גרף געגוע

5fb82d78dfb93.JPG

את השיר הזה לא אני כתבתי. כתב אותו מישהו שאני אוהבת, בתור בדיחה לימי קורונה, אבל הוא גרם לי להבין פתאום משהו באופן רציני מאד – הבנתי שאני לא ליניארית.

טוב, זה בטח לא מפתיע אתכם.

אתם כבר מכירים את הנוסחה שלי לחישוב געגועים (ואם לא, היא פה – תיאוריית הלבנים)

אבל הבנתי שגרף הגעגוע שלי הוא לא ישר… בכלל לא.

אם זה הגרף של אדם נורמלי:

 אז זה הגרף שלי:

זה הולך ככה – אחרי שאני רואה מישהו אהוב, ונפרדת לשלום, מיד אני מתגעגעת הכי שאפשר. הגל הזה שוכך תוך מספר שעות עד יום אחד, וכמעט מיד מתחיל לטפס שוב למעלה. אחרי כשבוע אני מגיעה לפיק של הגעגועים, או קרוב אליו, ויש לו כמה ימים בודדים להישאר כך. כשמגיעים לשבועיים חלה נפילה חדה לפתע, הגעגועים “מחמיצים” בתוכי, ויורדים כמעט לאפס. בשלב הזה אני נעשית גם אדם בלתי נעים בעליל. ממש מסוכן להיות בקרבתי. אחר כך, אני חושבת, מתחילה עליה איטית עד לאיזו רמה בינונית. אני אומרת שאני חושבת, כי אף אחד שאני אוהבת ברמה הזו לא העז לתת לשלושה שבועות לחלוף בלי שנתראה.

יש וריאציות, כן?

אני לא מתגעגעת לגבוה ככה אחרי שעתיים, כי אני יודעת שהוא יחזור מהעבודה בעוד כמה שעות.

להתגעגע למישהו שאפשר להיפגש איתו ובכל זאת זה לא קורה, והוא, או היא, אשמים בזה (כי אלה תמיד הם, אף פעם לא אני) זה אחרת מאשר להתגעגע למישהו שמשהו עובדתי מונע פגישה (נגיד, מגורים ביבשת אחרת…). השני יותר פשוט דווקא.

אבל באופן כללי, זה הגרף שלי.

מה הגרף שלכם?

 

galbarkan

מלכה לב אדום, הבלוג של: גל ברקן

גל ברקן, בת 53 (גיל מנטלי 14), נשואה מאד ואם לשלוש בנות (וכלבה), וגרה ברעננה. חוקרת אהבה ומסדרת מילים. כותבת מגיל שלוש, עו"ד לשעבר, בלוגרית, אושיית פייסבוק, מחברת הספרים "הסוד המושלם" (ספר ילדים), "איפה את, דבש?" (ספר ילדים), "הסוד הקטן של יערה כוכבי" (רומן), "טוי-בוי" (רומן) ו"לב בסוף היום" (סיפורים קצרים). הוגת "אמור", יזמית ועורכת ראשית. מפתחת שיטת "אהבה היא (לא) משחק ילדים", מרצה ומטפלת. רוקדת פלמנקו, אוהבת אש, רעש ולישון בצהריים.

סיפורים נוספים של גל ברקן

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו במייל

אהבו אותנו בפייסבוק

הרשמו לקבלת הניוזלטר שלנו

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו אהבת חינם למייל שלכם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מדברים אהבה שוטף

סיפורים חמים

סיפורים מומלצים

ליצירת קשר

ליצירת קשר