשקט ולחלום, בלי הלחץ להגשים, בלי הלחץ לשלם חשבון וללכת. הרי בתכלס שום דבר בעולם הזה לא שייך לנו. רק הלב. 

, הבלוג של: דיקלה פרלמוטר

כותבת מתוך הנשמה על החיים, אהבה, ומה שביניהם.מאמינה כי השמיים הם הגבול, וכדי להגיע אליו יש לפרוש כנפיים- ולעוף.לקריאת הסיפור "טיסה בכיוון אחד" הקליקו כאן: פרולוג לקריאת הסיפור "והיית לי בית" הקליקו כאן: פרולוג 

אב בודד, הבלוג של: דני רד

העולם מתנהל על פי שני כוחות עיקריים : אהבה ופחד. כשאנחנו מחוברים לאהבה הבחירות שלנו קלות, זורמות, ברורות לנו. שאנחנו בוחרים בפחד, אנחנו לא רואים ברור. אנחנו מבולבלים. אנחנו מסתובבים בעולם ללא דרך או מטרה. אני מתחבר לאהבה. אני בוחר באהבה.אני כותב אהבה. אני דני, הורה יחיד, או כמו שאני אוהב לקרוא לעצמי אב בודד (תרגום מילולי מאנגלית שמצחיק רק אותי) מגדל כמעט לגמרי לבד נער מתבגר. 

Take the risk or lose everything, הבלוג של: דניאל שרון

רומנטיקנית בעולם ציני.

אורחים בלב, הבלוג של: האורחים של "אמור"

בלוג האירוח של אמור. כאן יתארחו מפעם לפעם מי שמדברים אהבה שוטף ואין להם בלוג, כי אין בית בלי אורחים, ואנחנו הכי אוהבים לארח. 

אין חוקים לאהבה, הבלוג של: הדר גבעתי

כתיבה פרצה אצלי יום אחד כתשוקה והחליטה להישאר בנפשי לעולם.כותבת בלי הפסקה ובעיקר בלילות, בשקט. משתדלת להפתיע, לא מחפשת לרצות את הקוראים עם הברור והמוכר. לשיגעון שלי אין מרפא.

, הבלוג של: זוהר איתן

בן 47, נשוי ואב לשניים, חי את חיי בישוב שקט אי שם בארץ.מנסה לטפח כשרון כתיבה שביצבץ קצת אחרי משבר גיל ה-40.אוהב את החיים ואת אמא אדמה.מנסה להישאר שפוי במציאות מטורפת! אוהב אנשים ונשים, אפילו את שלי…

אבנים של אהבה, הבלוג של: זיו עמית

איש של ציור, צילום, מילים ומגע

לב העניין, הבלוג של: טל הורוביץ

סיפורת קצרה, אירוטיקה ארוכה, כירבול לפני השינה ומה שביניהם

אחת שנוסעת, הבלוג של: טליה פלד נתנאל

שמי טליה פלד-נתנאל ובעשר השנים האחרונות בחיי נסעתי לעיתים תכופות לאפריקה במסגרת עבודתי. אני מקווה להביא בבלוג הזה את חוויותי ונסיוני מאותן שנים.

, הבלוג של: יסמין רמון

ילידת 1992 (תעשו את החשבון), מאמינה גדולה במילים. מאמינה שלמילים יש כוח לשנות את החיים שלנו ושל הסובבים אותנו. מכורה לריח של ספרים חדשים. מכורה למכתבים של פעם, כאלה במעטפה ובול. מקווה לקלוע בול למילים הנכונות.

אורחים בלילה, הבלוג של: כותבים שונים

בלוג מיוחד לכל האורחים שרוצים להשתתף בתחרות הסיפור האירוטי הטוב של "אמור", ואין להם בלוג משלהם. עשרת הסיפורים הטובים ייכנסו לספר אוסף דיגיטלי. המקומות הראשונים יזכו בנוסף בפרסים.

, הבלוג של: כותבת בכחול

כותבת בכחול כותבת את הפנטזיות ואת המציאות של תשוקות חייה מהרגע שפקחה את עיניה מחדש.

ניחוח אישה, הבלוג של: לורן קיין

אישה עם אהבה גדולה שאינה ממומשת במלואה, עדיין.... 

הבלוג של ליטל, הבלוג של: ליטל מלח גניר

אם אכתוב את גילי, כמה ילדים יש לי ואפילו אם אני נשואה או לא, זה יהיה בנאלי ומשעמם אז אני בוחרת שלא לעשות זאת ופשוט להזמין אתכם לקרוא אותי ואולי לגלות אודותיי עם הזמן. 

סודות מחדר המיטות, הבלוג של: לימור בנדל

לתשוקה מינית ולפרפרים בבטן יש חוקים. כן!!! אפשר לייצר אותם גם אחרי שנים של ביחד, חיתולים, ילדים, עייפות, כביסות, עבודה ושואבי אנרגיה אחרים. מגיע לכם לחוות מיניות אירוטית, מענגת, מרגשת, מרטיטה, מפנקת, כזו שכל הגוף נמצא בעונג שמיימי כשאתם ביחד. מגיע לכם להיות המאהב והמאהבת אחד של השניה בכל רגע נתון במהלך היום. הצטרפו אלי ולעונג יהיה לי ללוות אתכם בדרך לשם. אני מרצה ומנחה סדנאות ותהליכי התפתחות אישית וזוגית, מופיעה בסטנד אפ על אהבה וזוגיות ברחבי הארץ, מנחה מסיבות רווקות, ערבי נשים, ערבי זוגות, מסיבות רווקים, ימי הולדת למבוגרים ומופעים עד 600 איש לחברות, מקבלת לייעוץ אישי, זוגי וסקסולוגי בהוד השרון בקליניקה פרטית.

, הבלוג של: לירון פיין

לירון פיין הוא קופירייטר, תסריטאי, וסופר רב מכר באמזון. כשהוא לא כותב, עורך או מלמד כתיבה, הוא נוהג לכתוב, לערוך וללמד כתיבה.

, הבלוג של: לני טל

שלום לכולם,המון סיפורים על מערכות יחסים יש ברשת, לא הרבה על מערכות יחסים פוליאמוריות, עוד פחות על מערכות יחסים פוליאמוריות שמציגות משולש שווה צלעות.בחרתי להשמיע את הקול של הקהילה הזאת, דרך הסיפור האישי שלי ושל הפרטנרים המדהימים שלי אלה וגיל.באהבה גדולה, לני טל

מחושך לאור, הבלוג של: מחושך לאור

ארוטיקה היא שפה יפה ומיוחדת במינה. לכל אחת ואחד העולם הארוטי שלהם. הכתיבה האינטימית הדליקה אור, ובאור החדש הזה היא למדה לאהוב יותר.

זוגיות ויחסים קארמיים, הבלוג של: מידד פריינטא

בן 52, חי בזוגיות קארמית שיצרתי בעצמי.מנסה לאזן בין גוף לנפש, מדע ורוחניות, וחושב (הרבה) יותר מדי. האם אהבה אקראית ? האם אפשר לתכנת ולתכנן עניינים שבלב (כמו במי להתאהב ומתי) ?איך מוצאים בנ/בת זוג ?איך משאירים אותם ?מה הקשר בין אהבה לסקס?אם השאלות הללו מעניינות אתכם (וכן, יש מתכון למציאת פרטנרים מהחלומות), אתם במקום הנכון

Le Chat Noir, הבלוג של: מיכל ליבנה

כל הדברים היפים באמת מתגלים בזמנם האיטי, הבלתי מתחשב, הפועם בקצבו של הלב. (דניאלה ספקטור) מתרגלת סנכרון של קצב הלב עם קצב היקום.

, הבלוג של: מיכל רץ

דברים טובים מגיעים באריזות קטנות

, הבלוג של: מילים של אש

שולחת אליכם מילים מחממות, מלהיטות, שורפות, מכלות, ממלאות ומלאות באש ולהבה.

הבלוג של מיקי, הבלוג של: מיקי חוברה

כותב ותיק שכבר פרסם את הספר הראשון שלו ועומד בפני הפרסום של הספר השני, כותב סיפורים קצרים מזה זמן רב. עוסק בתחום טכנולוגי.

, הבלוג של: נבו פלזן

קיבוצניק בנשמה ובן קיבוץ בפועל.שחקן בעבר. מורה בהווה. דרמה-תיאטרון. סייע בבית ספר וסטודנט לחינוךקודם תאהב את עצמך - אחר כך תוכל לאהוב אחרים.חדש בכתיבה, חדש בבלוגיה ובכלל חדש. מקווה שתאהבו  

מכאן ומשם, ובעיקר מהלב, הבלוג של: נורית בורגר ינאי

אישה, אמא, מכאן ומשם ומכל מקום מטיילת בדימיון, משוטטת בדרכי הנפש שלי, נושמת את האוויר שלנו וחולמת על צלילות הרים במקום אחר. כותבת למגירה ובעיקר במחשבה.

מלאכים אינם בוכים, הבלוג של: ניר בן סימון

שלום רב. בבלוג הזה יהיו סיפורים קצרים. עליי אני יכול לספר רק דבר אחד - שאני משוגע חרמן בן 34. אה, ואני גיי. תתמודדו עם זה.

, הבלוג של: נסים נהר דעא

כותב סיפורים מזה ארבעים שנים. כותב על ילדותי,  ואירועים שהיוו השראה וכן מדמיוני. על ביה"ס היסודי, "דב הוז" שבסיומו  יצאתי לעבוד, כנער מתלמד במעבדה לטכנאות שינים ובמרפדיה, עד לגיוס. לא למדתי בתיכון, ועד היום אין לי בגרות. לאחר השרות הצבאי  עברתי לקבוץ אלומות -  הייתי רפתן ומרכז רפת אחת עשרה שנים. מזכיר, מרכז וחבר בוועדות. סיימתי קורס מרכזי רפת. בדרך, גידלתי מספר גידולים תירס, בצל, מלפפונים, פלפל אדום. עברתי לקבוץ בית זרע ועבדתי כדקלאי אחת עשרה שנים.סיימתי קורס הנחייה "תהליך ותוכן" בגבעת חביבה.בשנים האחרונות בבית זרע למדתי תואר ראשון בעבודה סוציאלית, במסלול "תל  חי -  אונ' חיפה".עברתי לגור בתל אביב בשנת 1990 ועבדתי כעובד סוציאלי בעיריית תל אביב, בתחום "ילד ונוער" ובמקביל ריכזתי "תחום אלימות במשפחה"ב 2006 סיימתי תואר שני "בהיסטוריה של המזרח התיכון" באונ' תל אביב.

לב פתוח, הבלוג של: נעה גביש

זה הלב שלי ויש בו מקום לכולם, מכל הסוגים, לאהבות מכל המינים והזנים השונים שלהן.כאן ארשה לעצמי לדבר, לשיר ולספר אהבה איטית, כועסת, שונה, אישית, כללית וגם אהבה עצמית של אדם לגופו ונפשו.

, הבלוג של: נתי בר-און

חברה ללילה, הבלוג של: סומק ארגמן

אישה ילדה פראית בנשמה. חולמת על שמיים חיה את האדמה. מנתבת את הדרך בין סופות וסערות. נותנת למילים להפליג בדמיון.

, הבלוג של: סופיה הארט

ספרים, רבותיי, ספרים, הבלוג של: סוקרות אורחות

סוקרות אורחות מביאות את הסקירות המעודכנות ביותר, של הספרים החמים ביותר.

Sisi blog, הבלוג של: סיון דקל

פשוט כותבת.

כותבת על חיים, הבלוג של: סילביה ברזני

אישה, אמא, כותבת ועדיין חושבת על גיבורת ילדותי, אן שרלי שהעניקה לי את הרעיון להפוך פנטזיות לסיפורים. הגשמתי חלום והוצאתי ספר ביכורים "הסיפור שלי עליך" והבלוג יהיה לי בית ופורקן לכאבים, יצרים ושאר חלומות. דימיון, קצת מציאות והרבה חיים. אפשר למצוא את הספר שלי "הסיפור שלי עליך" באתר אינדיבוק, עברית וביבוקס. ואפשר לרכוש עותק מודפס דרכי

הוזה דעות, הבלוג של: סמרל

אמן אירוטיקה וכותב הומור וסאטירה הזויים, בעיקר על יחסים שבינו לבינה, לבינו, לבינם ואפילו לחפצים. קיימתי מספר ראיונות עם ברז כיבוי, מדרכה וכספומט ואני כותב על הדילמות המלוות אותנו ביומיום, תוך חשיפה למחשופים דינמיים נשיים.לפעמים בא לי להכנס, דווקא לראש של אישה ולכתוב מתוכה.לא מתיימר להקרא סופר, אני כותב על מה שאני רואה ומוסיף למילים צבעים וצורות מהמאגר של האמנות האירוטית שלי אותה אני יוצר יום יום, כל יום.לגבי האמנות שלי, יש לי רק דבר אחד לומר אבל באנגלית:Samarel art is like music to your eyes.

, הבלוג של: ספיר כהן

כשהלב פגיע וחשוף המילים הכי מרגשות ואמיתיות יוצאות לחופשי.

עולם של פלא, הבלוג של: עידן רהב

הגיע הזמן לחשוף את מגירתי לעולם

, הבלוג של: צובר מילים

צובר את המילים שלי מהאוויר שמצליח לחדור בסדקים המיזעריים שבשפתייך, מהמבט המפלרטט, האגבי שזרקת לעברי. צובר את המילים שלי מהוויתן של הנשים.

, הבלוג של: קלוד עזריה

משתדל להיות אדם רגיל אך גם משתדל לעשות את מה שבאמת בא לי, עושה קצת מהכל בהרבה בינוניות ואהבה.

הכותבת, הבלוג של: רוית ליפשיץ ציון

רומנטיקנית חסרת תקנה בעלת תשוקה ואהבה לעולם העיצוב, מקורות השראה, אופנה, טרנדים ומגמות. מכורה לתערוכות אופנה במוזיאונים בעולם, בעלת חולשה לשטיח האדום ותמיד עם רומן רומנטי ביד. רומן הביכורים שלה, "אהבותיה של אמה" הפך לרב מכר וזמין לרכישה .

, הבלוג של: רותם איפרגן

אהבה זה כואב, הבלוג של: שחר שפירא

אישה, בת זוג, אל הורית, פסיכוטרפיסטית cbt, מנחת קבוצות, סופרת, משוררת. ספר שירי הראשון "כשאני אמות אני רוצה להיות כוכב" ניתן לרכישה בחנויות הספרים או דרכי ❤

חטאי החיים, הבלוג של: שי נווג'ה

השם הספרותי שלי הוא שי נווג'ה. תמיד אהבתי לכתוב ואמרו לי שיש לי כשרון כתיבה. כילד קטן הייתי תולעת ספרים. במהלך השנים שלי עברתי תהפוכות בחיי האישיים ולא מעט סיפורים הצטברו ונכתבו על קשרים קבועים ורגעיים בחיי. החלטתי לנסות לכתוב כאן במקום שאנשים אוהבים לקרוא אירוטיקה ויחסים.

סופרת מילים, הבלוג של: שיר

היי! אני שיר, אישה, אמא וקצת אגדה. וזה הבייבי שלי, ממש כאן. דף של יצירות מהלב ומהבטן. סיפורים מקוריים ושירים שקצת שורטים. כי כתיבה היא אני, מהותי ואהבת חיי. ותודה מראש לכל הקוראות והקוראים - אם לא הייתם כאן...לא היו לי מילים, אולי קצת אותיות. אשמח תמיד לשמוע את תגובותיכם בכל עת. מוזמנים לעקוב. 

הפנטזיות של שירלי, הבלוג של: שירלי כהן

אני שירלי...בת זוג, אמא, עובדת, מנהלת בית ובשנה האחרונה עושה את צעדיי לשחרור מהכבלים המיניים בהם גדלתי.אני מתחילה לחקור בהתרגשות גדולה את הנשיות שלי, המיניות שלי, הסקס... מסירה שכבות של אשמה, פחד, שמרנות, כאב, חשש, כעס, פספוס. מסירה את ההורים הפנימיים הפרימיטיביים שלי שלימדו אותי שנשיות ומיניות זה דבר נורא שחייבים לסרס והיום אני מטילה ספק וחוקרת הכל בעצמי.זה מסעיר, זה מרגש, זה מפחיד...אני מדברת על הכל בפתיחות, בצורה גלויה (חוץ מהשם שלי) ורוצה לשתף אתכם בגילויים שלי, בדרך, בחיפוש, בהתרגשות, בכאבי הלב.תצטרפו אלי לדרך?מציעה לכם ללחוץ על הכפתור האדום "עקבו אחריי" וכמובן להגיב ולשתף

, הבלוג של: שלהבת ברון

כתיבה וצילום. צילום וכתיבה. שניים שהם אחת.

, הבלוג של: שלומית בכר

עושה אהבה עם היקום ולפעמים רצה יחפה בגשם. מתווכת רגשות למילים, מסתקרנת מאנשים, מפגשים וכל מה שביניהם. 

חוזרת בתשוקה, הבלוג של: שלי פסטרנק כץ

שלי, סקסולוגית ומחזירה בתשוקה. שחקנית בעברה, בנשמה ועל כל במה. עוסקת בתחום המיניות והאהבה משנת 2002. בת זוג לנתנאל ואמא לאור סיטאר הדס ומעיין ("האינדיאנים") יועצת זוגית ופרטנית, מנחה סדנאות והרצאות מרתקות בליווי משחק וקטעי סטנד אפ בכל רחבי הארץ ולכל הגילאים והמינים. כותבת ומייעצת למגזינים השונים ומגישה אייטמים בנושא סקס וזוגיות, בערוצי הרדיו והטלוויזיה. מתרגשת מהדברים הקטנים של החיים, חוזרת בתשוקה ומאוהבת באהבה.

love, הבלוג של: שקד רתם

im 18 y old

כיד הדמיון, הבלוג של: תמנע קורץ

נתחיל לאט, בעדינות, ונחדור לעומק הרגשות...אז מי אני? סופרת ועורכת, כותבת ביוגרפיות וסיפורי חיים, מנחת סדנאות כתיבה. מחברת הספרים "המסע לאינווריק", "העולם הישן". גרושה ואמא לזאבון. אנתרפולוגית ופסיכולוגית במסווה, חוקרת (המין) האנושי, ציפור לילה אמיתית. כותבת את עצמי לדעת.

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשם/י לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

סיפורים חמים

ליצירת קשר

ליצירת קשר